Бързи здравословни въпроси и отговори – 10

  • 65 033
  • 739
# 420
Може, и аз на стари години в получих и просто спрях всякакви млечни.

И аз съм ги спряла от 2 години.
И без това са вредни за костите.

В какво се изразява твоята непоносимост?
Виж целия пост
# 421
в много тежки обриви по лицето, които не минават с години вече.
Виж целия пост
# 422
Не, аз st. Dobri питах.
Виж целия пост
# 423
Здравейте,

Някой тук разбира ли от лабораторни резултати? Трябва ми помощ при разчитането едни стойности, които са завишени. Ако не е тук мястото, бихте ли ме насочили?

Виж целия пост
# 424
Ако става въпрос за стойностите на хормони, може да попиташ тук. Peace

Разбира се, може да пуснеш всички изследвания и в настоящата тема. Peace
Виж целия пост
# 425
Здравейте!
Детето ми си счупи глезен и е в гипс вече  5-ти ден. Счупване на табия - нещо подобно пишеше .
Нормално ли е да я боли още? Болката не е постоянна, а се появява спонтанно. В четвъртък сме на контролна снимка. Пие по назначение Нурофен.
Виж целия пост
# 426
Не са хормони,
Правих тест за хепатит, отрицателни са резултатите, но две неща са ми завишени и не знам да се притеснявам ли? Личната ще мога да посетя чак в края на седмицата.
Четох в нета и се обърках съвсем.
Виж целия пост
# 427
Възможно е да имаш леко омасняване на черния дроб или да си консумирала алкохол вечерта преди изследването. Може показателите да са повишени и заради прием на лекарства или мазни, тежки храни, дори и в малки дози.
Никое от изброените не е страшно, спокойно! Simple Smile
Виж целия пост
# 428
Благодаря,

Мазни храни не ям,  бях болна в момента на изследването и вечерта преди него бях на рожден ден и пих 1 самърсби.
Ако то обяснява всичко, няма какво да се притеснявам явно.
Виж целия пост
# 429
Благодаря,

Мазни храни не ям,  бях болна в момента на изследването и вечерта преди него бях на рожден ден и пих 1 самърсби.
Ако то обяснява всичко, няма какво да се притеснявам явно.
Не вярвам АЛАТ да е толкова висок от едно Самърсби.
А дробът не се омазнява от мазни храни.
Виж целия пост
# 430
Не са хормони,
Правих тест за хепатит, отрицателни са резултатите, но две неща са ми завишени и не знам да се притеснявам ли? Личната ще мога да посетя чак в края на седмицата.
Четох в нета и се обърках съвсем.

няма основание за притеснение. точно тези показатели се повлияват от всичко и бавно влизат в норма Simple Smile

ДеВа, тежест в стомаха, леки стомашни неразположения,  такива "екстри" Sad
Виж целия пост
# 431
 Здравейте,момичета нямам идея дали питането ми е за тук,ако не е моля да бъде преместена.Имам следния проблем-Цикъла ми закасня много и ми изписаха Оргометрил пих го и ми дойде,но след 8 дни отново ми дойде и моя лекар ми изписа Дуфастон за 10 дни с идеята да се нормализирали хормоните,но според него кървенето може да не спре и да се наложи абразио.На някоя от вас да се е случвало и какво сте правили...Аз съм много притеснена и нямам идея какво да направя дали да се консултирам с още един лекар ..

Виж целия пост
# 432
Благодаря,

Мазни храни не ям,  бях болна в момента на изследването и вечерта преди него бях на рожден ден и пих 1 самърсби.
Ако то обяснява всичко, няма какво да се притеснявам явно.
А дробът не се омазнява от мазни храни.
Напротив, всичко му се отразява. Мъжът ми беше с чернодробна стеатоза в лека форма, която успя да пребори. Проучвала съм доста задълбочено причините, които водят до нея, както и пътищата, по които да остане в историята. Wink
Виж целия пост
# 433
Благодаря,

Мазни храни не ям,  бях болна в момента на изследването и вечерта преди него бях на рожден ден и пих 1 самърсби.
Ако то обяснява всичко, няма какво да се притеснявам явно.
А дробът не се омазнява от мазни храни.
Напротив, всичко му се отразява. Мъжът ми беше с чернодробна стеатоза в лека форма, която успя да пребори. Проучвала съм доста задълбочено причините, които водят до нея, както и пътищата, по които да остане в историята. Wink

Няма да споря.
Аз продължавам да твърдя, че дробът не се омазнява от мазна храна, а от алкохол и въглехидрати.
Виж целия пост
# 434
Точно. Само алкохол и много въглехидратна храна.
Ама наистина докторите казват да не се яде мазно и хората масово вярват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия