Професионални серии за коса - тема 117

  • 130 176
  • 768
# 375
Здравейте, моля за съвет, от скоро си подстригах косата на къса черта (до брадичката) и си търся някакъв продукт, с който да ѝ докарам намачакан/разрошен/начупен ефект, че иначе на нищо не прилича. Нямам представа от такива продукти, не съм ползвала нищо подобно до сега, не очаквам и чудеса, просто малко "по-така" да стане. Косата ми е естествена, не е боядисвана.
Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 376
Здравейте дами,имам един въпрос.
Някоя използвала ли е спрея за топлинна защита Schwarzkopf guardian angel? Използвала съм термозащита на лореал,Лакме ,но имам чувството ,че косата ми повече гори от тях Confused
Виж целия пост
# 377
Здравейте, момичета!
Дали бихте могли да ми препоръчате професионална серия за мазни корени?
Косата ми се омазнява много бързо - мия я всеки ден и за съжаление с тези чести измивания придобива вид, който не харесвам Tired
Виж целия пост
# 378
В кутията с Ампулите Аминексил, няма ли накрайник?

От два, три месеца съм основно на противокосопадни Ш, дали заради това или има друга причина, но косата ми започна да се омазнява доста бързо  newsm78, или защото пооредя  newsm78. С години бях забравила какво е мазни корени. Дълга е и не си личи толкова, но аз го усещам.
Виж целия пост
# 379
В кутията с Ампулите Аминексил, няма ли накрайник?
 
От два, три месеца съм основно на противокосопадни Ш, дали заради това или има друга причина, но косата ми започна да се омазнява доста бързо  newsm78, или защото пооредя  newsm78. С години бях забравила какво е мазни корени. Дълга е и не си личи толкова, но аз го усещам.

Има накрайник, да.

Относно омазняването, аз не мисля, че е от противокосопадните шампоани, защото са по-измивни като цяло (поне тези, които съм ползвала досега).. Може да е от смяната на времето. При мен много неща се променят с климата Simple Smile
Виж целия пост
# 380
Ползвам червен Виши и Медисютикълс и въобще не ги усещам премиващи или протеинови, а по-скоро балансирани. Като забременях, преди 5 г. косата ми спря да се омазнява, преди почти 3 г.родих най-малката си дъщеричка, може нещо хормонално да е.
Поръчала съм и аз една кутия Аминексил, та затова питам има ли накрайник.
Виж целия пост
# 381
В моята нямаше, та исках и ми дадоха с триста зора.
Виж целия пост
# 382
Моята коса точно от хидратация се заплита, както е тъничка, направо на топка става. Без подходящ финиш няма начин да я среша без да я оскубя половината. По този повод съм влюбена с Маракеш, разплита я сякаш на майтап без грам да утежнява. След протеиновите косата ми е доста по-гладка и я сресвам доста по-лесно.

Скъсяването не винаги е решение, моята е с две педи по-къса от преди, здрава, лъскава и нетретирана.
Виж целия пост
# 383
Моята коса точно от хидратация се заплита, както е тъничка, направо на топка става. Без подходящ финиш няма начин да я среша без да я оскубя половината. По този повод съм влюбена с Маракеш, разплита я сякаш на майтап без грам да утежнява. След протеиновите косата ми е доста по-гладка и я сресвам доста по-лесно.

Скъсяването не винаги е решение, моята е с две педи по-къса от преди, здрава, лъскава и нетретирана.

Кои продукти на Маракеш използваш?
Виж целия пост
# 384
И при мен с хидратиращи продукти е по зле,  малко са тези, които ми пасват. За маската на Маракеш ли става въпрос?  Поръчах я и аз. Лятото я тествах от тестер и останах възхитена, но тогава бях в Бургас, а там явно водата е много мека  (и на децата ставаше страхотна). Хайверените Алтерни ми пасват идеално.
Виж целия пост
# 385
Някой от темата  поръча ли си от ЧП интензивния тоник за стимулиране на растежа за жени O‘right Hair Tonic For Her ?Ака да,получихте ли го ?И ако е възможно да направите кратко ревю с първи впечатления.Аз не си го поръчах на ЧП ,но за януари ми е в списъка с покупки.
От декемврийския списък всичко е изпълнено без едно(пресата за коса) ,но нея ще я взимам събота или неделя Simple Smile
Виж целия пост
# 386
Този ползвам

Скрит текст:

Имам и маската (че и един мъжки балсам подарък към нея), но още не съм ги пробвала.
Виж целия пост
# 387

[/quote]
За ампулите е. Слага се директно отгоре на шишенецато, като премахнеш тапичката му и като се натиска по скалпа се върти и освобождава тичността от шишенцето. Радвай се много, че са ти изпратили апликатор, защото никога не пращат и все се оправдават че нямат или трябва да си купиш цяла кутия и да има вътре. Аз едва измолих един преди години с покупка на цяла кутия Лореал и много го пазя.
[/quote]
Благодаря за отговора- ще си го пазя  Heart Eyes
Виж целия пост
# 388
И моята беше заплитаща се в краищата и суха, докато не я подстригах до здраво преди 20 дни. Сега е мека и жива, но подстригването беше драстично и сега е на къса черта.Тъкмо по -лесно е така през зимата с шапките. Важното е,че има здрав вид, а не прозираща в краищата и накъсана. Дори колежката, която ми правеше забележка за сухата коса остана учудена,колко е мека и жива като я подстригах. Да поясна, че я боядисвам често на около 20 дни. Има ли нужда реже се до здраво, няма как да възстановиш изгорена коса, пробвала съм- не помага.
Виж целия пост
# 389
Аталанта, има хубави продукти на Напура, ФК, Керастаз и други, но трябва да се изясни причината за прекомерното омазняване и дали наистина е такова.

Я, имало чистка. Но не ми е много ясно защо хората не трябва да знаят, че имат право да пуснат жалба до комисията за защита на потребителите, когато има нарушения на ЗЗП...

Заплитане някой път се получава от наличието на някои видове алкохоли в състава. Пробвайте с продукти без тях. Може да се добавят и маски преди шампоана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия