Професионални серии за коса - тема 117

  • 130 145
  • 768
# 465
Здравейте, бихте ли ми препоръчали безамонячна боя, ако я има в ЗР още по-удобно Simple Smile
и тези има ли ги в ЗР и дали сте ги ползвали?
https://www.google.bg/search?q=kerastase+fusio+dose&source=l … rc=2f_sCaVaU7zCEM:
Виж целия пост
# 466
Здравейте момичета, имам нужда от съвет - от години ползвам професионална козметика за коса, но нещо си направих на скалпа (предполагам от сухия шампоан на Макадамия, с който малко попрекалих с честотата на ползване или от този за обем на Moroccanoil), но първо имах сърбеж, а сега ми се появи и пърхот... В момента ползвам Шампоан за проблемен скалп Philip Kingsley, който повлиява сърбежа, но пърхота се увеличава Sad Можете ли да ми препоръчате нещо от което сте доволни, имам много мазен скалп  ooooh!
Виж целия пост
# 467
Здравейте момичета, имам нужда от съвет - от години ползвам професионална козметика за коса, но нещо си направих на скалпа (предполагам от сухия шампоан на Макадамия, с който малко попрекалих с честотата на ползване или от този за обем на Moroccanoil), но първо имах сърбеж, а сега ми се появи и пърхот... В момента ползвам Шампоан за проблемен скалп Philip Kingsley, който повлиява сърбежа, но пърхота се увеличава Sad Можете ли да ми препоръчате нещо от което сте доволни, имам много мазен скалп  ooooh!

Хубаво е да посетиш дерматолог за да не влошиш положението. Може да си направила алергия, може да имаш себорея, може да са различни неща, затова е най-добре лекар да прецени. Възможно е освен козметика да ти изпише и някакви таблетки.

Виж целия пост
# 468
Ако борите косопад на всяко миене,ако целите стимулиране на растежи и веднъж седмично е ОК.


Благодаря за отговора! Целя растеж и имам още едно питане-дали цяла ампула да ползвам или половин ?
Виж целия пост
# 469
Здравейте, бихте ли ми препоръчали безамонячна боя, ако я има в ЗР още по-удобно Simple Smile
и тези има ли ги в ЗР и дали сте ги ползвали?
https://www.google.bg/search?q=kerastase+fusio+dose&source=l … rc=2f_sCaVaU7zCEM:

Ето тази безамонячна на роланд ти препоръчвам.Идеално покрива и има блясък.
ПРОФЕСИОНАЛНА БЕЗАМОНЯЧНА БИОДИНАМИЧНА БОЯ ЗА КОСА HCOLOR OWAY ROLLAND
Виж целия пост
# 470
Да сте виждали или да препоръчате някакъв продукт за почистване на кожата след боядисване?
Има много е удобен и върши идеална работа.Течност за почистване на остатъци от боя по кожата.

Виж целия пост
# 471
Ако борите косопад на всяко миене,ако целите стимулиране на растежи и веднъж седмично е ОК.


Благодаря за отговора! Целя растеж и имам още едно питане-дали цяла ампула да ползвам или половин ?

  По половин слагам от Анаген и Стамиген. На Алфапарф слагам по цяла,че са рехави. Аминексил ползвах по едно време и тях по половинка.
 Относно Мажистрал маската.... Балансирана е да,но със сериозен превес към хидратация. Взех я като алтернатива на Нутритермик/в началото се твърдеше,че е същата/-е не е две идеи по-слабо хидратираща е,но е хубава маска.

 Безамонячна боя в рибата- Олиесета,но зависи какъв ефект търсиш. Големи бои са на сравнително ниска цена,но много мацки се оплакват,че не им е трайна. Ползвала съм 10.1 и няма оплаквания. Полриваше ми бялата коса и изсветляваше корена без проблем.
Виж целия пост
# 472
Някой пробвал ли е Hemp Seed от ЗР? Ш и Б?
Виж целия пост
# 473


[/quote]

 Аминексил ползвах по едно време и тях по половинка.

[/quote]
Онзи ден за първи път използвах ампула Аминексел, по принцип съм с доста тънка и рядка коса ( от инфо тук от форума бях чела, че слагата по поливин ампула- и така и направих) и без проблем си мисля , че с цялата щеше да ми е по-добре. А ти принцеске Heart Eyes с тази гъста коса , просто незнам как успяваш само с половинка
Виж целия пост
# 474
Някой пробвал ли е Hemp Seed от ЗР? Ш и Б?
Аз ги пробвах и двете в комбинация от тестери. Не са лоши, но не са нищо впечатляващо.. Посредствена работа. Според мен са чиста хидратация.
Виж целия пост
# 475
Онзи ден за първи път използвах ампула Аминексел, по принцип съм с доста тънка и рядка коса ( от инфо тук от форума бях чела, че слагата по поливин ампула- и така и направих) и без проблем си мисля , че с цялата щеше да ми е по-добре. А ти принцеске Heart Eyes с тази гъста коса , просто незнам как успяваш само с половинка
[/quote]

 Ама...тя ампулата се слага на скалпа  newsm78 не по косата  Laughing. Нанасям с апликатора и после масаж.  Че си е бая косище си е вярно  Laughing ама откакто Магнолия ме подкукуроса с тия ампули и серуми и взех да ги ползвам редовно няма да ви казвам колко нова коса е поникнала  #Crazy.  Мисля,че всичко,което изпопада за 2 месеца вече е покарало наново  Laughing.
Виж целия пост
# 476
да, зная че се нанася по скалпа, но ми се иска цялата да я ''излея'' :p
Виж целия пост
# 477
И аз ползвам винаги половин ампула.
Виж целия пост
# 478
Някой пробвал ли е Hemp Seed от ЗР? Ш и Б?
Аз ги пробвах и двете в комбинация от тестери. Не са лоши, но не са нищо впечатляващо.. Посредствена работа. Според мен са чиста хидратация.

Благодаря ти. Разплитат ли добре? Чудя се за нещо по-леко, с което да редувам?
Макадамия напоследък ми се отразяват доста добре. Разплитане. Плътност. Хидратация. Чудя им се и на олиото от серията nourishing нещо си.
Виж целия пост
# 479
Някой пробвал ли е Hemp Seed от ЗР? Ш и Б?
Аз ги пробвах и двете в комбинация от тестери. Не са лоши, но не са нищо впечатляващо.. Посредствена работа. Според мен са чиста хидратация.

Благодаря ти. Разплитат ли добре? Чудя се за нещо по-леко, с което да редувам?
Макадамия напоследък ми се отразяват доста добре. Разплитане. Плътност. Хидратация. Чудя им се и на олиото от серията nourishing нещо си.
аз пробвах балсама, за мен не е нищо особено, бих го сравнила с дрогериен от 5 лева.
нито разплита, нито хидратира, нито аромата му е хубав
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия