ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" И ВСИЧКО ДРУГО ЗА ТЯХ - 18

  • 63 625
  • 741
# 600
Аааа... мерси Mydream Hug
Чак ми е неудобно да го напиша, но ... само на мен ли ми се струва, че Мирай е наддала на килограми в сравнение с първи сезон... newsm78
Виж целия пост
# 601
Три млади актриси винаги получават награди за изгряващи звезди.

Няма ли изгряващи звезди сред младите актьори?  Grinning

А, забравих, спонсорът е "Пантен". Жените са им  таргет.   Joy

.............................

Цитат
Чак ми е неудобно да го напиша, но ... само на мен ли ми се струва, че Мирай е наддала на килограми в сравнение с първи сезон..

Тя винаги е била пухкава, но това да й е кусурът.

Младо и жизнерадостно момиче е, да е жива и здрава.
Виж целия пост
# 602
Мярнах Кенан и Синем.



Още една награда за най-добър сериал! Втора за проекта!
Срамота, новият сценарист ли е този, кой е, дето взе наградата
бурни ръкопляскания има ....
Виж целия пост
# 603


Цитат
И какво стана, Нуран получи награда, видяхте ли вие, хахахха . Да и е честита!

Ахахахаха

Боже мили!

Това е пълна подигравка!  ooooh! Joy Joy

И с цялото си нахалство отива да вземе наградата, след като заряза проекта и хората се чудиха как да го спасяват в последния момент.

 ooooh!


Пеперудени абсурди ooooh!

Благодаря  bouquet на всички за информацията, нищо не съм гледала, добре ,че сте писали и от тук се осведомих Hug
Виж целия пост
# 604

В туитър пишат, че ТМР е взел за най-добър сериал.

Кой излезе за вземе наградата?

А, видях. Продуцентът.
Виж целия пост
# 605
Честита награда на Мирай! bouquet



Виж целия пост
# 606
Не пропусна да каже името на Ататюрк, за което им прави чест!
Но аплодисментите бяха доста бурни!


Редно беше да излезе целият екип, както винаги е било на тези награди, но явно нашите хора не смятат за необходимо да уважат церемонията. Те си знаят защо.

Интересно е, че режисьорите също не излязоха. Мисля, че са те, ако не се лъжа...
Виж целия пост
# 607
Да и е честита наградата на Мирай. Hands Clap

https://www.instagram.com/p/Bch-wMIBTbS/?taken-by=berguzarhalitfansbulgaria
Виж целия пост
# 608
Видео с Нуран

https://twitter.com/twitter/statuses/939911503632912384

Сонга


Виж целия пост
# 609
Не ми тръгна линка, нищо не видях.  И какво сега - 3 пеперуди ли имаме Thinking

Браво на екипа, на Нуран и Мирай, честито награди Peace
Виж целия пост
# 610
Битти ли всичко?
Виж целия пост
# 611

Тц   Hug Hug Hug не са минали наградите за актьор, актриса...
Виж целия пост
# 612
Цитат
Редно беше да излезе целият екип, както винаги е било на тези награди, но явно нашите хора не смятат за необходимо да уважат церемонията. Те си знаят защо.


Много добре направиха.


Цитат
Интересно е, че режисьорите също не излязоха. Мисля, че са те, ако не се лъжа...


Могат да вземат за най-добър режисьор. Те са номинирани.
Виж целия пост
# 613
Честита награда на сериала ни! bouquet



Виж целия пост
# 614
На мен ми направи впечатление ,че все повече турските актриси се
разкрепостяват.Дълбочината на деколтето и  цепката на роклята
на следващата пеперуда очаквам да се срещнат на пъпа.Smile Stuck Out Tongue
Това ли беше всичко?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия