Професионални серии за коса - тема 117

  • 130 172
  • 768
# 390
Момичета, някой да е ползвал тези ампули

Интересува ме миризмата им каква е? Защото тези, които получих мисля са развалени - имат странна силна химична миризма, което не е типично за такива продукти... На тях няма срок за годност и не съм сигурна дали са читави и дали да ги ползвам... newsm78
Виж целия пост
# 391
Този ползвам

Скрит текст:

Имам и маската (че и един мъжки балсам подарък към нея), но още не съм ги пробвала.

Благодаря ти. Аз в момента на марката използвам серумът против цъфтеж.

Между другото аз вчера сложих една мостра на маската на Макадамия и съм много приятно изненадана как освободи косата от заплитания.
Виж целия пост
# 392
Препоръчайте ми наистина добра термозащита.Цената е без значение.Ще ми се налага всекидневно използване на преса  и сешоар.
Виж целия пост
# 393
Керестаз Нектар Термин за мен е номер 1.
Виж целия пост
# 394
Момичета,помагайте...много съм боса по темата...С  каква марка боя  да започна да се боядисвам...Какви марки се предлагат по салоните...
Виж целия пост
# 395
Момичета,помагайте...много съм боса по темата...С  каква марка боя  да започна да се боядисвам...Какви марки се предлагат по салоните...
Може би първо трябва да отидеш в хубав салон,където да ти направят веднъж цвета на косата и след това да си я правиш в къщи.Боите са много видове.Всеки фриз.работи с различни и съответно са с различно качество.Зависи и от косата ти.Моята е суха и тънка и в началото започнах да се боядисвам с Матрикс,но след време като започна да се къса минах само на Кидра / без амоняк,но с хубави живи цветове/ и косата ми се чувства добре.
Виж целия пост
# 396
Момичета,помагайте...много съм боса по темата...С  каква марка боя  да започна да се боядисвам...Какви марки се предлагат по салоните...
Ако нямаш бели коси, ориентирай се към някоя безамонячна.
Виж целия пост
# 397
Момичета,помагайте...много съм боса по темата...С  каква марка боя  да започна да се боядисвам...Какви марки се предлагат по салоните...
Ако нямаш бели коси, ориентирай се към някоя безамонячна.
Днес жената в салона ми каса ,че бодисва с Милк шейк...цената ми се стори доста височка за боядисване./още не съм наясно с цените на  боите/...сравнено с Кидра-това как е ценово..

и да...имам вече бели коси..
Виж целия пост
# 398
С Кидра е много по-скъпо. Най-скъпо може би, но и боята е превъзходна.
Милк Шейк не е хубава боя, макар и скъпа.
Виж целия пост
# 399
а сравнено Милк шейк и Лореал ?
Виж целия пост
# 400
Аз съм с бели коси и пак се правя с боя без амоняк .
Защо трябва боята да е амонячна ако имаш бели коси?
Виж целия пост
# 401
Аз съм с бели коси и пак се правя с боя без амоняк .
Защо трябва боята да е амонячна ако имаш бели коси?
Ако са много белите коси има вероятност безамонячната да не покрие добре. Особено ако не се използва натурален цвят.
А ти се радвай, късметлийка си Simple Smile
Виж целия пост
# 402
Кидра продава ли се някъде онлайн? Какви са отзивите ви за нея? Имам позната с тънък косъм, която казва че и дошла агресивна. На нея и Иноа и идва агресивна.
Аз общо взето редувам Мажирел с Диаричес. Харесва ми и Матрикс, но безамонячната ми пада много бързо. Ланца също бързо ми се отмива.
Виж целия пост
# 403
Аз страшно харесвам Матрикс, уникално гладка и лъскава ми става косата. Има страхотни цветове. Последният път боядисах само корени и фризьорката ми направи обливка на дължините. Получи се добре. Досега от 20 години всеки месец съм боядисвала цялата коса, сега за пръв път само корени.

И да се похваля - за пръв път ползвам серията Терапист. Имам я от известно време, но все не й идваше ред. Досега косата ми никога не е изглеждала по-добре. Не знам, дали е защото за първи път я използвам. Стана мека, разплетена, лесна за стилизиране.
А ароматът.....с никой друг шампоан косата ми не е ухаела толкова хубаво. И други серии ми харесват как миришат, но това направо изби рибата. Дори дъщеря ми отбеляза като излязох от банята, че миришело страхотно (а тя беше в другата стая).
Моята коса е боядисана в тъмни цветове, суша и оформям с четка на всяко миене, два пъти в седмицата, не е толкова изтощена или суха. Страхувах се, че ще ми бъде адски силна, че е "тежката артилерия", но нищо подобно не се случи. Не знам как ще е след няколко миенета, но аз няма да я използвам често.
С една дума - страшно съм доволна!
Виж целия пост
# 404
Аз страшно харесвам Матрикс, уникално гладка и лъскава ми става косата. Има страхотни цветове. Последният път боядисах само корени и фризьорката ми направи обливка на дължините. Получи се добре. Досега от 20 години всеки месец съм боядисвала цялата коса, сега за пръв път само корени.

И да се похваля - за пръв път ползвам серията Терапист. Имам я от известно време, но все не й идваше ред. Досега косата ми никога не е изглеждала по-добре. Не знам, дали е защото за първи път я използвам. Стана мека, разплетена, лесна за стилизиране.
А ароматът.....с никой друг шампоан косата ми не е ухаела толкова хубаво. И други серии ми харесват как миришат, но това направо изби рибата. Дори дъщеря ми отбеляза като излязох от банята, че миришело страхотно (а тя беше в другата стая).
Моята коса е боядисана в тъмни цветове, суша и оформям с четка на всяко миене, два пъти в седмицата, не е толкова изтощена или суха. Страхувах се, че ще ми бъде адски силна, че е "тежката артилерия", но нищо подобно не се случи. Не знам как ще е след няколко миенета, но аз няма да я използвам често.
С една дума - страшно съм доволна!
Шампоан и маска ли ползва?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия