Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти и партньори-69

  • 82 099
  • 737
# 75
Фенче Heart Eyes, пускат ни по нещо, да Whistling

аз доколкото съм чела Гости в темата й за ИН/страхотен сериал Peace/
тя ходи в събота и неделя на село, затова не те е отразила Peace

Турския и български олимпийски шампион по вдигане на тежести Наим Сюлейманоулу
е починал
http://www.dnevnik.bg/v_pamet/2017/11/18/3080843_pochina_legenda … im_sjuleimanoglu/

оказа се, че е участвал с Киво в една реклама Peace



мир на праха му......
Виж целия пост
# 76
Айре  Heart Eyes мдаа ... мир на праха му на Наум Шаламанов ... за мен той винаги си остана българин.
Аз съм я гледала тази реклама  Peace
Да, сигурно Гости  Hug я няма, нищо  Peace
Липсва ми Джесур, определено ми липсва  ooooh! Така ме е яд, че ще ни карат да чакаме кой знае колко месеца още  #Cussing out






Лека вечер, отивам да гледам ЧБЛ.
Виж целия пост
# 77
Привет, момичета! Вечна му памет на Наим! Беше невероятен състезател.

Скрит текст:
Познавам го лично. Беше висок колкото мен, а аз съм...ниска. До едно време следих кариерата му. Имам към него известен пресантиман, защото в младите си години покойният ми баща също е бил щангист. Беше му почитател и винаги крещеше "Дръж, дръж!", когато го гледаше по телевизията. Все още притежавам неговата физическа сила. Баба ми казваше "Камък да стиснеш, вода ще пусне".

Жалко, че си отиде толкова рано!..
Виж целия пост
# 78
Кузманова  Hug ехе, какъв човек си познавала ... Малък, но велик спортист беше ... жалко, че нашите не успяха да му предложат това, което му дадоха турците  ooooh! Вечна му памет, добрите си отиват млади ...
И Киво го е почел ...
https://twitter.com/kivanctatlitug/status/931935766342766592
Цитат
бях още дете. бях дете и не можех да забравя моментите, когато си взриви косата на челото, точно преди да я свалиш. в историята на легендите за турската спортна история, вие ще бъдете на първия ред. най-големият щангист в света. спи на светло, наим сюлейманоглу
Новичка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 79
Кузманова  Hug ехе, какъв човек си познавала ... Малък, но велик спортист беше ... жалко, че нашите не успяха да му предложат това, което му дадоха турците  ooooh! Вечна му памет, добрите си отиват млади ...
Новичка била  Peace
https://www.instagram.com/p/BbpMa8vlqKo/?taken-by=isil_er


Фенче, права си. Не го стимулираха достатъчно..,а и т.нар. "възродителен" процес, принуди много хора да напуснат родината си.

Скрит текст:
Много мои приятели също заминаха в Турция, но още поддържам връзка с повечето от тях. Идват си през лятото да посетят роднините си и се събираме на приказки. Чуваме се често, че и новини за
любимите ни герои получавам отвреме - навреме.

Хубава снимка!  Hug Понеже четох коментари за бакенбардите на Киво, да си изкажа и аз мнението.
Бакенбардите му изглеждат дълги, защото брадата му е къса. Аз го харесвам с дълга коса и брада. Допада ми и с пригладената коса и онова опашленце.


 
Виж целия пост
# 80
Къванч е писал в ТТ си във връзка с кончината на Наим Peace

https://twitter.com/kivanctatlitug/status/931935766342766592

от рекламата Simple Smile


Фенче Heart Eyes, направо си е нова Wink Peace

Кузманова Hug , мерси за споделеното!!




и Башак е на сета



лека вечер Hug




Виж целия пост
# 81
Айре  Heart Eyes bouquet
Красота ... нямам търпение да видя този филм  Peace

Кузманова  Hug а аз Къванч си го харесвам всякак  Heart Eyes Момичетата тук знаят  Mr. Green
Колко е хубаво да можеш добре да рисуваш ...
https://www.instagram.com/p/Bbm55lyg6q7/


Лека!  Hug
Виж целия пост
# 82
Добро утро!  Hug Hug Hug


Хубава неделя ви пожелавам!  Hug
Виж целия пост
# 83
Привет Hug
Фенче Heart Eyes мерси за кафенцето

да сложа малко нови нещица Peace









https://televizyongazetesi.com/kivanc-tatlitugdan-naim-suleymano … tm_medium=twitter


https://www.gecce.com.tr/haber-kivanc-tatlitug-yine-daldi
Виж целия пост
# 84
Айри  Heart Eyes благодаря за хаберите!  bouquet
Виж целия пост
# 85
Фенче Heart Eyes
доста сайтове са отразили туита на Киво за Наим Peace
...........


сладури Simple Smile


и м/у другото
Скрит текст:
снощи изядохме Къванч newsm47


една луда прителка на майка ми, ми подари това торте Laughing

Виж целия пост
# 86
Айре  Heart Eyes Уауу!
обаче как прозвуча само това  Изядохме Къванч hahaha
Скрит текст:
ехеее, ти направо ме закопа с това торте  #CrazyМа какво торте, вижда ми се голяма торта. Все си мислех, че няма по-луда от моята приятелка, ама съм грешала  Laughing Тя още не се е сетила да ми поръча такава торта за РД, трябва да и покажа какво правят хората   Joy Joy Joy  Супер! Много обичам такива хора, евала!Майка ти си има супер готина приятелка, която знае как да те зарадва. Аз си признавам, че не бих се осмелила да поръчам такава  Laughing Пък снимката, която е избрала е страхотна, браво  thumbsup сигурно майка ти и е съдействала ? Предполагам, ти падна под масата от сюрприза, а ?  hahaha
Виж целия пост
# 87
Привет,момичета! Yellow Heart




Айре Heart Eyes
Това се казва изненада!
Хубаво е човек да е заобиколен от такива приятели!

Някакво издание “откраднало” снимки от чужд ИГ профил и ги приложили към новини за Къванч
https://mobile.twitter.com/kt_fans/status/932139213713215490
Neutral Face

Спокоен,лежерен и релаксиращ почивен ден!
Виж целия пост
# 88
Фенче Heart Eyes
Скрит текст:
направо усетих емоцията ти през екрана  Wink
покажи го на твоята приятелка, да я засрамиш Joy Joy
а моята анне , няма нищо общо Wink Peace


Али Heart Eyes, така е Peace Simple Smile
и аз го видях това, чудят се с какво да печелят интерес Whistling

ново клипче- бест моделите Wink Peace



хубав следобед!



интересно видео Mr. Green от Групата за ДК

https://vk.com/feed?w=wall-123508620_193511

..........
и малко от КСШ-Аржентина

https://twitter.com/BeaOtero_/status/932250230321565697

Виж целия пост
# 89
Алинка  Heart Eyes wavey
Айре  Heart Eyes
Скрит текст:
наистина много се изкефих на жеста на тази приятелка на майка ти  thumbsup
Heart Eyes



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия