Фермата 3 - 2017 г. - Тема 12 (27.11. - 03.12.)

  • 73 827
  • 895
# 390
Баба ти и дядо ти не са отгледали внук, а внучка- Shocked doh newsm61
Има ли накъде повече?
Просто не мога да повярвам на това, което виждам и чувам.
Е, нЕма. За това рие дъното Сашка. Тия хора тотално са забравили, че и от нас, зрителите зависи дали ще спечелят.
 doh
Ензимче , адмирации! Какви таланти си имаме.  bouquet
Виж целия пост
# 391
Щяха да са доволни само ако Яни и Калоян са на дуел, нищо друго нямаше да одобрят. Grinning
Виж целия пост
# 392
Щяха да са доволни само ако Яни и Калоян са на дуел, нищо друго нямаше да одобрят. Grinning

И ако може и двамата да отпаднат и да направят Алек и Валерия фермери  Joy
Виж целия пост
# 393
То излиза, че Калоян трябва да отиде на дуел сам срещу себе си, за да не плаче Саша.
Даже най добре ще е Калоянчо да отстъпи амулета на Валерия, фермерството на Алек , а ако все пак спечели формата да им даде и наградата.Ей тогава Сашка може и да е доволна и да обяви Калчо за мъжкар.
Виж целия пост
# 394
Какво трябваше да направи Калоян, че да са доволни newsm78 Може би да преотстъпи амулета на някого от тях, също и фермерството да им преотстъпи, да се прати сам ратай с уговорка, че дуелът ще е женски , ама Валерия няма да е на дуел. Дали щяха да са доволни newsm78
Не, нямаше да са доволни. Щяха да кажат, че е подмазвач и натегач и какво още, аа да, любимите ми лицемер и схемаджия. Ще повърна от тези жалки същества, които ни навират в праймтайма. Моля ви, кажете ми, че другите сезони не са били такива, защото наистина шапка свалям на хората, издържали цели три сезона. Аз не съм сигурна дали бих си го причинила пак.
Ензим, в поемата за Станко препоръчвам една корекция, не АлманахА, а АлманахО Simple Smile
Виж целия пост
# 395
Валерия била на гости на Райно след като е приключило предаването. Видях снимка от 18-ти ноември във ФБ, ако някой се интересува - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1933424530018254&set … 787415&type=3
Виж целия пост
# 396
Дали пък тя няма роднинска връзка с Райно, а нея той да я е подготвял? Райно нали от там беше. И да, също смятам, че Вал се отървала от Алек веднага щом е свършило предаването. Това не любов, а обсесия, неговото. А при нея чувства няма, както отдавна отбелязахме.
Виж целия пост
# 397
То тя имаше някакво привличане към него, но той се погрижи да не се разрастне.
Виж целия пост
# 398
Абсолютно! Отначало и тя го харесваше, но тъпчо доста се постара да прецака всичко.
Виж целия пост
# 399
А някой разбра ли какво означаваше написаното на плаката под "Обичам те!" А 24 и В 23, А и В са ясни, но числата? Simple Smile
Виж целия пост
# 400
Това е "Шифърът на Алек" Laughing
Виж целия пост
# 401
А някой разбра ли какво означаваше написаното на плаката под "Обичам те!" А 24 и В 23, А и В са ясни, но числата? Simple Smile

И ние се чудехме с една приятелка снощи.  Rolling Eyes Според нея е възрастта им, но аз съм останала с впечатлението, че Алек е над 30.  Blush
Виж целия пост
# 402
Ами това не е ли номера на Алек с който е играл като е бил футболист? Ама пък 23 на Вал идея си нямам гимнастичките май нямат номера. Или пък рожденните им дати?
Виж целия пост
# 403
А някой разбра ли какво означаваше написаното на плаката под "Обичам те!" А 24 и В 23, А и В са ясни, но числата? Simple Smile

И ние се чудехме с една приятелка снощи.  Rolling Eyes Според нея е възрастта им, но аз съм останала с впечатлението, че Алек е над 30.  Blush

Алек пише, че е на 31, а Валерия е на 23 г.
Виж целия пост
# 404
Бъркате се , Алек е най-много на 10 Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия