Грейват Коледни звездички, Юнче маха със ръчички

  • 64 338
  • 739
# 330
Добре дошла и тук, официално. Grinning
Виж целия пост
# 331
За много години момичета! Flowers Hibiscus
Включвам се и аз най-после, иначе само чета Smile . Нова съм всички тези неща относно бременеенето Joy , но до момента нещата вървят добре. Определен ми е термин на 12.06.2018 и съм в 17 г.с.
В петък съм на преглед и се надявам най-после АГ да ми каже пола, че миналия път нищо не каза Disappointed . Мисля да правя ФМ в МЦ Фемина в София, някой има ли мнение за лекар, или въобще някакво мнение за центъра.
Продължавам да следя темичката с интерес Wink .
       Вчера бях на преглед във Фемина при др Славкова,умишлено исках отново при нея.Според мен е специялист и си разбира от работата.Подробно обяснява и покава всичко,а предния път още в 12г.с беше категорична за пола и се осаза права.
Виж целия пост
# 332
Момичета, имам проблем... Ще звъня, разбира се, на личната и на АГ-то след малко, но ми се иска да чуя и вашето мнение.
Носът ми се запуши ужасно, явно съм настинала или не знам и аз какво, но при мен това е нещо кошмарно. Не мога още да го нарека хрема, ама ми се струва, че натам вървят нещата.
Купих си един спрей със солен разтвор - нищо не прави. Чела съм и съм чувала, че Олинт може да се използва за кратко, някой има ли впечатления?
Виж целия пост
# 333
Момичета, имам проблем... Ще звъня, разбира се, на личната и на АГ-то след малко, но ми се иска да чуя и вашето мнение.
Носът ми се запуши ужасно, явно съм настинала или не знам и аз какво, но при мен това е нещо кошмарно. Не мога още да го нарека хрема, ама ми се струва, че натам вървят нещата.
Купих си един спрей със солен разтвор - нищо не прави. Чела съм и съм чувала, че Олинт може да се използва за кратко, някой има ли впечатления?
     Попитайте най-добре вашата лекарка и опитайте всички по-леки капки като детския олинт ,щом с разтвора не се получава.При мен с предишната бременност от 7ми месец жестоко ми се запушваше носа и нищо не помогна освен муконазал.За капак вече 7ма година не съм ги спирала и продължавам с тях.
Виж целия пост
# 334
Точно говорих с личната и ми каза да си взема Муконазал. Ще пробвам, нямам друг избор и без това. За Олинт също можело, ама по-безопасно било другото....
Виж целия пост
# 335
Точно говорих с личната и ми каза да си взема Муконазал. Ще пробвам, нямам друг избор и без това. За Олинт също можело, ама по-безопасно било другото....
   Само внимавайте,ползвате в краен случай и максимум 7 дни тъй като води до пристрастяване.
Виж целия пост
# 336
Благодаря! Flowers Rose

Преди години се бях пристрастила почти към Олинт, беше страшно... Smile
Виж целия пост
# 337
Аз ползвам сребърна вода и съм много доволна. Отпушва, а и е безопасно за бременни.
Виж целия пост
# 338
Здравейте, момичета! Ходихте ли вече на Фетална морфология? Знаете ли във Варна кои специалисти правят изследването?
Виж целия пост
# 339
Здравейте, момичета! Ходихте ли вече на Фетална морфология? Знаете ли във Варна кои специалисти правят изследването?

Здравей
Аз съм от Варна и се следя при Славчев и той ми води и феталната,но съм чувала,че има много доволни от Балев
Ти при кого си водиш ЖК Simple Smile
Виж целия пост
# 340
Здравейте, момичета! Ходихте ли вече на Фетална морфология? Знаете ли във Варна кои специалисти правят изследването?

Здравей!
Ходих на първата, сега на 11-ти съм на втора. В клиника Темелков при доктор Цонев. Аз съм доволна, в същата клиника е и въпросния Балев, но там записването е по-трудно. Аз ще си продължавам с Цонев Simple Smile
Виж целия пост
# 341
Здравейте, момичета! Ходихте ли вече на Фетална морфология? Знаете ли във Варна кои специалисти правят изследването?

Здравей
Аз съм от Варна и се следя при Славчев и той ми води и феталната,но съм чувала,че има много доволни от Балев
Ти при кого си водиш ЖК Simple Smile

На ЖК ходя при Наталия Мирчева от АГ. Препоръчаха ми Ковачев за ФМ. Някой има ли мнение за него?
Виж целия пост
# 342
Честита нова година! Simple Smile Желая на всички много здраве и прекрасен финал! Simple Smile

От днес влизам в 18 седмица и 5ти месец, въпреки че по овулация вървя малко напред. Та питането ми е, вие как сте с коремчетата, личат ли си? От началото на четвъртия месец съм с ясно изразен корем, понеже съм и много дребна 155/41кг започнах. Сега вече съм +7кг и изглеждам мноооогооо бременна. До финала ще приличам на хипопотам. Simple Smile Не ме притеснява толкова колко ще кача или нещо такова, но и с предишната ми бременност от седми месец, започнаха да ме питат кога ще раждам. Вие как сте с коремчетата? Simple Smile
Виж целия пост
# 343
аз съм в 15+ г.с. и половин кг отгоре. ако съм с туника или широко палто все още въобще не ми личи. на мен ми е малко странна формата на корема. не е точно заоблена, най-изпъкнала е в областта около пъпа и остатъците ми от коремни мускули все още доста личат, като имам ясно очертана вдлъбнатина, която разделя корема ми на две, а над пъпа все още имам нещо като плочки. а, бе, доста неправилна форма, определено не е бременно коремче като на снимка Simple Smile
Виж целия пост
# 344
Здравей Simple Smile
Аз съм в 15 +3 дни и все още не ми е проличало, но това ми е първа бременност. Забелязвам само, че в края на деня коремът ми е леко подут. За сметка на това гърдите ми пораснаха и трябва да си търся по-удобни сутиени Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия