Грейват Коледни звездички, Юнче маха със ръчички

  • 64 338
  • 739
# 315
С предишната бременност пих Магнерич. Лекарят ми каза, че мога да избера между Магнерич и Магнерот, аз взех втория, но мисля, че са еднакви като състав. На теб в каква доза ти го предписаха?
Ще има ефект и при теб, почивай си, лежи си и с малко търпение и оптимизъм нещата ще се подобрят.
Виж целия пост
# 316
Ако ти кажа честно, че не помня по телефона какво ми каза. В листовката четох, че максималната доза е 3х2 в критични ситуации. Мисля сега в критичните дни да съм на макс, като после може да се намали и на 3х1. Все пак ще се консултирам с аг при прегледа. Свикнала съм сама да си дозирам хапчетата. Преди да забременея, еутирокса си го регулирах според нивата на хормона и ходех 2 пъти в годината на преглед, като си пусках кръв през 2 месеца. То иначе трябва нон стоп да висиш по лекари. Grinning
Виж целия пост
# 317
Аз много рядко пия лекарства и не съм така смела когато трябва да дозирам сама, разчитам на лекарите. Еутирокс за щитовидната жлеза ли е?
Оффф, все нещо трябва да ни държи в напрежение.
Виж целия пост
# 318
Д-р Павлова е много добър специалист и разбира много от бебешки сърчица. Попитай я дават ли диск предварително.
Благодаря! Ще попитам, но по-важно ми е всичко да е наред с бебето. За диск питах, понеже за тая цена трябва да има някаква глезотийка Blush
Виж целия пост
# 319
Аз много рядко пия лекарства и не съм така смела когато трябва да дозирам сама, разчитам на лекарите. Еутирокс за щитовидната жлеза ли е?
Оффф, все нещо трябва да ни държи в напрежение.

Да, еутирокса го пия вече година, заради щитовидната жлеза. Но там хормоните трябва да влязат в определени граници, когато и се следят при бременност. Аз експериментирах, защото още в началото нямах идея за дозировката, пък и не е нещо толкова страшно. С времето се научаваш сам да си следиш някои пое-лики неща и лекарите само ти помагат.Simple Smile)
Виж целия пост
# 320
Бонбонче, как си днес, поолекна ли ти?
Виж целия пост
# 321
Здравей, sylviana. Не, положението е същото. Имам спокойни часове след инжекция, но след това спазмите дебнат от всякъде, особено вечер Grinning Още не ми се ходи в спешното,  вече съм неадекватна да преценя кое е спешно и кое е е просто поредният спазъм. Близките вече ме мислят за луда паника, но истината е, че никой няма точната представа какво ни е и колко е опасно състоянието:/
Виж целия пост
# 322
И аз съм така, но гледам да лежа повече и да не мисля най-лошото. И при мен се засилнат вечер, явно тогава им е времето. Записах си час за 3-ти, ако не ми се наложи по-рано да посетя АГ. Бързо подобряване!
Виж целия пост
# 323
За много години момичета! Пожелавам Ви,много здраве,късмет и любов.Нека всички през Юни гушнем едни здрави и пухкави бебчета.Лека безпроблемна,бременност на всички.HeartFlowers Hibiscus
Виж целия пост
# 324
За много години момичета! Flowers Hibiscus
Включвам се и аз най-после, иначе само чета Smile . Нова съм всички тези неща относно бременеенето Joy , но до момента нещата вървят добре. Определен ми е термин на 12.06.2018 и съм в 17 г.с.
В петък съм на преглед и се надявам най-после АГ да ми каже пола, че миналия път нищо не каза Disappointed . Мисля да правя ФМ в МЦ Фемина в София, някой има ли мнение за лекар, или въобще някакво мнение за центъра.
Продължавам да следя темичката с интерес Wink .
Виж целия пост
# 325
Здравейте, момичета! Днес бях на преглед, оказа се, че всички тези стискания и стягания са контракции. Инжекциите и магнезия ми продължават и се надявам нещата да се стабилизират:(
Виж целия пост
# 326
Maek добре дошла. Аз ходих на ФМ във Фемина при доктор Икономова, тя е в съботните дни. Сега на втората също мисля да съм при нея. Доволна съм.
Аз днес бях на ЖК. Не успяхме да видим пола, много мърдаше, смучеше си пръста и се обърна с гръб. По мои сметки съм в 16 г.с, но днес докторката каза че отговаря на 17.
Виж целия пост
# 327
Здравей, sylviana. Не, положението е същото. Имам спокойни часове след инжекция, но след това спазмите дебнат от всякъде, особено вечер Grinning Още не ми се ходи в спешното,  вече съм неадекватна да преценя кое е спешно и кое е е просто поредният спазъм. Близките вече ме мислят за луда паника, но истината е, че никой няма точната представа какво ни е и колко е опасно състоянието:/
Следи си дължината на шийката на матката всяка седмица при един и същ лекар, на когото вяряваш. Това е определящото. Магнезий съм пила 4х2 в последните месеци на бременността. Важното е да го пиеш отделно от желязо и двете да се пият на минимум час и половина от прием на млечни. Много лежане и никакъв стрес и физическа работа. Болезнени контракции в тези седмици не са добре.
Виж целия пост
# 328
Бонбонче, слагаш ли Утрогестан вагинално? Той може донякъде да предотврати скъсяването на шийката?


Виж целия пост
# 329
Записвам се официално тук, въпреки, че отдавна съм във Фейсбук групата. Simple Smile Втора бременност, термин 15.06.2018 и очакваме момченце. Simple Smile
Връщам се да ви чета и да се включа адекватно. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия