::Лидл - 110:: 01.12.2017 - 01.01.2018

  • 192 789
  • 1 612
# 540
На мен бекона ми е мазен и не ми харесва.
Виж целия пост
# 541
Здравейте! Търся да купя сивите апрески с мечета номер 29 или заменям за същите 28 номер. Ако някъде в София видите, моля да пишете. В Ринг Мол и на Т. Каблешков в петък нямаше.
Виж целия пост
# 542
Отзиви за пресата, която ще бъде другата събота?
Хубава е.  Peace

А могат ли да се правят къдрици с нея?
Виж целия пост
# 543
Сините сливи са от Чили.
Виж целия пост
# 544
https://www.lidl-flyer.com/bg-BG/?&_ga=2.152104505.140994574 … iew/flyer/page/30

Това кафе има ли го намалено някъде?
Течен спрей за импрегнация на обувки има ли по Сф магазини?
Бяха писали назад в темата, но отговора се изгуби...
Виж целия пост
# 545
На вен чай и кана за чай ми отваря
Виж целия пост
# 546
https://www.lidl-flyer.com/bg-BG/?&_ga=2.152104505.140994574 … iew/flyer/page/30

Това кафе има ли го намалено някъде?
Течен спрей за импрегнация на обувки има ли по Сф магазини?
Бяха писали назад в темата, но отговора се изгуби...

Звънчето писа,че е взела спрея от маг.на Вардар.
Виж целия пост
# 547
Миналата седмица гледах 2 вида пъпеши и дини от Бразилия, ако не се лъжа ... това по повод проекта (много интересно тази учителка да не рекламира Лидл, нещо Grinning

Никой не ми отговори как пере кожения клин. Не ги перете ли, що ли Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 548
А да попитам тези, които си взеха панталоните на Хайди Клум, дали не пускат при пране боя, така ми изглеждаха....Някой прал ли го е?
Виж целия пост
# 549
От предишната колекция  не пускат. От тази още не съм ги изпрала Simple Smile
Виж целия пост
# 550
Благодаря момичета за географския проект. Спестихте ми извънредно неделно посещение в Лидъл, че при нас в неделя там е мисия невъзможна да паркирам.
И аз се зачудих откъде го е измислила г-жата.Но пък другите две групи имат същото задание, но за Кауфланд и СВА. А те нещата ще се припокриват на 99% предполагам. Сигурно ще търси пазарна ниша за нещо. Mr. Green
Виж целия пост
# 551
Миналата седмица гледах 2 вида пъпеши и дини от Бразилия, ако не се лъжа ... това по повод проекта (много интересно тази учителка да не рекламира Лидл, нещо Grinning

Никой не ми отговори как пере кожения клин. Не ги перете ли, що ли Stuck Out Tongue Winking Eye
На деликатна програма или на тази за вълна пера аз
Виж целия пост
# 552
Отзиви за пресата, която ще бъде другата събота?
Хубава е.  Peace

А могат ли да се правят къдрици с нея?
Честно казано, никога не съм пробвала, но не виждам причина да не станат къдрици, ако се овладее техниката.
Скрит текст:
Пресата ми харесва, защото загрява наистина бързо, движи се гладко, косата ми става бързо и не съм забелязала да има поражения. Използвам продукти за топлинна защита, разбира се.
Виж целия пост
# 553
Кожен клин (не от Лидл) пера като други черни дрехи, само обръщам отвътре навън. Дори не си играя да пускам деликатни програми, ако оцелее - оцелее Grinning
Виж целия пост
# 554
Някой пробвал ли е сутиените за кърмене в лидл. Тези за следващата седмица ми изглеждат хубави, но и с размерите не знам как са, някаква идея?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия