На какъв план сте? /мобилни оператори/

  • 177 679
  • 3 766
# 3 345
Приложението на Виваком не се отваря. Има ли и други с този проблем?

Виж целия пост
# 3 346
Приложението на Виваком не се отваря. Има ли и други с този проблем?


Аз от 1 час в Месенджър не мога да вляза.
Виж целия пост
# 3 347
влязох без проблем. даже новата фактура си видях.
Виж целия пост
# 3 348
И при мен вече се отваря
Виж целия пост
# 3 349
доста често на виваком го има този проблем. след време се оправя
Виж целия пост
# 3 350
По същото време не се отваряше и приложението на Йетел.

Аз имах проблеми с домашния нет на Виваком, точно по времето на срива на Гугъл. Пиша им в чата, те ми викат "много приложения не се отварят или зареждат в момента". То хубаво, ама аз нямам никакъв нет, ползвам мобилни данни на Йетел. Това последното не ми се искаше да го споменавам Joy

Държаха ме на линия да чакам техник, то пък нета дойде. Дни след това обаче ми дропва уай-фая или пък е вързан, но забил без нет.
Виж целия пост
# 3 351
Здравейте. Получих си първата фактура от Виваком. По договор, така както съм го сключила първите шест месеца таксата е 20.44 лв с ДДС(10.45евро)
Вероятно и при тях при първо плащане добавят и друга сума, която
 остава като първоначален.депозит. Аз в приложението им детайлна фактура не намирам, че да го разгадая. И въпреки това не схващам, защо имам ДДС като според договора таксата е гореспоменатата и то без
Виж целия пост
# 3 352
Аз в приложението им детайлна фактура не намирам, че да го разгадая.
фактури - вижте всички фактури - избираш фактурата (вероятно е от м.септември)
Виж целия пост
# 3 353
Здравейте. Получих си първата фактура от Виваком. По договор, така както съм го сключила първите шест месеца таксата е 20.44 лв с ДДС(10.45евро)
Вероятно и при тях при първо плащане добавят и друга сума, която
 остава като първоначален.депозит. Аз в приложението им детайлна фактура не намирам, че да го разгадая. И въпреки това не схващам, защо имам ДДС като според договора таксата е гореспоменатата и то без

Да не е такса включване. Обикновено не казват, че я има. Това за А1. Може и при вас да е така.
Виж целия пост
# 3 354
Виж си хубаво какво пише в договора. Може да е без ДДС.
А във фактурата се начислява, защото не може без.
Виж целия пост
# 3 355
Здравейте. Получих си първата фактура от Виваком. По договор, така както съм го сключила първите шест месеца таксата е 20.44 лв с ДДС(10.45евро)

на първия ред е писала за договора.
Виж целия пост
# 3 356
Тоест 20.44 лв с ДДС по договор, а във фактурата още веднъж ДДС.
Нямам детайлно в профила. Търсих, където ме насочихте
Виж целия пост
# 3 357
Тя е писала, но да види дали е така. Че може да е без ДДС.
Снимай този ред конкретно.
Виж целия пост
# 3 358
Първата фактура е една такса напред плюс частична такса от датата на включване до датата на засичане. Така че винаги е такса и нещо първата фактура. Би трябвало да ви е обяснено. А и не сте снимали коректно фактурата. Там си пише датите
Виж целия пост
# 3 359
Тя за ДДС пита, основно.
Иначе, да, винаги има една предплатена такса, не депозит. И - както е обяснил Pirin.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия