ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" И ВСИЧКО ДРУГО ЗА ТЯХ - 18

  • 63 624
  • 741
# 570
Варна, благодаря за инфото, интересен мониторинт.

Халиме хатун нищо не ми говори. Сигурно не е Хюля.

А за Азизе не се учудвам. Майката за тях е свята. Освен това Азизе е много смела жена, да не говорим, че още в първи сезон ни я представиха като борбена, независима доколкото е възможно в онези условия, жертвоготовна. Но ти си безкрайно права. Нейният образ може да бъде далеч по-хубав и запомнящ се. Поне е различен от всичко досега като време,събития, обстановка, роля.

Като видях Тефик от снимките на Хел, си помислих, че всъщност в нашия сериал бобът, лещата и чаят са сведени до минимум. Дали са два бюрека за два сезона, две-три вечери в конака на Васко и Филипос, две-три вечери в семейството на Джевдет, без да се набляга на реването и чорбата. Подслушването, като изключим ролите с мисия, също отсъства.
От исторически моменти, не остава време за човешките неща...А така ми се гледа точно това.

Всъщност остана ли някаква номинация за ВС за довечера?
Гледам, че пеперудата започва в 21 ч., по Канал Д ще има излъчване.
Виж целия пост
# 571

Цитат
Всъщност остана ли някаква номинация за ВС за довечера?
Гледам, че пеперудата започва в 21 ч., по Канал Д ще има излъчване.

Има номинации за най-добър сериал, режисьор, СЦЕНАРИЙ  Mr. Green и най-добра двойка /Леон- Хилял/.

Не смятам да гледам нищо.

.............................

Не само боб, леща и подслушвания няма в сериала.
Няма затвори и болници в този сезон, което е върховно постижение.

Затова пък има обори, кудкудякащи кокошки и конюшни.
Назначиха и коняр. Ако не му е светила маслото Азизе.  Joy Joy
Виж целия пост
# 572
Конярчето си го бива, като всички останали, особено млади - само на контра, само себе си вижда, то е най-големият патриот, с най-голямата мисия...А за маслото! Не знам какво да мисля, сигурно е на онзи свят, нарочно, да насъскат Сехерка още повече срещу Азизе...Но пък то си е гадничко, после Айшето ще се върне в чифлика и ще се разминава с нея, ни лук яла, ни лук мирисала...Или то в тази игра няма такова нещо като съвест, или ти убиваш, или теб убиват/близките ти/...

Значи така, най-добра двойка.....Нека се радват младите!  Laughing Heart Eyes
Боран играе страхотно, много го харесвам! В крайна сметка се раздават и правят това, което им е написано.

Ако се появят Халит и Берг пак ли няма да гледаш? Или не вярваш това да се случи?

В този филм вече са били, не е като да нямат в колекцията си по някоя и друга пеперуда... Heart Eyes Heart Eyes
Двойките вече ще са други...Това трябва да ни е ясно.  Joy Joy Joy Joy




Така, като гледам номинациите, ами само в категорията за двойка имаме шанс. Поне те да се радват и да имат стимул да работят и занапред!
Сценарият не е по моя вкус, хахаха, искам си Азизе със синята рокличка с плетена якичка при своя Джевдет със сините очи и синята ризка. Вечер да си пият чая на масата и да се гледат с любов  Joy Joy Joy Joy Пак да ходи по вазифета, ама сутрин да вижда първо неговите очи. Joy Joy
Виж целия пост
# 573


Цитат
Ако се появят Халит и Берг пак ли няма да гледаш? Или не вярваш това да се случи?


Не вярвам да бъдат там.

Освен, ако Канал Д не ги задължи. Това е церемония на медийната група, към която принадлежи Канал Д все пак. Те когато трябва да използват имената и лицата на Берг и Халит нямат равни на себе си.


Леон и Хилял със сигурност ще вземат наградата за най-добра двойка.
Мирай ще има и за изгряваща звезда. Те бяха обявени предварително.
Виж целия пост
# 574
Представям си какво вълнение е за Мирай! И за Боран!
Все пак това са им от най-престижните награди за годината в тази област.
Аз пък искам да са там Халит и Берг, екипът на една маса, да им се порадвам.
Затова си го пожелавам!
Виж целия пост
# 575
Те екипите не са събрани около маси.

Мисля, че церемонията е в зала. Сядат по редовете.
Но обикновено наградените се знаят предварително и отиват само те.

Възможно е  Берг или Халит да връчват награда, например.
Виж целия пост
# 576
Какви награди получаваха Кенан и Берг с екипа на КД,  Халит и Мерием бяха с хората от ВВ, седнали на маси, някаква церемония, от която имаше много снимки, много видеа, селфита и какво ли не! Мисля, че беше най-хубавото такова събитие, което ми е направило впечатление!

Да, виждам съвсем друга статуетка.
Ето за това събитие говоря





И още едно, може би същото, но друга година, пак са на маси, пак е Златно нещо си, но не си спомням какво беше точно.



Прекрасни!


Хубави, прехубави спомени!

Златен обектив било, а по-първото - на една от медиите годишна награда. Припомних си.

За КД колко мрънкахме, ама наградите бяха на куб! Grinning Grinning

Ето ги и с пеперудките!
Виж целия пост
# 577
Не искам Берг и Халит да връчват никакви награди, защото тези награди им се полагат Peace


============================================

Нова фотосесия на Боран за журнала Based Istanbul Peace













Виж целия пост
# 578
                                             Берг в Зорлу Център  Hug

                                                              В близък план Heart Eyes



            


                                      ************************

Виж целия пост
# 579
Хел, благодаря за Бергюша! Heart Eyes Hug

Лили,  bouquet, от вчера гледам в ТТ Боранчо в нова фотосесия, много сериозен, много! Laughing

Ей това е екип!
От началото до края! Няма този сценарист се отказал, било му изморително, режисьорът не знам си какво и т.н. Тогава човек има стимул за всичко и дългите дни на сета не му тежат, намира време за всичко! Купонджии, работяги, всеотдайни, весели и сплотени -от първия до последния! Плюс Кака Сийка  , булката на Кемалетин аби Joy Joy Joy Joy









Виж целия пост
# 580
Берг навярно купува "малкият принц" за Али newsm78

Хел Hug


Сега забелязах, какво има Берг на шапката си...  Laughing
Виж целия пост
# 581


Екип като този в КД е един на милион.

Всички бяха на една вълна.

Сега в ТМР няма истински приятелски отношения извън сета дори при най- младите.
Не съм ги видяла веднъж да излязат заедно.

Имаше едно парти за рождения ден на Мирай, и то пак организирано от Берг и това е.
Виж целия пост
# 582
 

Отворихме архивите на "пеперудата" и други награди, но забравихме най-хубавата церемония.

Снежанка и нейният принц  Grinning Grinning


 txtloves txtloves txtloves





Виж целия пост
# 583
Да видим дали ще ни изненадат с присъствието си тази вечер или няма да отидат на събитието.
От друга страна, ако все пак имат някаква награда, не е ли редно да са всички там, целият екип, за подкрепа. Ако имат предварително информация, а те имат, че няма да имат награда в съответните категории, за които са номинирани, присъствието им наистина е излишно. Какво да правят там?

Последно в 19 ч. ли започва?
Виж целия пост
# 584
Цитат
Последно в 19 ч. ли започва?

В 18.45 наше време.

Съмнявам се, че ще имаме награда извън Хилял и Леон.

Но кой знае, зависи кой  е броил кликовете и чия армия от фалшиви профили е най-голяма.  Joy
Да не се окаже Нуран с наградата за най-добър сценарий?  Mr. Green

Много ми е интересно как се гарантира достоверността на подобни интернет анкети.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия