
Снейки,
Мерси за всичко, което си споделила.

Абе, този мъж направо е неузнаваем - подмладил се е много...
Мацката явно му влияе добре. 

Мерси за всичко, което си споделила.

Мацката явно му влияе добре. 


Джансел ще е там. 





Хих, много са готини един до друг Джансел и Зейнеп.
Нашето момче е щастливо, сияе направо.
Радвам се за него.
С нетърпение очаквам юнската изненада.
Дано не е само фотосесия, а и още нещо. 


в Москва. Там нашият футболист се е изявявал или по точно са паднали жестоко.





много благодаря за споделеното.
Взех да одобрявам връзката на Джансел с това момиче, като прероден ми изглежда. 
Тази снимка ми е любима. 


Не знам дали тази връзка ще има бъдеще, но определено това момиче изкара Джансел от дома му, че и ни осведомява за движението им по света и у тях.





Не знам дали тази връзка ще има бъдеще, но определено това момиче изкара Джансел от дома му, че и ни осведомява за движението им по света и у тях.
Освен това, според мен, е различен - по-жив някакси.






Препоръчани теми