ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" И ВСИЧКО ДРУГО ЗА ТЯХ - 18

  • 63 625
  • 741
# 585
                                                          


               


                                         И аз нося две снимки Grinning Heart Eyes  Heart Eyes




Виж целия пост
# 586
Току що изгледах сериала с превода на рускините
Мъка.
Видях,че има много публикувани неща и предполагам,
че те ще са ми по  интересни.Сега ще ги чета.













Виж целия пост
# 587
Хайде, дано тази вечер да имаме нови, към пеперудената колекция, може да не са Снежанка и принца, но да ги видим заедно, в реала поне, като ги няма на екрана от общия проект  Joy Joy Joy

https://www.kanald.com.tr/canli-yayin

Хайде, Мирайчето е там! Много е  нежна.
Виж целия пост
# 588
Мирай е получила цветя и шоколад от фенове Grinning Grinning[ Grinning Heart Eyes




В момента гледам ТV2  bowuu

ТУК Peace

https://www.teve2.com.tr/canli-yayin

Виж целия пост
# 589
Мирай каза, че е много развълнувана, благодари за обичта на хората, обича много актьорството и и пожелаха успех!

Боран трябваше да е до нея...Дано не е сама от екипа...Поне някой за подкрепа да има.



Екипът на "Сьоз" ли как се нарича този сериал е целият, наградените си идват в комплект, според мен.

Ето и видео с Мирай - https://twitter.com/twitter/statuses/939901246437318656
Виж целия пост
# 590
Наградите са вече известни.

Честно казано, не искам Берг и Халит да са там.



Виж целия пост
# 591
Ако са верни се радвам.
Имаме цели две награди.
Можеше и да не бъде така, но нека видим колко е вярна информацията, все пак.

Ами аз споделих мнение за лансиране на друга линия/двойка в сериала, но не ми хващате вяра.

Предпочитам това да са наградите, отколкото за сценарий или без.
Виж целия пост
# 592
https://www.instagram.com/p/Bch4SW6B_m_/?taken-by=berguzarhalitfansbulgaria
Виж целия пост
# 593

Бих се радвала, ако Халит и Берг бяха получили награда.

Най-малкото заслужаваха номинация,  защото направиха изключително много за сериала, особено в първи сезон.

Сега Азизе е безличен образ и не позволява кой знае какво да покажеш като актьорско майсторство, Джевдет все още бива, но е много нива под това, което беше като образ през първи сезон.

Не смятам, че "Ти си моята родина" е най-добрият сериал. Или ако е така, ми  е трудно да си представя какви са останалите.

ХиЛеон не са моята двойка.

За наградените главен актьор и актриса нямам никакви впечатление. Никъде не съм ги гледала.
Виж целия пост
# 594





             
Виж целия пост
# 595
И аз бих се радвала хиляда пъти повече, ако Берг и Халит имаха награда.
Трудно е да се каже кой сериал е най-добрият. Ако се питат различни хора, техните предпочитания ще са различни. Но и това е някакво признание за труда на хората зад този проект.

Видях режисьорите сами. Явно е, че нашите хора ги няма.

И какво стана, Нуран получи награда, видяхте ли вие, хахахха . Да и е честита!

Какво по-различно да покаже Халит - в щаба, в щаба,в щаба, в гората с онази кърпа черната, пет крачки зад Филипос, 10 серии не знае, че жена му е жива, мошениците край него знаят.
Денем и нощем в тази униформа. Какво да покаже?

Затова казвам, че има разочарование.
Берг не може да се прикрие. Халит е друга работа.

Знаят кой ще вземе награда. Откъде накъде Нуран ще е там, ако не е сигурна, още повече, че заряза проекта.
Виж целия пост
# 596
Та каква награда взе Мирай? Не разбрах... newsm78
Виж целия пост
# 597
Цитат
И какво стана, Нуран получи награда, видяхте ли вие, хахахха . Да и е честита!

Видях.. Grinning

Честита награда!






Виж целия пост
# 598


Цитат
И какво стана, Нуран получи награда, видяхте ли вие, хахахха . Да и е честита!

Ахахахаха

Боже мили!

Това е пълна подигравка!  ooooh! Joy Joy

И с цялото си нахалство отива да вземе наградата, след като заряза проекта и хората се чудиха как да го спасяват в последния момент.
Виж целия пост
# 599
Мирай, за изгряваща звезда, и аз не разбрах, но Варна беше писала преди това в темата.
Мисля, че това са награди на Пантен, за младите момичета, нямам идея дали всички са актриси или има между тях и хора от музикалната гилдия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия