ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" И ВСИЧКО ДРУГО ЗА ТЯХ - 18

  • 63 623
  • 741
# 705


Азизе изнасилена, убийца, безпризорна скитница.

Някои помни ли още думите й към Хамилтън "Ще се сражавам"?

Защото сценаристите определено не ги помнят.
Виж целия пост
# 706
Какво значи, ще се сражавам? Под този израз аз разбирам да облече хайдушките дрехи, да затъкне сабята в пояса и пищова и да стане една от дружините. Къде ще се сражава? В гората? Шпионка ли ще бъде?
До момента, тя не е надавала ухо за народните работи, а случайно чувайки за опасността, която грози Джевдет тръгна да го спасява. После случката се повтори с Хилял. Сега освен да бъде застрашена бабата, Йълдъз, за Якуп не знае, че е станала тъща...
И как ще се сражава? Дори да не беше убила Керим..Какво ще направи?
Ще тръгне до Дагестанеца да се бие? Това е смешно.
Има си хора за тази работа.
Тя разбра истината за Джевдет и можеше да пази тайната му, докогато е нужно, да го подкрепя и пак да си изпълнява възложени рискови мисии, да отнесе писмо, да проследи някой, да приюти нуждаещ се , да окуражи хората с позиви и послания. Има хиляди интелигентни начини да представиш една достойна жена, стълб на семейството си и съпруга си, отдадена на народните дела. Но жена, която да излъчва интелигентност, достойнство, гордост, последователност, но и женственост, въпреки войната.
Не си представях Азизе из горите и въобще не бях въодушевена от идеята.
Крайно време е да разкрият Азизе? Крайно време е някой нея да спаси. Тя има нужда от спасение.

Новата тема е готова, но имаме още страници. Ще излизам, по-късно вечерта, ако се наложи ще я пусна.
Виж целия пост
# 707



Цитат
...за Якуп не знае, че е станала тъща...

Ахахахаха

Цитат
Крайно време е някой нея да спаси. Тя има нужда от спасение.

А, ето това е истината.  Peace

Азизе е човекът, който най-много се нуждае от спасение.

Но не, целият свят трябва да търчи да спасява детето-чудо Хилял,   а всички мъже да паднат в краката й.

Следващият омаскарен образ ще е този на Джевдет.

Така като гледам Леон лично се е заел да освобождава турците, Джево може спокойно да се пенсионира и да гледа внуци.
Виж целия пост
# 708
Изобщо няма да му е зле. Достатъчно е дал от себе си. Младите и без това са хипер активни....
Виж целия пост
# 709
Цитат
Така като гледам Леон лично се е заел да освобождава турците, Джево може спокойно да се пенсионира и да гледа внуци.
rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Вижте Аличко колко е усмихнат когато не го снимат папараци по улиците. Grinning

Виж целия пост
# 710
Момичета,  Grinning....ето го нашето момче Али Heart Eyes
Училището, в което учи, е в  Етилер- район Бешикташ Peace










------------------------------

ВГ  Hug,  едва сега видях, че и ти си пусната снимката с Аличко. ooooh! Embarassed
Нищо....няма да редактирам Grinning
Виж целия пост
# 711
Лени,  Hug това сладурче много рядко ни се показва и за това ще го слагаме по много пъти за да му се радваме.  Heart Eyes

Колко бързо порасна пред очите ни!  Grinning

Виж целия пост
# 712
Оооо, каква приятна изненада Heart Eyes Али е слънчице Peace

ВГ Hug  Хел HugБлагодаря за снимките bouquet
Виж целия пост
# 713
Момичета, снимката е прекрасна, но недоумявам как може да има толкова несъобразителни хора.

Как може да публикуват адреса на училището на Али.

Всякакви ненормалници висяха пред дома на Берг и Халит, с какъв акъл изнасят такава информация?
Става дума за дете.

Берг следи какво излиза в мрежата и направо ще побеснее.
Има и други деца на снимката. Родителите им не са длъжни да гледат как подмятат децата им по целия нет, само защото Али има известни родители.

Някой знае ли руски? Моля ви да напишем пост до рускините да свалят тази информация.
Виж целия пост
# 714
Училището е скъпичко, възможно е да има и други деца на известни родители Rolling Eyes


Сега видях във ФБ, че Окан има РД  Grinning да е жив и здрав bouquet

Виж целия пост
# 715



Видях, че другите фенски профили в ИГ и туитър не са публикували нито информацията, нито снимката.


Дано си остане само при рускините.
Виж целия пост
# 716
Един много добър колаж. Peace




*************

ЧРД на Окан!  party006
Здраве, късмет и професионални успехи! Flowers Rose Flowers Four Leaf Clover




***

В. Gecce





https://www.gecce.com.tr/haber-vatanim-sensine-surpriz-isim-1
Виж целия пост
# 717
Добро утро  Grinning

Виж целия пост
# 718

Добро утро и хубав ден!  Hug

От вестниците

Азизе тръгва да търси Кара Фатма.   Rolling Eyes ooooh!

Пътят я среща с Ефсун, която е болна от туберкулоза и е решила да посвети последните дни, които й остават, на борбата за освобождение.
Виж целия пост
# 719


Добро утро и хубав ден!  Hug

От вестниците

Азизе тръгва да търси Кара Фатма.   Rolling Eyes ooooh!

Пътят я среща с Ефсун, която е болна от туберколоза и е решила да посвети последните дни, които й остават, на борбата за освобождение.

Писах на майтап, че Азизе ще направи женска дружина, а то да не излезе истина Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия