дори не съм си и помисляла, не знам обаче каква е политиката в новата сграда
Доколкото виждам, темата не е особено коментирана и посещавана, а ти си последната, изказала мнение... Искам да те попитам няколко неща . Тъй като първото ми раждане беше нормално, а второто спешно секцио и нещата се развиха доста бързо, не помня нищичко. Та следващото раждане ще е отново със секцио. Интересува ме каква е подготовката преди това, кога постъпи (в деня на операцията или предишния ден), бързаха ли , на тъгъдък ли беше всичко ? Катетъра кога го сложиха ? Аз изобщо нямам спомен кога са сложили катетъра, просто се озовах след секциото със сложен катетър, но ме притеснява всичко при плановото секцио, самата настройка , страхът.... Доколкото разбирах, акушерките в родилно отделение са си старите и всичко е ОК, но с неонатологията ... Може ли бебето да стои при нас през цялото време и да не го взимат изобщо в неонатологията ? В смисъл, да му минават мна визитация в стаята и изобщо всичко необходимо, да се прави на място ? Може ли да си взема личен стерилизатор и храна (ако се наложи), за да си приготвям аз храната ? И изобщо , моля те, когато имаш време, да разкажеш по-подробно предимно за подготовката при планово секцио (ако си била с планово де
) .
Докторката ли определи деня на постъпване, или това зависи от часа на операцията ? Може ли по желания да постъпя в самия ден на секциото и съответно напрежение имаше ли от факта, че те приемат в самия ден
? Препоръчани теми