Този път изчетох всичко с малко закъснение
Впечатлих се от училището на Али. Помислено е за
желанията,способностите и интересите на всяко дете.
Браво на комшиите!
Снощи като разбрах,че нашите ги няма гледах само
до наградата на Мирай и се отказах.
Артистката която печели първа награда Аслъ Енвер никога не съм я гледала,
а Толга играеше във ВВ. Да са им честити наградите!
Когато гледах края на сериала в четвъртък реших,че е абсурдно да не
се видият Азизе и Джевдет,но сега съм на друго мнение.Вероятно този път
бързо ще я дръпне Тафик,както го направи Хамилтън. Досадно повторение,
но не ми се вярва да допуснат дори и Леон да разбере ,че Азизе е жива.Освен ако Джевдет
се втурне да преследва стрелеца което е много вероятно и я "згащи " спотаила се в
някое кьоше.




банално, скъпи сценаристи 
