::Лидл - 110:: 01.12.2017 - 01.01.2018

  • 192 789
  • 1 612
# 555
Момичета, знаете ли дали има някъде палатка на Лидл тази година в София?
Виж целия пост
# 556
Вчера ММ решил да купи на внучето блузки от Лидл, тези, които са 2 бр. - оранжево и тъмносиньо на 9.99 лв., долу на страницата:  https://www.promooferti.com/%D0%BB%D0%B8%D0%B4%D0%BB-%D0%BA%D0%B … %B8-%D0%BD%D0%B8/

Първо, визуално не ми харесаха, и второ, качеството е под всякаква критика. След пране не ми се мисли на какво ще заприличат тези блузки.
Естествено, веднага го изпратих да ги върне.
Виж целия пост
# 557
В немския лидл дронът с камера струва 40 евро. В българския същият дрон струва 100 лв. СМЕШНИЦИ.
Виж целия пост
# 558
Ако си търсите хубава тенджера под налягане-сега е момента да си купите! (в кауфланд -тази, която е к-т 7части)
Имам я от доста години и я препоръчвам с две ръце!
Peace
Виж целия пост
# 559
аз търся тава:)
Виж целия пост
# 560
Колко струва тенджерата под налягане в К.?
Виж целия пост
# 561
А аз дървено задвижващо локомотивче с батерии Simple Smile
Виж целия пост
# 562
Колко струва тенджерата под налягане в К.?

100 лв. Но те са две с един капак. Тенджера и едно като касеролка. Общо 7 части. Потърси онлайн брошура на К да ги видиш.
Виж целия пост
# 563
А аз дървено задвижващо локомотивче с батерии Simple Smile

Няма да намериш. Преди 2-3г счупих локомотива от релсите. После купих магистралата и ползваме нейното. Къде ли не търсих из нета...тц.
Защо не купиш друг комплект...детето ще комбиниря релсите тъкмо.
Виж целия пост
# 564
Колко струва тенджерата под налягане в К.?

100 лв. Но те са две с един капак. Тенджера и едно като касеролка. Общо 7 части. Потърси онлайн брошура на К да ги видиш.

89.99лв Peace

Едната е 6л, другата-3л+кошница за готвене на пара и стъклен капак (резервно уплътнение и стойка за кошницата)...отвсякъде си струва парите.
Виж целия пост
# 565
На мен още ми зарежда старата брошура в сайта на К.


Утре ще ходя до лидл за риза с папионка и панталонче. Дано има 86/92. 
Виж целия пост
# 566
На мен още ми зарежда старата брошура в сайта на К.


Утре ще ходя до лидл за риза с папионка и панталонче. Дано има 86/92. 

Заповядай
Виж целия пост
# 567
Дидка,тези блузки и аз ги гледах,но се отказах да взимам.Видяха ми се много раздърпани и при пране ще станат ужасни.
Виж целия пост
# 568
А аз дървено задвижващо локомотивче с батерии Simple Smile

Няма да намериш. Преди 2-3г счупих локомотива от релсите. После купих магистралата и ползваме нейното. Къде ли не търсих из нета...тц.
Защо не купиш друг комплект...детето ще комбиниря релсите тъкмо.

А да бе , и вече наистина да няма празно място на пода:)
Виж целия пост
# 569
Не се стискай....вместо ония боти, вземи на детето влакче. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия