На какъв план сте? /мобилни оператори/

  • 177 627
  • 3 766
# 3 360
Да, за ДДС питам. Иначе имам потребление от 2 евро от сини зони, него си ги знам. Горната такса от 14 евро макар и да има в нея предплащане е повторно обложена с ДДС.


Договорът е подписан на 15 август. Картата е активна от 1 септември
Последната снимка е втора от приложението и е без ДДС. С ДДС при качих в по-преден пост
Виж целия пост
# 3 361
В таксата ти без ДДС влиза и частичното до датата на отчитане
По груби сметки имаш 3 седмици + пълно предплащане
Виж целия пост
# 3 362
Да, за ДДС питам. Иначе имам потребление от 2 евро от сини зони, него си ги знам. Горната такса от 14 евро макар и да има в нея предплащане е повторно обложена с ДДС.
Скрит текст:

Договорът е подписан на 15 август. Картата е активна от 1 септември
Последната снимка е втора от приложението и е без ДДС. С ДДС при качих в по-преден пост
pirin2019 ти е отговорил. Друго няма какво да се допълни.
Виж целия пост
# 3 363
Някой скоро да е влизал в май Виваком? Излиза ми само един от номерата, не мога да видя никой от останалите, телевизиите, домашния интернет също. Коренно различно ми изглежда началната страница.
Виж целия пост
# 3 364
При мен няма проблем.
Виж целия пост
# 3 365
Здравейте, имам драма и се чудя как да процедирам. Подписах договор на 30.06.,но днес се оказа, че договора ми е изтекъл на 14.09.т.е. подписания договор на 30.06.изобщо не е влязъл в действие. Бясна съм.
Виж целия пост
# 3 366
А ти как подписа? В офис ли?
Виж целия пост
# 3 367
Някой скоро да е влизал в май Виваком? Излиза ми само един от номерата, не мога да видя никой от останалите, телевизиите, домашния интернет също. Коренно различно ми изглежда началната страница.
влизай от компютър, а не от приложението.
Виж целия пост
# 3 368
А ти как подписа? В офис ли?
Да, в офис. Имам договора и на хартия.Даже си пазя и съобщението с което деактивирах Фън кол-а.
Виж целия пост
# 3 369
Някой ползвал ли е допълнителен пакет на А1?
Примерно активиране на 5000 MB за 8.99 лв. на месец. Би ли било достатъчно за месец?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 3 370
Ивелина, а по сметките не разбра ли досега, че не е активиран?
Иди в офиса и искай обяснение.
Виж целия пост
# 3 371
Някой ползвал ли е допълнителен пакет на А1?
Примерно активиране на 5000 MB за 8.99 лв. на месец. Би ли било достатъчно за месец?
Скрит текст:

за мен е пре-предостатъчно.
сега някои ще пишат, че не им е достатъчно.  Grinning
Виж целия пост
# 3 372
Ивелина, а по сметките не разбра ли досега, че не е активиран?
Иди в офиса и искай обяснение.
То е ясно, че ще отида в офиса ама трудно ще запазя спокойствие😀. Реално не съм разбрала защото са сходни плановете и не всеки път съм гледала детайлна та разпечатка. Преди плана ми беше около 28-29лв,а този, който подписах е 28лв.Миналия месец имах и два часа Синя зона и затова реално трудно надхвърля 30-те лева, ама 40 и нещо вече се усети яко.
Виж целия пост
# 3 373
Здравейте, имам драма и се чудя как да процедирам. Подписах договор на 30.06.,но днес се оказа, че договора ми е изтекъл на 14.09.т.е. подписания договор на 30.06.изобщо не е влязъл в действие. Бясна съм.
Звучи невероятно да пропуснат да ти активират договора. Да не би вместо преподписване да са активирали нов договор с нов номер?

Някой ползвал ли е допълнителен пакет на А1?
Примерно активиране на 5000 MB за 8.99 лв. на месец. Би ли било достатъчно за месец?
Скрит текст:

Много пари за тези мижави мегабайти. Ако имаш място за втора SIM карта, има далеч по-изгодни варианти.
Виж целия пост
# 3 374
Някой ползвал ли е допълнителен пакет на А1?
Примерно активиране на 5000 MB за 8.99 лв. на месец. Би ли било достатъчно за месец?
Скрит текст:

Много пари за тези мижави мегабайти. Ако имаш място за втора SIM карта, има далеч по-изгодни варианти.
[/quote]

ЧревоУгодник, ако не те затруднява, би ли споделил по-изгоден вариант.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия