КГБ = Клуб на Готините Баби - 184.

  • 67 818
  • 739
# 630

 Благодаря ви, милички, за пожеланията към моята принцеса!

                   

 Преди половин час се прибрахме от партито. В 16 ч си изпратих и Криско. Снимки - по-късно!

 ЧЕСТИ ИМЕН ДЕН НА ДАНИ! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ!

                 

 Борянке, аз пък се посмях на теб hahaha Пипилота в бързината е написала Яжка, вместо Янка и ти веднага честитиш на Вики Joy Много си експедитивна hahaha
Виж целия пост
# 631
 :Честит имен ден на малкия Дани и на съпруга на Пипи. Живи и здрави и много щастливи да са и те и всички около тях.
Една малка поправчица- Пипи и Борянка , не Вики, Яжкината внучка , а Анжи, Янкината внучка празнува. И двете да са главно живи здрави и бсбите им също  Heart Eyes
Виж целия пост
# 632
Явно не съм разгледала какво пиша. Хубаво, че ме поправите.
Виж целия пост
# 633
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АНДЖИ! ДА Е ЗДРАВА И ДА РАДВА ВСИЧКИ!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ДАНИ И СЪПРУГА НА ПИПИ!
Вчера и днес, много натоварено. Не приличаха на почивни дни при мен.Искам почивници.
То не ми се мисли даже. Одрямала съм се като мисирка. Нито ми е празнично, нито пред празнично.
Виж целия пост
# 634
Римарче,да ти е здраво,палаво и щастливо внучето Дани и ви носи радост и усмивки!


Пипи,честит да е съпруга,щастливи заедно!

Виж целия пост
# 635
Голям праз ,аз пък реших че съм пропуснала Вики, нека има  и  по много ,и  всеки ден поздрави.На Анджи съм честитила вече,Дани не знаех че днес и се засрамих ,като не си признавате рано сутрин,така става. Не  съм се обидила де ,то си личи , ама нали и шетам та доста пропуснато виждам после...
Виж целия пост
# 636
Борянке, не разбрах какво няма да постигнеш: живият огън или украсата. От нея повечето неща сама съм направила. Само стълбичката е купена.
Виж целия пост
# 637
Честити да са Дани на Римарчето и съпругът на Пипилота! smile3525 Party Time Gift
Виж целия пост
# 638
Всичко е прекрасно.Златни ти ръце,сърце  и семейство.Исках да кажа,че се радвам,а  не завиждам,обикновено  завистта се води от "искам и аз".Понеже нито време,нито ресурс имам да променям живота си -радвам се на всичко хубаво,дето хората си правят.А за камина специално помислих ,освен другото.
Виж целия пост
# 639
Още, още именяци имаме! Simple Smile


КРАСИВА БЕЛЛА, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ТЕБ И НА ВНУЧКАТА ТИ! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, ВСЯКА ПО СВОЯТА ПЪТЕЧКА ДА ВЪРВИ, НО ДА СТЕ БЛАГОСЛОВЕНИ ЗА ДОБРО!


ПИПИЛОТА, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ТВОЕТО МОМЧЕ! ДА Е ЗДРАВ И УСПЕШЕН!

НАЗДРАВЕ!!!



Виж целия пост
# 640
Честит рожден ден на Анджелка!
Да е здрава,умница-хубавица!
Да е на баба Яни отмяната!

За двете дами!❤🍀🌺🏵🌸

Честит имен ден на Дани на Римарчето,на либето на Пипи,на Красива Белла и внучето и!
Здрави да сте именяци и с мтого късмет!

Пипи, радвам се с тебе на камината и украсата!

Айша,нИ сЪ ядосвай с Пламен.
Както всеки път след още 2,3 излизания ще хареса нещо.😁
Ми притенциозни момчета имаме-да са ни живи и здрави.😍

Борянчице,отивам в ъгъла.
Още не съм подхванала сладките,ама утреее😁😁
Продукти накупени,мерак са има само.

Хули, хванахте ли кучо?
С лакомство опитайте,То подир дъжд качулка е акъла,ама да кажа.
И само с добро.Кукнете до него,да сте на неговото ниво.Това ги успокоява.
Охх, колко съм молила огромните ни кавказки овчарки -майка и син.Думи нямам.Сега ми е смешно,но в село цигани бол.Кво прайм като изкочи едно 45-50кг куче😀
Е,вече ги няма ни Макс,ни Мечка.
Красавци,пазачи и т.н.
Отплеснах се.

Хайде приятна къде снежна,къде дъждовна вечер!
Виж целия пост
# 641
Анжи, честит РОЖДЕН ДЕН!  



Виж целия пост
# 642
Чести именни дни на Дани и на Красива Бела!  Честит  рожден ден на съпруга на Пипилота!
Виж целия пост
# 643
Честит рожден ден на Анжелка!



Честит имен ден на Дани на баба Римар!



Честит имен ден на Пипилотиния Дани!



Честит имен ден на Красивата Бела и нейната Дани!





Виж целия пост
# 644
Да са живи и здрави именниците на Пипилота и Красива Бела!
От здраве да не се отърват!
Аз не се ядосвам, ходя си кротко след Пламен по магазините.
Но не мога да погледна и нещо за мене. Че то и дамски ботуши и чанти продават на същото място.
Като отида до тях и почва да пуфти. Към мене се спуска млада продавачка с любимия ми въпрос - Какво си търсите?. Аз я отсвирвам, а той после ми дудне колко лошо съм се отнесла с нея. Ами искам само да разгледам, нищо не търся.Но пък може да инвестирам от джапанки до чанта, нали?
Сега му показах от нета ботуши на Кавалер - Габрово. Аз си купих от там преди месец, доволна съм. Уж ги хареса, как ще е на живо...
Иска ги полу-елегантни, но пък те са тесни. А крака му широк, почти квадратен. Тук му убива, там му стиска. И подметката хем да е дебела, хем не - как ще кара с нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия