ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" И ВСИЧКО ДРУГО ЗА ТЯХ - 18

  • 63 623
  • 741
# 660
Варна,благодаря за всичко преведено.
Този път изчетох всичко с малко закъснение
Впечатлих се от училището на Али. Помислено е за
желанията,способностите и интересите на всяко дете.
Браво на комшиите!
Снощи като разбрах,че нашите ги няма гледах само
до наградата на Мирай и се отказах.
Артистката която печели първа награда Аслъ Енвер никога не съм я гледала,
а Толга играеше във ВВ. Да са им честити наградите!
Когато гледах края на сериала в четвъртък реших,че е абсурдно да не
се видият Азизе и Джевдет,но сега съм на друго мнение.Вероятно този път
бързо ще я дръпне Тафик,както го направи Хамилтън. Досадно повторение,
но не ми се вярва да допуснат дори и Леон да разбере ,че Азизе е жива.Освен ако Джевдет
 се втурне да преследва стрелеца което е много вероятно и я "згащи " спотаила се в
някое кьоше. Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 661


Цитат
Заявихте ли желанията си за днешния ден...

Желанието ми е утре да е 22 декември.

Към кого да се обръщам?  Joy
Може би към собственото си, вътрешно Аз!


Ама това беше шега.  Grinning Grinning

Наистина нямам търпение да дойдат почивните дни.

...............................


Виж целия пост
# 662
 wavey  Hug  bouquet

Виж целия пост
# 663

Берг е била вчера на кино с Али.

Репортерите са я чакали в търговския център. Помолила ги е да не снимат Али.


"Всичко върви много добре. Работният ни режим е интензивен, решихме за разнообразие да дойдем тук и си прекарахме много хубаво уикенда заедно с Али"

Със сигурност е било по-хубаво, отколкото на "пеперудите"  Grinning Grinning



Виж целия пост
# 664
Привет!

Отминаха ли снощните вълнения, поуспокоиха ли се страстите в социалните мрежи? Laughing Laughing

Благодаря за Бергюша-сладуша! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И аз чакам 22-ри с огромно нетърпение! Без шега. Наистина.  Grinning

Чакам и фрагмана днес....Какво ли чакам не знам, но не се отказвам Joy Joy Joy

Някой няма ли да се смили над генерал Джевдет и да му каже истината?
Азизе, поне едно нишанче дай на своя Джевдет Joy Joy Joy



Спорна седмица на всички! Hug
Виж целия пост
# 665


Цитат
Отминаха ли снощните вълнения, поуспокоиха ли се страстите в социалните мрежи?

Eстествено.

Всяко чудо за три дни. Даже за една нощ в нашия случай.  Grinning Grinning

Сценаристите успяха да ме освободят поне от нетърпеливото очакване на фрагмана или резюмето.
Иначе дните щяха да минават още по-бавно.
Особено сега, когато започнаха да пускат само по един фрагман.


.............................

В момента имам желание да гледам Берг и Халит само в реала.


Виж целия пост
# 666
Дано имат почивни дни и да си направят някое новогодишно пътешествие, поне за 4-5 дни.

Ще им стане ли нещо, ако пускат по два фрагмана, има сериали с три излъчени до новия епизод.
Тези, от които зависи това са свидливи. Или мързеливи.

Виж целия пост
# 667


Цитат
Дано имат почивни дни и да си направят някое новогодишно пътешествие, поне за 4-5 дни.

Те не са като нас.

Само 1-ви януари е почивен ден. Няма пауза и при сериалите.

Ваканцията на децата е чак в края на януари.
Виж целия пост
# 668
Е, не са като нас, но всичко зависи от насмогването за сериите.
През 2015 Берг снимаше и нямаше пропусната седмица за излъчване на епизод, но успяха да попътуват...
Зависи как са правилата за училището на Али, но не вярвам да не ги освобождават по някакви семейни причини.
Виж целия пост
# 669

Не, пътуваха в годината, в която и Халит, и Берг нямаха сериал.
През юни 2015 приключи КД и после и двамата бяха свободни.


Иначе е невъзможно. Особено в техния случай. Те нямат никакви серии в запас.
Виж целия пост
# 670
Да, така беше. Грешката е моя.  Hug

Колаж на нашите продуценти...Щастливи били
Скрит текст:
O3 Medya‏ @O3Medya
6h6 hours ago

Mutluyuz... Çünkü verilen emeğin izleyicilerimiz tarafından görülüp ödüllendirilmesi en büyük mutluluk! Severek, inanarak ortağı olduğumuz #istanbullugelin ve #VatanımSensin ekiplerine yürekten teşekkür ediyoruz! Nice güzel işlere, ödüllere...

Виж целия пост
# 671
Цитат
Да не се окаже Нуран с наградата за най-добър сценарий?   Mr. Green
Как позна? Stuck Out TongueHands Clap Stuck Out Tongue Closed Eyes
На мен най-много ми хареса "Златна пеперуда"2015.
 Най-харизматичния и най-добрия водещ Халит Ергенч и неговата
очарователна бяла пеперуда бяха ослепителни.

Виж целия пост
# 672
Наде, никога не съм допускала сериозно, че Нуран ще вземе награда за сценарий.
Подхвърлянията са били винаги в рамките на шегата.
А то какво стана?  Joy

Новите сценаристи пък явно са решили във всяка серия Азизе да стреля по някой, от една страна, а от друга, всеки от героите да си опита късмета да застреля Джевдет.  Laughing Laughing


ФРАГМАН


https://www.kanald.com.tr/vatanim-sensin/fragmanlar/vatanim-sens … 37-bolum-fragmani


Филипос: Смъртта на един предател е върховна  справедливост. Вие какво мислите, генерале?
Джевдет: Напълно сте прав.
Азизе: Гърците идват. Какво още чакате? Тичай да затвориш вратата. Тичай!
Тефик: За мен е чест да жертвам живота си за Родината редом до теб, Дагестанецо!
Дагестанеца: Тогава нека победата е наша!
Леон: Тази несправедлива и проклета война много скоро ще свърши, съратници мои.
Мъж: Анкара трябва да се страхува от нас!
Джевдет: Бунтът се разраства, Дагестанецо. Час по-скоро трябва да бъде потушен.
Хилял: Не, ще те убият. Ако не го направи онзи командир, ще те убие Дагестанеца.
Сехер към Йълдъз: Идвам при г-жа Азизе.
Йълдъз: Татко!
Сехер към Джевдет: Отдавна трябваше да умреш!




Виж целия пост
# 673
Варна  bouquet  благодаря за фрагмана и превода Hug

Писна ми всеки да стреля по Джевдет #Crazy банално, скъпи сценаристи Naughty


Оя е написала коментар за Пеперудите...

https://twitter.com/oyatekin/status/9399266229327544

Да не би да  са назад със снимките и за това не пускат вече по два фрагмана  newsm78
Виж целия пост
# 674
Варна, благодаря за фрагмана и превода! Hug Hug

Явно Керим е мъртъв. Сехер е взела двете сестри за заложнички, докато Джевдет се появи. Най-вероятно вината е поета от Джевдет.
Да видим този път кой ще го спаси?! Joy Joy Joy Joy
Ако е Азизе, става за четвърти път. Веднъж от Ставро, два пъти от Керим и сега от Сехер....
Може да не почетвъртът, става супер банално...
Ох, пак пушки, пищови, хайдуци.... Laughing Laughing

Да на нападат чифлика?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия