КГБ = Клуб на Готините Баби - 184.

  • 67 818
  • 739
# 645
Честит имен ден на  Дани и внучката на Красива Белла!



Честит имен ден на Красива Белла и на съпруга на Пипилота!



Виж целия пост
# 646
Честит имен ден на сладкият Дани на Римарчето , на съпруга на Пипи , на Красивата Белла и внучето !
Желая им  да са здрави , щастливи,благословени !


Гледате ли нашите таланливи момичета на ХФактор ? Страхотни са! Браво на децата !

Хули справихте ли се с кучо ?


Лека ,спокойна вечер !
Виж целия пост
# 647
Здравейте, дами !
Благодаря за пожеланията, раевам се, че направихте денят ми прекрасен ! Този имен ден не е от популярните, но ме радва факта, че някой се сеща за мен. Желая Ви хубава печер и успешна нова седмица !

П.П: Фло, ти нали не пускаше картички?!!
Виж целия пост
# 648
Красива Белла, честит празник, на теб и внучката!

За всички Ви един музикален поздрав от мен. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 649
Привет именячке, привет КРАСИВА БЕЛЛА! Simple Smile
Не пусках картички, когато бях на новата версия. Ела ме виж сега, след като сериозно, отговорно и задълбочено прочетох инструкциите на АЙША Simple Smile и на останалите дружки, които ме светнаха къде да намеря любимата ми стара версия Wink

Я хайде дрЪжки, елате да полеем именяците. Грабвайте чашите. НАЗДРАВЕеееееее!


Днес по обяд се разходих с внуците до нашия Мол. Избраха си подаръци-Сладичка за рождения ден, а баткото-за вчерашната победа. Беше ми много приятно. По едно време оставихме малката грация в детски кът ( не беше гладна ), а Ники и аз се почерпихме и на дълго и на широко си говорихме за нещата от живота. И на двамата ни е интересно, когато сме сами и си приказваме.
Цял следобяд пиша, та чак ми запуши главата. След малко ще лягам-утре съм първа смяна. Е да, ама как да си легна, като не знам какво става с непокорния Голдън... Никак, ама никак няма да изброявам всичките красавици, които ми липсват. Която реши, че ми липсва, да се обади Wink
А при мен нацъфтяха разни цветя-една бяла орхидея, няколко коледарчета и антуриумът на Джили. Коледарчетата са ми подарък от ЯЖКА. В една саксийка съм сложила по невнимание едно коренче бяло и едно червено. Много красиво е така-смесено. Антуриумът цъфтя цяла година. От миналата по това време, та до сега. Изглежда, че след като прецъфти ще почива. Последния цвят вече увехна, а нови няма. Е време му е малко за отдих.
Хайде красавици, лека нощ и приятни сънища newsm46
ФУРИЙКЕ, е как се слуша равнодушно такава песен? Ами сега ще скокна да я изтанцувам и после ще публикувам newsm68
 wavey
Виж целия пост
# 650
Мила Янче, честито да ти е детето!
Да ти е здрава, да ти е радост и опора!
Анжи, сладуранке, честит рожден ден! Нека късметът да е с теб! Да имаш много приятели,
много мечти, които да сбъдваш! И щастливо детство, за което винаги с радост да си спомняш!
Гушкам ви и двете  Hug Hug



Честит имен ден на внучетата на Римарче и Бела
Да са здрави и щастливи!



Честит имен ден на Красива Бела и съпруга на Пипи!

Виж целия пост
# 651
Честито на всички ! На дечица, на дядовци и на всички !
Притеснено ми е, защото Голдън от вчера  е отвързан. Държи се възпитано, но портата е заключена. Прави ми впечатление, че като беше вързан, кой както мине по улицата лаеше. Сега само повдигне главица и трае.
Доктора ще дойде утре около обяд.
Аз обаче вече не съм сигурна, че искам да го убия. За Голди става въпрос. Обичам го, с всичките му странности.
Оттук насетне не искам никакво животно.
Виж целия пост
# 652
Добро утро и успешна и прекрасна седмица!

Виж целия пост
# 653

 Добро утро и от мен!
Изпратих ученичката и с кафето - при вас! Заповядайте и вие:

             

 Момичета и днес си имаме рожденичка.
ПИПИЛОТА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! БЪДИ ЗДРАВА! БЪДИ ЩАСТЛИВА!

                     

 Луси и аз гледах Х фактор. На мен и Йоана много ми хареса, но четворката бяха просто невероятни! Заслужено спечелиха!

 УСПЕШНА ПОСЛЕДНА ПРЕДКОЛЕДНА СЕДМИЦА!
Виж целия пост
# 654
Добро утро момичета !

Янче ,благодаря за кафенцето ,вече го пия .

Честит рожден ден  Пипилота !
Бъди здрава ,щастлива ,обичана и радвана от любимите ти хора !


Янче и на мен много ми харесаха момичетата и другите бяха много добри.
Всички заслужаваха . Радвам се ,че имаме такива таланти !

Пия набързо кафето и трябва да излизам по задачи във връзка с наша близка .

Хубав и според ден и седмица на всички ви !
Виж целия пост
# 655
Добро утрооо!
Яне ,тенкю за кафето!
Пия го в момента.

Пипи,
Честит рожден ден!
Здрава и щастлива да си!
Весел да е празникът ти!


Днес съм ранобудна,че много задачки съм си поставила.
Ама нали още се помотавам с кофето ще видя до къде ще я докарам😀

Ставам да я заФатам.😁😁

Виж целия пост
# 656
И от мене честит рожден ден,  Пипилота! Жива и здрава да си!



Много им се зарадвах на пловдивските момичета снощи. Напълно заслужено са победители! Надявам се  да продължат да се развиват и да стават още по-добри!
Хули,  защо искате да  приспивате  Голдън,  болен ли е?

С танцова стъпка ала "буги-буги",  ударих кафето от Янчето и сега бягай работа,  че ида!
Виж целия пост
# 657
Пипилота ,щастлива и  усмихната на празника.Успех на цялото семейство ,още внучета и  от всичко достатъчно да ти е пълно.

Гъбката ,почна ли...аз само медените и маслените ,другото по натам.Днес на друга вълна,после пак КПП.
Голдъна  е болен май ,ще има рев за Хули ,разбирам,но не мога да помогна.
Хубав ден и спорно шетане на всички.
Виж целия пост
# 658
Здравейте от една стипендиантка.
Наистина много са заети пенсионерките Днес три пъти ходих до магазина ,а все негодувах тези пенсионерки от тях не можеш да се разминеш в магазина и автобуса,а то било защото забравяли Joy hahaha
Необичайно преди тръгвах на работа и пей сърце.А сега като съм в къщи всичко ме дразни,пуснах една прахосмукачка ,а пране а миене реших и австриъски сладки да правя но понеже съм бързак и бадемите ги бухнах в сместта вместо за овалване, ще се отчета какви съм ги свършила chef
Пипи честит рожден ден!Бъди здрава и много обичана !Хубав празник!!!!!!!

Пуснала съм си хора по телевизията,пълен цирк newsm68 newsm44
Виж целия пост
# 659
Пипилота, честит рожден ден. Желая ти добро здраве и от всичко добро по много.

Честити именни дни на Красивата Бела и внучката и.Здраве и щастливи дни на всички!

При нас е 24 градуса. Утре се очаква повече а в сряда жега. Егати зимата.Носете си новите дрехи, ми как ще си ги носим , като летните вече остаряха, пък зимата не е дошла. И дали ще дойде. За по миналата година говорят, че зимата била тежка. Няма шега , няма измама. Самата истина. Валя един ден сняг в Йерусалим, и цели 4 дни валяха дъждове.

Хубава седмица да имате.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия