ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" И ВСИЧКО ДРУГО ЗА ТЯХ - 18

  • 63 624
  • 741
# 645
https://www.canlitv.plus/teve2
Виж целия пост
# 646
Залата е полу празна.

Аслъ Енвер от ИН и Толга не знам какъв си от Сьоз взеха за актриса и актьор.
Това момче не играеше ли син на Сюлейман в един от сезоните на ВВ?

Аслъ играе няма спор. Раздава се на макс и ролята и е паснала перфектно.
Но ролята на Берг е къде, къде по-сложна. Просто тук няма място за милиграм сравнение.

За момчето - не съм гледала нищо от сериала му, нямам коментар.

Галенце, честита ти награда! Hug
Виж целия пост
# 647
Най- добра актриса _ Аслъ Енвер, Истанбулска невеста
Най- добър актьор - Толга Саръташ - Обещание
Виж целия пост
# 648

Мирай и Кубилай май наистина са гаджета.

Куби е на церемонията.

Мирай вече се е преоблякла. Куби е с нея. Значи ХиЛеон няма да са най-добра двойка.

Галка, твоите ще са.



Мирайката е близка братовчедка /имам предвид не далечна/ на Арас Булут. Скоро го разбрах. Те тяхната фамилия всички с това си вадят хляба. Кубилай добре играе в Чукур, справя се момчето.
Виж целия пост
# 649
Даааа, двойката е тази!!! Галка!
Виж целия пост
# 650
Даааа, двойката е тази!!! Галка!

 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Ще почерпяяя

ииии.... Да живее родината!  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 651
Явно това е модата, с подобно деколте. В момента певицата и тя е така.



Коментар в ТТ  Grinning

"altın kelebek en iyi yalancı sen..."
2 replies 46 retweets 400 likes

Пеперудите свършиха. Раздадоха ги.

Две награди получихме. За сериал и сценарий.
Онази информация не излезе вярна.
Поразпределили са ги. Ами това е положението. Като си помислиш, че има 70-80 дизита, а наградените са две-три с нещо си...Другите какво да кажат.

Хилеоните сигурно са болни. Не им е лесно, пък и до последно май се надяваха.

Мирай с Кубилай...Ами щом се харесват младите.  Heart Eyes



Виж целия пост
# 652


Награждавам и себе си, и вас с две прекрасни и любими лица и ви пожелавам лека нощ!

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




Виж целия пост
# 653
Цитат
Награждавам и себе си, и вас с две прекрасни и любими лица и ви пожелавам лека нощ!

ВАРНА  HugБлагодаря , много ми беше тъжно, но фенската любов и признание никой не може да им отнеме Peace  Бергюзар и Халит са The Best Two Hearts

Благодаря на всички за информацията и коментарите. bouquet

Виж целия пост
# 654
Те са в сърцето ми, завинаги. Никакви класации, пеперуди и други насекоми не могат да заемат местата им.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Рекох ще пуснат някое фрагманче, ще трябва да почакаме до утре.
Бергюша от днес с червената шапчица и с "най-хубавите неща са невидими за очите" не се появи в друг размер....
Нова седмица, нов късмет!
Нека пожеланието е за всички от мен! Hug Hug

Скрит текст:
Мъдрец е бил Екзюпери.
    „Ако искам да видя пеперуди, трябва да изтърпя две-три гъсеници“
    „Ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милиони и милиони звезди, това ти стига, за да си щастлив, когато гледаш звездите. Мислиш си: „ Моето цвете е там някъде”.
    „ Времето, което си изгубил за твоята роза, я прави толкова важна“.
    „ Ето моята тайна. Много е проста: истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо
за очите".
Виж целия пост
# 655
Добро утро с Халит и Бергюзар- "Създаващи чудеса" Heart Eyes



Виж целия пост
# 656
Хубав ден и успешна седмица на всички!  Hug


Цитат
Хилеоните сигурно са болни. Не им е лесно, пък и до последно май се надяваха.

Приземиха ги.

Може пък да се научат да не се подиграват с феновете на Халит и Берг.

Няма какво да се сърдят. Те използват фалшиви профили, а организаторите правят фалшиви класации.

Квит са.  Mr. Green

Нито един човек от екипа не отбеляза наградата за сериала в профила си.

Само "Алекси" ритуитна новината.
Виж целия пост
# 657
Хладно утро
чашка кафе
мирис на канела
усещане за сбъдване...и градът се събужда.

Усмихнато добро утро, Прекрасни! Hug
Заявихте ли желанията си за днешния ден... Понеделник е! Grinning

Пожелавам ви навсякъде да ви следват чудеса, усмивки,
красиви емоции и понеделнишки вълшебства, приятели...
Желая на всички едни прекрасни и сбъднати седем нови дни Heart




    Благодаря на всички за коментарите и за настроението в темата! Grinning bowuu


   









Днес се надяваме на трейлър, нали? Praynig

Скрит текст:

Успешен Понеделник, момичета! Hug
Виж целия пост
# 658


Цитат
Заявихте ли желанията си за днешния ден...

Желанието ми е утре да е 22 декември.

Към кого да се обръщам?  Joy
Виж целия пост
# 659


Цитат
Заявихте ли желанията си за днешния ден...

Желанието ми е утре да е 22 декември.

Към кого да се обръщам?  Joy
Може би към собственото си, вътрешно Аз!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия