Грейват Коледни звездички, Юнче маха със ръчички

  • 64 338
  • 739
# 285
Emishka97
Имали ли сте с партньора скоро полов акт? Да предната вечер,но ние имаме почти всеки ден и сме много внимателни

Много често от това се получава,но няма нищо притеснително.
Виж целия пост
# 286
Снощи като казах на АГ-то, че вече ритаме, каза че са червата, освен ако днешните мами не сме някакви много чувствителни. Предната вечер ме ритна няколко пъти и доста по-отчетливо от преди. Вярно е, че усещането е подобно, но едва ли червата ми се движат само като си почивам ... Иначе ще си имаме братче, освен ако няма някаква магична сила, която да махне пишлето Grinning Сега трябва да мислим име за момче, а това ми е голяма мъка.
Първата ми бременност бях взема яке от една приятелка, с което изкарах до края. Моето за сега ми става, а и имам едно друго, което на корема е по-широко и се надявам с него да мина.
Имам въпрос към мамите от София : АГ-то ме насочи за фетална морфология към МЦ Марковс имате ли някакви отзиви за там и кой доктор е за предпочитане?
Виж целия пост
# 287
Леана
Мои познати ходеха там.Няма недоволни.Те ходеха при Марков,мисля че и жена му преглежда,а другите д-ри не знам кои са.Запазването на час става с месеци, имай го предвид.
Виж целия пост
# 288
А тези от вас, които също усещате движения, с предна или задна плацента сте? Аз този път съм със задна и с това си обяснявам доста по-ранните усещания. Този път в 15(14+3)г.с.
Виж целия пост
# 289
Снощи като казах на АГ-то, че вече ритаме, каза че са червата, освен ако днешните мами не сме някакви много чувствителни. Предната вечер ме ритна няколко пъти и доста по-отчетливо от преди. Вярно е, че усещането е подобно, но едва ли червата ми се движат само като си почивам ... Иначе ще си имаме братче, освен ако няма някаква магична сила, която да махне пишлето Grinning Сега трябва да мислим име за момче, а това ми е голяма мъка.
Първата ми бременност бях взема яке от една приятелка, с което изкарах до края. Моето за сега ми става, а и имам едно друго, което на корема е по-широко и се надявам с него да мина.
Имам въпрос към мамите от София : АГ-то ме насочи за фетална морфология към МЦ Марковс имате ли някакви отзиви за там и кой доктор е за предпочитане?
Здравейте, аз също записах час там, като първия свободен беше за след месец и половина. Така че ви съветвам ако не сте си запазили - да се обадите. Аз съм при доктор Стойкова (мисля така се казваше). Моята кума преди година ходи при Атанасова и беше изключително доволна. Каза, че жената й е отделила 1 час, като й е обяснявала всичко много обстойно. Надявам се и аз да съм доволна Simple Smile
Виж целия пост
# 290
В Марковс всички доктори са добри.
Виж целия пост
# 291
По повод ФМ, имате ли някакви мнения за тази в Токуда? Чисто географски ми е по-удобно и се колебая.
Виж целия пост
# 292
Благодаря ви за отговорите! Звънях вчера и имаше часове за след месец. Все още се чудя дали да ходя, все пак се пада средата на януари, най-вероятно ще е студено и снежно... АГ-то каза, че не вижда проблем, но ми се струва полезно.
Аз съм със задна плацента и снощи бая силно ме срита Simple Smile
Виж целия пост
# 293
Здравейте, момичета! Simple Smile Как сте предпразнично? Simple Smile

Днес мина моят първи скрининг, беше страшно вълнуващо, резултатите са добри, и ми казаха пол. (Ако знаех,  че е толкова интересно и се виждат толкова много неща, щях да настоявам таткото да дойде, за съжаление беше на работа). Колкото до пола, не го приемам все още като чиста монета, в 13 г.с. съм но знам, че има всякакви случаи - е, стана така, че ме гледаха двама души (прегледът започна специализант, а после се включи и докторката) и бяха единодушни - момиченце  Flowers Cherry Blossom
Виж целия пост
# 294
Здравейте,момичета 😊

Записвам се и аз при вас с термин края на юни. Първа бременност ми е. Мина първата фетална морфология и биохимичния скрининг. Досега слагах утрогестан вагинално, вече съм 13 седм+2 дни и искам да питам вие до коя седмица го слагахте/пихте. И също фолиевата киселина до коя седмица... все въпроси които се сещам като си тръгна от АГто.
Лека вечер на всички 🎄
Виж целия пост
# 295
Здравейте,момичета 😊

Записвам се и аз при вас с термин края на юни. Първа бременност ми е. Мина първата фетална морфология и биохимичния скрининг. Досега слагах утрогестан вагинално, вече съм 13 седм+2 дни и искам да питам вие до коя седмица го слагахте/пихте. И също фолиевата киселина до коя седмица... все въпроси които се сещам като си тръгна от АГто.
Лека вечер на всички 🎄
Аз съм в 14+4 от днес започнах магнерот, но утрогрстана ще слагам още няколко седмици. Фолиева ще пия до края
Виж целия пост
# 296
Здравейте Simple Smile
На мен ми казаха да пия фолиева киселина поне до края на 5 месец, но аз мисля за продължавам приема до края на бременността.
На нас ни казаха предполагаем пол днес - момченце. Таткото много се радваше да види малкото човече на ехографа Simple Smile
Виж целия пост
# 297
Момичета, знаете ли колко трябва да е PAPP-a по време на временност. Разчитам си биохимичния скрининг, но не мога да се ориентирам референтни стойности.Вашият PAPP колко е?
Виж целия пост
# 298
Хана, мисля, че трябва да е единица, но на моята бланка също няма референтни стойности. Моят е 1.6.
Момичета, какви измиващи продукти ползвате за интимна хигиена? Имам ниски лактобацили, но съм на ЖК чак след НГ, а не ми се иска да притеснявам доктора за това.
Виж целия пост
# 299
Моят PAPP e 0.6 част от медианата.. така пише.

Sylviana аз ползвам по препоръка на лекаря sebamed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия