Халиме хатун нищо не ми говори. Сигурно не е Хюля.
А за Азизе не се учудвам. Майката за тях е свята. Освен това Азизе е много смела жена, да не говорим, че още в първи сезон ни я представиха като борбена, независима доколкото е възможно в онези условия, жертвоготовна. Но ти си безкрайно права. Нейният образ може да бъде далеч по-хубав и запомнящ се. Поне е различен от всичко досега като време,събития, обстановка, роля.
Като видях Тефик от снимките на Хел, си помислих, че всъщност в нашия сериал бобът, лещата и чаят са сведени до минимум. Дали са два бюрека за два сезона, две-три вечери в конака на Васко и Филипос, две-три вечери в семейството на Джевдет, без да се набляга на реването и чорбата. Подслушването, като изключим ролите с мисия, също отсъства.
От исторически моменти, не остава време за човешките неща...А така ми се гледа точно това.
Всъщност остана ли някаква номинация за ВС за довечера?
Гледам, че пеперудата започва в 21 ч., по Канал Д ще има излъчване.


, от вчера гледам в ТТ Боранчо в нова фотосесия, много сериозен, много! 