Грейват Коледни звездички, Юнче маха със ръчички

  • 64 338
  • 739
# 195
Честито и от мен на всички, които вече са разбрали пола на малките съкровища.

Момичета, как сте с емоционалното състояние?! Аз от два дни съм в такава криза, само се ядосвам, плача, мрънкам, абе направо не се понасям. Най-близките хора го отнасят. А преди си казвах няма да съм като лудите майки, които ги тресе хормона, аз съм нормална.Елате да ме видите сега....всичко ме дразни...
Виж целия пост
# 196
нормално е аз също отвреме на време съм изнервена Blush,но такава е цената да бъдем майки .
Виж целия пост
# 197
И аз усещам бебето, предимно като лежа, но го чувствам като мърда. Както повече са казали - защото знам какво да усетя, със сина ми се усетих, че шава 5-я месец  Grinning
Вторник съм на преглед и се надявам да си покаже пола. Даже се надявам таткото и баткото да дойдат с мен. Баткото на 21.12 става на 6г и да му направим едно подаръче - да види бебето  Heart Eyes
На мен прилошаването - онова силното целодневно спря, пак ми става лошо на моменти, но не е като преди. Но пък за сметка на това започна целодневно главоболие...
bonbon4eto2005, аз лесно се ядосвам и дразня едва ли не от всичко. Също съм доста емоционална, но това е от хормоните.
Виж целия пост
# 198
Отвратително се чувствам, дразня се от някакви неща, после ги дъвча преди да заспя, или се събуждам по нощята и ме чопка, шефката ме изкарва извън релси, щото тя поначало е дразнител, но сега нямам нерви да я търпя и се усещам че и се отяждам, в градината внезапно решиха да променят някакви неща без да кажат на никого, и ме избива на агресия там, абе хормоните бушуват и децибелите се увеличават. А съм една кротка, тиха жена всъщност хахаха.

Вече не повръщам, и не ми е лошо по цял ден, само от време на време, от някои неща ми е лошо понякога, понякога от други, не мога да му хвана спатиите Simple Smile Остават  4 работни дни до отпуската, нямам търпение хаха.

Честито и от мен на всички, които вече са разбрали пола на малките съкровища.

Момичета, как сте с емоционалното състояние?! Аз от два дни съм в такава криза, само се ядосвам, плача, мрънкам, абе направо не се понасям. Най-близките хора го отнасят. А преди си казвах няма да съм като лудите майки, които ги тресе хормона, аз съм нормална.Елате да ме видите сега....всичко ме дразни...
Виж целия пост
# 199
Здравейте! Аз тъкмо стартирах дванадесета седмица. Гаденето намаля (като при мен изначално не беше много силно), отвреме на време ме мъчи главобол (не знаех, че е от Б... мислех, че съм стояла повече време пред екрана!), като изключим това се чувствам добре, не забелязвам емоционални промени, нито особени физически. Гърдите ми са минимум чашка нагоре, надути, леко напрегнати, но не ме болят - при вас как е? И отшумява ли този симптом с напредването на седмиците? Rolling Eyes
Видях, че сте коментирали движението. Моята мъка в момента... закотвена съм вкъщи по лекарско предписание до края на месеца. Спортът е абсолютно табу, буквално усещам как тялото ми се отпуска... но тая надежда, че докторката ми ще ми позволи да се раздвижа през януари. Wink Естествено, не говоря за спортни постижения, леене на пот и фитнес тяло, а за разходки, леки упражнения, йога за бременни, може би и плуване в някакъв момент (размечтах се)... Навсякъде пише, че е важно особено за бременната да отделя поне 30 мин. на ден за движение или лека тренировка - улеснява износването и раждането, зарежда с енергия, регулира нивата на кръвната захар, подобрява работата на сърцето и въобще има само ползи.
И от мен честито за тези, които вече знаят дали чакат момченце или момиченце Balloon Сигурно е толкова вълнуващ момент! Леко бременеене и слънчеви, бодри и неусетни втори и трети триместър да очакват всички ни!
Виж целия пост
# 200
На мен ми помага дъвката като съм нервна или си правя една вана за отпускане и така се успокоявам иначе се претиснявам за дребни неща . Нормално е сега сме бременни и сме узвими .На мен също ми мина прилошаването сега съм по добре ..днес имам час при маникьориска ще си правя ноктите с гел лак че ми се изтърка почти ще си избера нещо коледно за настроение че тая година ня.а да се весели. С приятели незнам може за малко но нейскам да провалям вечерта на мъжа ми Той му е приятно с компанията а аз да му казвам да си ходим незнам немога много време да стоя седнала  .
Виж целия пост
# 201
Момичета, излязоха ми резултатите от стерилна урина:

Единственото, което пише е - Посявките останаха стерилни.

Имате ли представа какво значи това?
Виж целия пост
# 202
Спокойно, момичета. Аз от месец и половина лежа, като гин ми продължи болничния с още месец. Ходи ми се на работа, само че и аз не знам как ще мога да седя по цял ден, при това в затворено пространство без отваряеми прозорци, само на климатик. Но нали знаете, надеждата умира последна.Sad
Гаденето значително понамаля в 13та седмица, но не и напълно изчезнало. Та ще видим какви ще ги сътворя през новата година.

Animaq и аз не знам как ще изкарам празниците без да ги проваля на всички около мен:/ Но, каквото такова:)) Все още очаквам онзи период на разцвет на бременността и уникално усещане за щастие... ама май ще си остана с чакането:D
Виж целия пост
# 203
Ох, при мен гаденето уж намаля, но от вчера страшно главоболие имам. Пих парацетамол, но след 15 мин. повърнах и не ми помогна. Днес се надявах да е по-добре, ама не. Пак от сутринта ме е заблъскала главата, а трябва да се стегна да заведа малкия на логопед. Оплаках ви се...Sad
Виж целия пост
# 204
На мен ми е втора бтеменност .Не мисля че има такъв период на разцвет на бременноста ,с напредване на бременноста става по тежко ,но ще минат неусетно  като миг
Виж целия пост
# 205
Здравейте на всички!

И аз се престраших да пиша най-накрая. По календар моя термин е на 07.06., но най-вероятно ще е по-рано, надявам се само да не е много по-рано, защото дъщеря ми така ни изненада. И по-този повод определено има лека бременност и разцвет. Тогава почти не я усетих и даже си мислех... "можеше още малко да си бременея". Сега е различно, имах си веселите моменти с прилошаването и мноооооогото нерви. Усещам се как не мога да се сдържам.  Triumph Този път ни зарадваха, че чакаме момченце и толкова ясно се видя всичко, че не беше необходимо лекарят да ни обяснява кое какво е. Бебето за момента се движи малко напред и както една мама беше писала последните дни, някои от мерките са като за седмица и повече напред. С моя опит мога да кажа, че това не е много от значение. Може би избързването е и причината още от миналата седмица да усещам бебока. За да ви разсмея, мога да разкажа как беше първият път като усетих дъщеря ми. Тогава бях сама вкъщи седях на дивана по турски, защото съм по-дребна и тогава и сега коремът ми се личи мноооогоо. От 9-10 седмица си личи и сега просто няма как да се скрие. Relaxed Та седя аз и си се занимават там нещо и в един момент така ме срита, че аз се огледах около себе си, едва ли не очаквах някой да ме е бутнал или сръчкал. Hushed Заоглеждах се, въпреки че си седях сама. Докато се усетя за какво иде реч, почнах сама на себе си да се смея... Relaxed

Леко бременеене и здрави бебенца на финала! Simple Smile
Виж целия пост
# 206
Момичета, аз продължавам да повръщам:cry: Днес цял ден съм като парцал и едвам ставам от дивана. Ужас! Вие как сте с енергията?
Виж целия пост
# 207
Аз започнах често да уринирам като в началото и едни бодежи в гърдите
Мисля че от храната незнам .Опитах се да поспя но не ми се получи нещо сякаш ме стресна ,а довеча съм на работа незнам как ще изкарам от 6 до 9 ,а и гаденето ми се върна .
Виж целия пост
# 208
Дидка,аз  с  Sick поприключих,но често ми се гади от най -различни неща  Whistling
Енергия нямам изобщо за нищо,една салата да нарежа и после си лягам ,все едно че съм орала и копала hahaha  Заспивам редовно преди детето  Rolling Eyes  Като изцедена съм направо,без нищо да свършила.
Виж целия пост
# 209
Да се включа и аз за умората. Мислих си, ме съм много изморена от работата. Да обаче от 3 дни съм си в нас и се чувствам по същия начин. По цял ден си почивам и като стана да сготвя или измия чиниите оставам без грам сили Astonished Не знам за какъв разцвет и енергия трябва да настъпи Grinning Утре сме на коледно парти с мъжа ми, а аз не знам как ще издържа хахах Една приятелка също бременна ми казва, че бременните имат нужда от развлечения Grinning може и така да е , но към момента нямам такива желания. Мечтая си за спокойствие и да се любувам на бременността, не все да тичам за нещо до болницата, ама на късмет.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия