СЕПТЕМВРИйчета 2017г. - тема 2

  • 79 450
  • 744
# 585
И аз се замислям за цял бански. С тия стрии по дупето и двата големи белега от коремни операции съм си направо за буркини Sad
Виж целия пост
# 586
Аз нямах линея негра,но след като родих и се сви коремът забелязах,че тъмнее лекичко една ивичка над пъпа.Пъпът ми беше потъмнял от бременността,но се оправи.Стрии не ми се появиха за късмет. Simple Smile но си имам стари такива по дупето още от пубертета.
Виж целия пост
# 587
Предния път линията се махна след около 7-8 месеца при мен, защото като гледам снимки от тогавашното морето още се е забелязвала лекичко. Сега съм си взела един цял бански, за да крия още невъзстановения напълно корем и тъмната линия 😀.
Виж целия пост
# 588
С един водолазен костюм мисля да си реша проблема лятото Grinning
Виж целия пост
# 589
аз ще си сложа директно надпис, че съм тюлен - да не се чудят хората Grinning
Виж целия пост
# 590
Като хукнат бебоците и ние след тях, ще се свалят килца.
Ние бяхме на консултация днес-6700 и 66 см. В комплект с червено гърло и пресипнал глас, ама как няма като батко му е болен и все му се навира. Зъбките му отдолу са наболи, направо ги напипвам. Пед каза, че целия е един мускул Grinning Той се изпъва като струна, забива краката в земята и не помръдва. Иска само седнал да стои. Набира се, навдига се, ужас е Satisfied Стискайте палци да не се разболее по-сериозно.
Виж целия пост
# 591
Моята  линия почти избледня. Но килограмите не мърдат, останаха 6-7 и не мога ги сваля, въпреки че доста съм ограничила храненето... Бански тази година едва ли ще ми трябва, но като се стопли не знам какво ще обличам ако не се взема сериозно в ръце...

Да ви питам-косичката на вашите бебоци пада ли отзад на тила? Всяка сутрин събирам доста от възглавничката на Габи.

MamaJay, бързо да оздравяват момчетата. А останалите-дано ни подминат болестите тая зима.
Виж целия пост
# 592
Пада и на Божи косичката, където му е стояла главата си има косми.
Мажите ли с нещо лицето на бебчо за пъпките, които излизат от лигите? Много ме дразнят.
Виж целия пост
# 593
Много му пада косата на моя.Той се роди с доста коса,но по-голямата част изпада.
Отзад на главата има едно много смешно плешиво петно.
Виж целия пост
# 594
crossfade, крем за подсичане Wink ама тънко, по врата моя особено се лигави
Виж целия пост
# 595
Цикапласт на Ла рош мажа аз.
Виж целия пост
# 596
Здравейте момичета:))) Аз се позагубих...ама то с това шило..и тея ГИТ,ГЕР,Абкм про0леми направо....ми се скъси живота!
 В крайта сметка,вече сме пациенти на Нзок,пием Фризопеп и чакаме възстановяване...че Аман !!! Измъчи се това девойче моето..
 Последните 2 месеца качи само 400 гр и 300 гр... това ми хреля чашата...Вече е на 4м а прилича на ...2! Като гледам еднихголеми пухкави дебелчовци сладки..и направоооо... Ама да е здрава! Ще си наддаде Simple Smile))
Така съжалявам,че нямах възможност да я кърмя...Нямаше да ги има тия проблеми сега.Почти съм убедена (и голяма доза вина изпитвам...)))
 
 Относно линиа-та..Няма я моята вече.И корема го няма...дори съм с 3 кг по-малко отколкото,като забременях...Но то от много "спокойствие"...
 П.С: Колко тежат вашите бебоци?
 
Виж целия пост
# 597
Моето за последно на консултацията преди две седмици беше 6100.Роден е на 18.09 3360гр.Не е от най-едрите бебета на света.На мен даже ми се струва слабичък,но няма на кого да прилича да е пухкав.Аз съм слаба и ММ не е пълен
Педитъра казва,че си е ок детето. Simple Smile И ние сме на АМ и не кърмя,но не мисля,че ако кърмих щеше да е 8 кила бебе. Wink
Виж целия пост
# 598
На 29.12.(точно на 3 мес.) малкия беше 7 кг, сега върви около 8 сигурно, бая е натежал. На АМ е, още от раждането беше на смесено, после на АМ, за съжаление нямах кърма, а и аз много исках да кърмя. Карай, да сме живи и здрави. Simple Smile
Виж целия пост
# 599
Ето те, за теб си мислех скоро Agredecida. И твоето бебе беше края на септември, нали? Важното е вече да папка и да е здрава, а лесно ще качи грамчета. Синчето на 3м и 1седм беше 6200.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия