::Лидл - 110:: 01.12.2017 - 01.01.2018

  • 192 789
  • 1 612
# 1 410
Във вторник имаше във Възраждане.

Аз си харесах спортния сак
Виж целия пост
# 1 411
Като споменахте въртящите четки, може ли да споделите дали вашите спират да въртят като е по-мокра косата? Имах Ровента, която се справяше без проблем. За съжаление изгоря и реших да мина "тънко" с тази, но тя спира/няма тяга, а косата ми определено не е от най-гъстите вече, та така да я тормози.
Чудя се, да я връщам ли, да я сменям ли, да я задържа ли все пак newsm78
Виж целия пост
# 1 412
Харесах си парната четка Bowtie
Някой има ли такава?
Виж целия пост
# 1 413
Като споменахте въртящите четки, може ли да споделите дали вашите спират да въртят като е по-мокра косата? Имах Ровента, която се справяше без проблем. За съжаление изгоря и реших да мина "тънко" с тази, но тя спира/няма тяга, а косата ми определено не е от най-гъстите вече, та така да я тормози.
Чудя се, да я връщам ли, да я сменям ли, да я задържа ли все пак newsm78

Моята е Ровента, като хвана по-гъст кичур и ако е по-влажен трудно върти, да. Мисля, че идеята на четката да оформя подсушена коса. Аз първо със сешоара се суша, после с въртящата.
Виж целия пост
# 1 414
Мммм спортната постелка е страхотна. Поне преди две години беше.
Виж целия пост
# 1 415
Някой знае ли тази телескопична етажерка за баня, дали издържа на мокрене? Ръждясва ли?
Виж целия пост
# 1 416
Някой знае ли тази телескопична етажерка за баня, дали издържа на мокрене? Ръждясва ли?

Взехме я на предното пускане, за сега се държи добре, но ще видим.
Доста по-красива е от икейския вариант и доста по-евтина от подобните на пазара.  Wink

Някой би ли ми припомнил какви бяха мненията за безконтактния термометър  Blush ?
Виж целия пост
# 1 417
Някой знае ли тази телескопична етажерка за баня, дали издържа на мокрене? Ръждясва ли?

Взехме я на предното пускане, за сега се държи добре, но ще видим.
Доста по-красива е от икейския вариант и доста по-евтина от подобните на пазара.  Wink

Някой би ли ми припомнил какви бяха мненията за безконтактния термометър  Blush ?

Много благодаря, дано не ръждяса значи Simple Smile
Виж целия пост
# 1 418
Не ръждясва
Аз харесвам този термометър
Виж целия пост
# 1 419
Някой знае ли тази телескопична етажерка за баня, дали издържа на мокрене? Ръждясва ли?

Взехме я на предното пускане, за сега се държи добре, но ще видим.
Доста по-красива е от икейския вариант и доста по-евтина от подобните на пазара.  Wink

Някой би ли ми припомнил какви бяха мненията за безконтактния термометър  Blush ?
Такъв изпратих на дъщеря ми много е доволна и мери по точно от подобен от преди 3г, на силваркрест който ползвам аз.
Лятото го пускаха на 19.99 лв.
Виж целия пост
# 1 420
Много благодаря  Hug
Ще се снабдим другата седмица значи  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 421
Да похваля инхалаторите от брошурата. Много хубава работа ми върши за цялото семейство. За съжаление, се наложи да го ползваме доста за една година.
Виж целия пост
# 1 422
Отзиви за етажерката за баня?
Виж целия пост
# 1 423
Отзиви за етажерката за баня?
  няколко поста над твоя е коментирана.
Виж целия пост
# 1 424
И аз мисля един термометър да забърша другата седмица. Надявам се да ми помага за температурата на детето
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия