Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти и партньори-69

  • 82 109
  • 737
# 120
Фенче Heart Eyesи на теб подобно!
Орси Hug wavey

много хубава снимка на Башак с Дениз
Башак е почти без грим.... Heart Eyes


и тя е отбелязала в ИГ си , наградата Емми, като не пропуснала да каже, че те са били стилистите на  сериала Peace Wink
https://www.instagram.com/p/BbwISTjBZSh/?taken-by=basakdizer

оххх и нашта Еджулка е там Laughing Mr. Green







хахах
Цитат
Артистки снова вернулись в АйЯпим:))
Сема и Эйлем сцки Гюмуш и КПА подписались на АйЯпим.


не се учудвам, при Биг Бос е най добре Laughing

...........
голяма красота

Виж целия пост
# 121
Привет, отново!  Hug Hug Hug
Айре  Heart Eyes много благодаря за всичко споделено!  bouquet Е, наша Едже явно си е в много добри отношения с Биг Боса, противно на всички спекулации. И на Сема и Ейлем им е минала обидата явно  Laughing
Скрит текст:
Тържеството ни мина повече от прекрасно, невероятни са ми децата  Heart Eyes Как не ми се иска да се разделяме ... ама няма как  ooooh! А на скеча / по " Женени с деца " / бяха прекрасни, истински актьори, родителите много се смяха.
Мммм ...  Heart Eyes
Виж целия пост
# 122
Фенче Heart Eyes, поздравления!! Simple Smile
а Едже естествено, че си е близка с КЧ, не си и представям другояче Peace
виж за Сема и Ейлем.... ще им мине обидата и още как, става въпрос за бизнес и пари Money Laughing

Дениз е написала в ИГ си, че се е запознала с Башак в Русия и сега е имала възможност да я види пак в Каш....била най-милата, красива и елегантна Peace Wink

https://www.instagram.com/p/BbwxY3tHtHf/?taken-by=denizerhann_





приятна вечер Hug



Виж целия пост
# 123
Айре  Heart Eyes благодаря!  bouquet
Много хубави Башак и Дениз  Peace
 Joy Joy Joy тази восъчна фигура в най-скоро време ще трябва да я сменят с нова ми се струва  hahaha

 Heart Eyes



Лекинка!  Hug
Виж целия пост
# 124
Добро утро в сряда!  Hug Hug Hug



Незабравими  Heart Eyes





https://vk.com/kivancoyku?z=video226662172_168484273%2F00328ffe1 … pl_wall_-62215399

Хубав ден!  Hug
Виж целия пост
# 125
 wavey wavey

Фенче Heart Eyes bouquet

има някои нови нещица Peace

https://www.gecce.com.tr/fotogaleri-kivanc-tatlitug-kesenin-agzini-acti/6
 Whistling


Цитат
Киванч Татлытуг раскрыл рот!
Киванч Татлытуг, находящийся на съёмках фильма "Давай же сынок" в Каш, вместо проживания в отеле, арендовал роскошный дом. Красивый актер, перенес свою любовь с Башак Дизер, на побережье Средиземного моря.
Знаменитый актёр, чтобы продолжить свою семейную жизнь с консультантом по стилю Башак Дизер, арендовал виллу дуплекс, с 4-мя спальнями. Увидев роскошную виллу, которая также очень понравилась его жене, с садом, бассейном и джакузи Киванч раскрыл рот от восхищения. Чтобы пережить романтические моменты с женой, Башак Дизер, за каждый день,Татлытуг платит 250 $. С ежедневной уборкой и питанием, проживание на вилле обойдётся в 100 тыс.лир. на три месяца, арендного срока.
Напомним, пара скрепила свои отношения, узами брака, в Париже год назад.
Красивый консультант по стилю, поделилась в инстаграм живописными пейзажами с бассейна, на Средиземное море.
Таким образом, счастливая супружеская пара, которая является образцом подражания, журнального мира, не отделена друг от друга, из-за загородных рабочих съёмок, Киванча.

ноември-унгарско списание


Цитат
Бирсен: Согласно слухам, всемирно известный бренд питьевых напитков Кока кола, выплатит за рекламу, Киванчу Татлытуг около 1,5 млн $ , что приблизительно составляет 6 млн.лир.

https://twitter.com/birsenaltuntas1/status/933227729494749185

намерете Киво newsm78


 Simple Smile


Виж целия пост
# 126
Айре  Heart Eyes благодаря за новинките!  bouquet Брех тази Башак каква късметлийка е ... пу, пу да не им е уроки  Praynig
Само ми е интересно кога ще снима за Кока Кола докато е на снимки в Каш  newsm78 Е, не остана много до края на месеца, ще видим  Peace
Уау, каква загадка си дала  hahaha аз мисля, че Киво е до момчето със синята фанелка пред моторите  newsm78
Унгарките гледат ДиК , нали ? Завид ...
Те отдавна са луди по него, де Laughing

 Joy Joy Joy
Цитат
Никогда не думала, что буду восхищаться стройностью👆мужских ног!👌😊


Много сладка фотка зад кадър от Перличка  Heart Eyes

Да си припомним една друга готина реклама
https://vk.com/kivancoyku?z=video226662172_166608538%2Fb3245f15b … pl_wall_-62215399
Ух!  Shocked

А за теб, любимия Бехлюл  Heart Eyes
Виж целия пост
# 127
Фенче Heart Eyes
късметлийка, ама си е заслужила всичко Wink
щом Киво е решил , че точно тя ще е съпругата му...а и си личи от това което ни показват, че много си се ловкат....пупу Flowers Four Leaf Clover

а рекламата за Кока кола, предполагам-след нова година, както се писа и в предишни публикации Peace

я виж това....
Мелиса с италианско гадже Нино Балота. Whistling



мерси за Бехл!! Heart Eyes Heart Eyes

унгарския ФБ за КТ е с 60 000 харесвания Peace Crazy
а на снимката , не можах да го намеря  newsm78 Whistling

тая снимка била от сета Joy Joy



и нещо много сладурко със сина на Уесли Simple Smile



...........







Виж целия пост
# 128
Айре  Heart Eyes пак новинки си ни донесла  bouquet
До колкото си спомням, пишеше, че снимките ще са в края на този месец  newsm78 Ама може и да бъркам, де ...
И Мелиса ли се е развела  newsm78 Rolling Eyes Много е красива, ама по-хубав италианец можеше да избере, тоя не важи Laughing
Много слънчево в Каш  Rolling Eyes

 Laughing

Уникален Джесур  Heart Eyes





Според американките  Peace

Хубав и успешен ден! До довечера  Hug
Виж целия пост
# 129
голяма тишина Confused  Whistling

Фенче Heart Eyes, объркала си се за рекламата, че ще се снима този месец Peace
и аз не знаех Мелиса да се е развела, и вярно че тоя италиано можеше и да е по убав Joy Joy Joy
а тя е страхотна Peace

ето и порасналите й малчугани Мерджан и Дениз Peace


в унгария Peace



още малко от писанията за вилата...

Цитат
ОН УБЕЖАЛ ОТ ВНИМАНИЯ...
Чтобы уйти от чрезмерного внимания и остаться вдали от любопытных глаз, Татлытуг с женой приняли решение остановиться на вилле, нежели в отеле.
Вчера красавица- стилист поделилась в своём Инстаграм фотографиями, где она со своим мужем отдыхают и видами Средиземноморья. Образцовая семейная пара в мире шоу-бизнеса не отделена друг от друга из-за загородных рабочих съёмок Кыванча.
На вилле есть много роскошных деталей, таких как: бассейн , джакузи и тренажерный зал. Вилла в Каше привлекает внимание своим видом.

и от Башак, да се потопим в атмосферата Wink......







и малкия сладур рита топка
https://twitter.com/AlvinoEua/status/933378067271122944
Виж целия пост
# 130
Привет, Айре  Heart Eyes Hug
Знаех си, че не бъркам, в този превод виж какво пише - рекламата ще е в края на месеца
Цитат
Съёмки рекламы с красавцем актёром запланированы на конец месяца.
Но, когато , тогава, подробности  Peace
Много са пораснали синовете на Мелиса, страхотно мимчета, особено по-големия Peace


Днес страшна навалица тук  hahaha

Виж целия пост
# 131
Фенче Heart Eyes, да вярно, че има такова изречение, но ме съмнява да има снимки в рамките на ноември Peace

една ФЕ, от тая вечер
спешъл за Снежка Hug, нали ни чете Wink


и да отбележа денят на Кузей
страхотен клип на Еирини thumbsup


специално за теб Heart Eyes  и Алинка Heart Eyes!!

аз си гледам КС с интерес за сега по ДФ....
гласът на Нихан го дублира любимата ми Христина Ибришимова/гласът на Бихтер и ФГ Wink/
направо ще взема да  захаресам Неслихан Mr. Green Joy Joy

лека вечер Hug

Виж целия пост
# 132
Айре  Heart Eyes и на мен не ми се вярва да се снима сега, ама да видим  Peace
Ооо, благодаря за прелестния клип, много го обичам, особено с тази музика  Heart Eyes bouquet
И аз тази вечер си пуснах Кара Севдата ... отново ме просълзи Несли, много хубаво играе това момиче, за пръв път я гледах в този сериал. И  Каан в ролята на Емир е великолепен. Изобщо каста е ОК . Този, който играе Оуз в СБ си го харесах как играе от този сериал  Peace Аз най-вече заради актьорите го догледах. Но, си беше интересен, а и музиката е чудесна също  Peace
Лекинка и от мен  Hug

Виж целия пост
# 133
Добро утро!  Hug Hug Hug

Спомени ...



Хайде, вече да ни пуснат нещичко като тийзър  Praynig Praynig Praynig Изчакахме се ...





Не може без Джес в четвъртък



Хубав ден!  Hug
Виж целия пост
# 134
 wavey wavey в четвъртък Simple Smile Heart Eyes



страхотен клип с прекрасна италианска песен Heart Eyes

https://vk.com/fave?w=wall-123508620_193945


Фенче Heart Eyes, какъв тийзър, като не са свършили снимките? Wink

 Simple Smile


нова снимка на Бюшра


хубав ден Hug


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия