ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" И ВСИЧКО ДРУГО ЗА ТЯХ - 18

  • 63 623
  • 741
# 690
Седмичен рейтинг - падаме все по- надолу в табличката Rolling Eyes



Виж целия пост
# 691
Ами за какво да си говорят хората в социалните мрежи, какво да обсъждат. Ефетата ли да дъвчат. И те не блестят с нещо кой знае какво? За глупавите идеи за разни принцеси, за начина, по който обезличиха и Джевдет, и Азизе.
Бяхме в първите места, когато линията Джевдет-Азизе вървеше най-вече.
Хилеоните са деца -  ранна младежка  възраст  Joy Joy Joy, не може да бъдат съществената част от зрителите, които са активни и споделят мнения.
Ето затова грам не бях ентусиазирана от новата роля, която бутнаха на Азизе. Такова обезличаване като образ, визия и послание, че бих се радвала, ако я отърват от тази агония. За мен така стоят нещата. Да продължават в същия дух.
Добре започнаха, но всичко беше ОК до втория епизод от новия сезон. След това едно нищо. Напънали са се да измислят нещо толкова гадно трагично, буквално ги сметоха двамата главни заедно с това изнасилване и сега ще възкръсват...Но какво да го обсъждам едно и също.
Виж целия пост
# 692
Нови снимки от епизод 37. Peace

















                         =======================================

                                   Още един седмичен рейтинг Grinning

     

                          ========================================

                                           От оператора Бурак К.

Виж целия пост
# 693
Това са снимки-кадри от фрагманите. Мързи ги да споделят две различни снимки от епизода.
Виж целия пост
# 694
Добро утро 

Виж целия пост
# 695



Добро утро! Hug

Чашка кафе,
разпилени мисли
и щастие, намерено в една усмивка...



Да усмихнем деня, да имаме хубави мисли, да погледнем света с отворени очи,
да отворим сърцата си за красотата, да ни е слънчево в душите и да изживеем
един вълнуващ и необикновен ден - Днешният! Grinning Hug




******************

Момичета, днес не трябва ли да има още снимки и озет?  Rolling Eyes



Пуснаха снимките за еп.37 Peace

http://1001dizi.net/dizi-galeri-vatanim-sensin-0



******************

Красив и усмихнат ден!





Виж целия пост
# 696

Здравейте и хубав ден на всички!


Цитат
Момичета, днес не трябва ли да има още снимки и озет?


Трябва, трябва, ама както казва Майдрийм, мързи ги.

Мързи ги да пускат снимки, мързи ги да пускат фрагмани, мързи ги да се напънат и да измислят нещо интересно.

Вчера към едната снимка от фрагмана пишело "Леон се изправя срещу гръцката армия" и в туитър се шегуваха, че явно вместо гръцко-турската ще гледат гръцко-гръцката война. Накрая ще излезе, че гърците са им спечелили войната.
Виж целия пост
# 697
Цитат
Трябва, трябва, ама както казва Майдрийм, мързи ги.

Варна, пуснаха ги Grinning Peace


https://www.kanald.com.tr/vatanim-sensin/foto-galeri/vatanim-sen … olum-fotograflari


Виж целия пост
# 698
РЕЗЮМЕ

Азизе застрелва Керим и успява да избяга без да бъде забелязана от Джевдет.  Mr. Green
Решава, че не може да се върне в чифлика след като ръцете й са оцапани с кръвта на Керим и поема на път. По този път е принудена да се изправи лице в лице с най-дълбоките си болки
Мълвата, че болшевиките помагат на турците достига до всички. Част от народа се вдига на бунт, обвинявайки Анкара, че е сключила  съюз с неверници.
Филипос решава да отмъсти на болшевиките за това, че са предали оръжието на турците, а не на гърцката армия.
Леон се изправя пред опасността да бъде разконспириран.
Джевдет трябва да убеди Дагестанеца да смаже народния бунт и да помогне на Анкара.
Но Сехер пристига в Измир с намерението да отмъсти за брат си и това обърква всички планове.
Виж целия пост
# 699
Варна, Лени,  Hug  bouquet  bouquet

Малко по-цветна Азизе. Grinning

Цитат
Азизе застрелва Керим и успява да избяга без да бъде забелязана от Джевдет.  Mr. Green
Решава, че не може да се върне в чифлика след като ръцете й са оцапани с кръвта на Керим и поема на път.

На къде ли ще я изпратят сценаристите Азизе?
Дано да си е взела оръжието, че по пътя може да и се наложи да застреля още някой. Grinning
Виж целия пост
# 700
Добре де, нали я показаха в чифлика. Викаше "Гърците идват".

Да не е отишла при друг воевода? Joy

Нищо не разбирам вече. Къде ще скита по пътищата?  Rolling Eyes



Виж целия пост
# 701
Цитат
Азизе застрелва Керим и успява да избяга без да бъде забелязана от Джевдет.  Mr. Green
Решава, че не може да се върне в чифлика след като ръцете й са оцапани с кръвта на Керим и поема на път. По този път е принудена да се изправи лице в лице с най-дълбоките си болки
Да не вземе да срещне онзи изнасилвач някъде из горите или селата... Или пък да стане свидетел на подобни действия с други жени. Thinking
Виж целия пост
# 702
Варна   благодаря за превода Hug

Хел bouquet за снимките Hug

Къде ще ходи Азизе- сама жена по пътищата, в ония размирни времена ooooh!
В чифлика поне имаше закрила ...

Значи Керим е мъртъв... това не е добре, Сехер е много отмъстителна.

Политиката няма да коментирам Mr. Green кой е за руснаци, кой- за гърци- да се оправят.
Джевдет и Азизе отново се разминаха, поне Джевдет да знаеше за нея , че е жива...
Ще чакаме...


Цитат
Азизе застрелва Керим и успява да избяга без да бъде забелязана от Джевдет.  Mr. Green
Решава, че не може да се върне в чифлика след като ръцете й са оцапани с кръвта на Керим и поема на път. По този път е принудена да се изправи лице в лице с най-дълбоките си болки
Да не вземе да срещне онзи изнасилвач някъде из горите или селата... Или пък да стане свидетел на подобни действия с други жени. Thinking

Азизе ако стане свидетел на гавра, подобна на нейната, ще има куршуми за злодеите, вече е въоръжена. А може да направи женска дружина и да стане войводка /това е в кръга на майтапа, разбира се/

Това никак не ми харесва- предпочитам я като мед. сестра...
Виж целия пост
# 703

Предполагам, че имат предвид повторната среща на Азизе с гръцки войници.

Във фрагмана тя извика "Гърците идват", но ми се стори, че се намира в чифлика.

Защо сега казват, че е тръгнала по пътищата?
От резюмето оставам с впечатление, че след като убива Керим тя изобщо не се връща в чифлика.
Виж целия пост
# 704
Привет!
Не се напрягайте, ще видим какво са родили главите им утре вечер.
Най-много Азизе  да убие още някой. Един повече или по-малко.
Както писах преди известно време, това е положението. Азизе стана убийца. За да въртят сериите с пълнеж наречен Сехер, убиха Керим. Вярно, че беше упорит и тъп, ама е млад човек. Това е чисто безсилие на сценаристите. Той не знае истината за Джевдет. Те не му дадоха шанс. Освен това се влюби в Хилял и тръгна да я търси....А сестра му, много ясно, че ще отмъщава. Защо Азизе да има право, когато близките и са застрашени, а Сехер да няма?

Варна, благодаря за превода на резюмето!
Благодаря и за новите снимки! Направо ни затрупаха от нови снимки. Азизе сред шубраците. Буквално се чудят къде да я пратят.

Каквото искат да правят. Толкова могат. Ще го скърпят някак си докрая.

Хубав ден на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия