Професионални серии за коса - тема 117

  • 130 177
  • 768
# 360
Момичета,  как се справяте с наелектризираната коса? Вече взимам 2 продукта без резултат (не са професионална серия). Препоръчайте ми нещо професионално? По принцип използвам дървен гребен, ама май няма особен резултат. Косата ми е фина.
Виж целия пост
# 361
Biskvitka, явно си късметлийка наистина, съдейки какви неща разправят момичетата. Хващам се за главата и се радвам, че от ZR пазарувам сравнително рядко и никога не съм пазарувала на ЧП от тях. Иначе и на мен ми се е  случвало да ми пратят мостра, веднъж(сега се сетих, че има още един два пъти) без да моля. Другият път с молбичка, но явно нямаха това, което искам и ми пратиха друга - коята за мен пак бе полезна, защото бе шампоан на Напура. Иначе и с мен са били коректни - но явно е малко руска ролетка с тях.
И с риск да бъда линчувана, не разбирам какво е това звънене по телефона с въпроса кога ще ми дойде поръчката, освен ако на човек не му се налага да пътува нанякъде за известно или неизвсестно Grinning време и няма да е на разположение или има  проблем с поръчката си (мотаене както споделиха момичета - тука има/ тука няма ). Глупаво ми е (съжалявам, но е така). Не искам да обидя никого, но това не е начинът.
Виж целия пост
# 362
  Valkirja  не съм звъняла. Пратих един мейл точно с тая цел,защото ми предстои пътуване в края на седмицата извън страната,а Спиди не са особено благосклонни когато поръчките ми ги получава друг. Те ми звънят вече два пъти да ми дрънкат приказки под шипковия храст. Предната седмица ме успокоиха,че най-късно днес ще си получа поръчката. Вчера ми звънят отново да ми обясняват,че продукт,който беше наличен когато поръчах и е наличен и в момента го няма и затова трябва да чакам.
 Иначе и аз винаги съм била доволна от тях/изключвам компетентността на консултантките им в реалния ни магазин/. Мостри съм получавала винаги стига да имат както и са ми поръчвали продукти и са ми звъняли от магазина когато са налични.
Виж целия пост
# 363
За тези мостри си мисля, не е ли по-добре за тях като търговец да ги пращат? Когато пробваш даден продукт и го харесаш, има шанс да си го купиш, а така на сляпо все си мисля, че е по-малък варианта. Защо трябва за едно продуктченце (което на мен не ми и стига, с дълга и гъста коса съм) да се молим?
Виж целия пост
# 364
Принцеса, не съм визирала теб, мила. Извинявам се, че си го помислила. Имаше някакви агитации да се звъни на поразия, за да дойдели поръчките по-бързо. Точно твоя случай и подобен на твоя, разбирам като причина да се звънне и да се говори с тях. Успокойте се пострадалите, визирах безпричинното звънене с цел поръчката им да дойдела по-бързо.
Виж целия пост
# 365
По този повод, да споделя, че аз съм от доволните от ЗР/явно съм късметлия Wink/ - получавам всички поръчки бързо, даже с мостри Wink, че и винаги с 5 % код за отстъпка при следваща поръчка.

И аз така, освен това поръчах в четвъртък и в събота нещата бяха при мен. Може и да сме извадили късмет и да са ни обработили поръчките от първите.
Виж целия пост
# 366
Момичета искам съвет за следния случай: Като си измия косата с шампоана и става една заплетена, сплъстена, тежка, не мога да вкарам пръсти в нея. После слагам маска и нещата малко от малко се подобряват, но после като я измия не ме кефи,  пак трудно се сресва. От това, което съм чела назад май шампоана много я „напротеинчва”. Серията, която използван е Роланд Антифриз. Ако е така препоръчайте някаква серия, среден клас, която да я пооправи. Косата ми е боядисана, гъста, лъскава, права като стъкло, суша я само със сешоар, преса веднъж на месец.
Виж целия пост
# 367
Здравейте, взех си поръчката от черния петък, но в нея има един сив наккрайник с метално топче в края , което се върти.
За какво се използва

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/24824395_1021152 … d&oe=5A2A4D22
Виж целия пост
# 368
Момичета искам съвет за следния случай: Като си измия косата с шампоана и става една заплетена, сплъстена, тежка, не мога да вкарам пръсти в нея. После слагам маска и нещата малко от малко се подобряват, но после като я измия не ме кефи,  пак трудно се сресва. От това, което съм чела назад май шампоана много я „напротеинчва”. Серията, която използван е Роланд Антифриз. Ако е така препоръчайте някаква серия, среден клас, която да я пооправи. Косата ми е боядисана, гъста, лъскава, права като стъкло, суша я само със сешоар, преса веднъж на месец.

А дали не е за подстригване косата?
Виж целия пост
# 369
Здравейте, взех си поръчката от черния петък, но в нея има един сив наккрайник с метално топче в края , което се върти.
За какво се използва

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/24824395_1021152 … d&oe=5A2A4D22
За ампулите е. Слага се директно отгоре на шишенецато, като премахнеш тапичката му и като се натиска по скалпа се върти и освобождава тичността от шишенцето. Радвай се много, че са ти изпратили апликатор, защото никога не пращат и все се оправдават че нямат или трябва да си купиш цяла кутия и да има вътре. Аз едва измолих един преди години с покупка на цяла кутия Лореал и много го пазя.
Виж целия пост
# 370
Здравейте, взех си поръчката от черния петък, но в нея има един сив наккрайник с метално топче в края , което се върти.
За какво се използва

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/24824395_1021152 … d&oe=5A2A4D22

За масажиране на скалпа, ако не се лъжа.


Момичета искам съвет за следния случай: Като си измия косата с шампоана и става една заплетена, сплъстена, тежка, не мога да вкарам пръсти в нея. После слагам маска и нещата малко от малко се подобряват, но после като я измия не ме кефи,  пак трудно се сресва. От това, което съм чела назад май шампоана много я „напротеинчва”. Серията, която използван е Роланд Антифриз. Ако е така препоръчайте някаква серия, среден клас, която да я пооправи. Косата ми е боядисана, гъста, лъскава, права като стъкло, суша я само със сешоар, преса веднъж на месец.


Вероятно нацъфтели краища. Другия вариант е, опитай някакво олио на влажна коса. Например на Маракеш или Colophlex олиото
Виж целия пост
# 371
Цитат

А дали не е за подстригване косата?

Преди две седмици я подстригах два пръста Sad
Виж целия пост
# 372
Цитат

А дали не е за подстригване косата?

Преди две седмици я подстригах два пръста Sad

Аз бих ти препоръчала някой хидратиращ балсам, например Nutrifier на Loreal. Косата ти явно е изгубила еластичност към краищата и затова се заплита. Балсамът Philip Kingsley Moisture balancing също разплита добре.

П.С. Момичета, видяхте ли какъв клип са пуснали Агора на страницата си. Май нас визират, умрях от смях Grinning
Виж целия пост
# 373
Цитат

А дали не е за подстригване косата?

Преди две седмици я подстригах два пръста Sad

Ами и два пръста да е, може да не е било достатъчно. Според мен ако се изреже до където е необходимо ще ти се освободи косата в краищата и много по-лесно ще я разресваш.
На Лореаш профешънъл добре разплитат продуктите.
Може да пробваш и спрейче на Маракеш.
Виж целия пост
# 374
Павлина - смени шампоана с някакъв за боядисана коса и си вземи силна хидратация. Т.нар. домашен еластисайсър също много ще ти помогне в такава ситуация. За хидратираща маска/балсам имаш огромен избор, зависи и от бюджета ти и от личните ти предпочитания към дадени марки, но дори евтино и добро решени е като Aussie 3 minute Miracle ще ти свърши повече от чудесна работа.
Джойко за боядисана коса е много приятен шампоан, без да е безумен като цена; Редкен също; еластисайзърът на Филип Кингсли не е много евтин, но ако не искаш домашна версия си е опция; маската на Мороканойл или Macadamia, например.
(моята редовна боядисвана и с тънък косъм коса реагира точно така като прекаля с продукти за обем - прибирам ги в шкафа и вадя хидратациите и поне 2-3 седмици я "поя". Излишно е да обяснявам, че нямам нито един цъфнал косъм, та не е в това проблема)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия