Изгодни полети по целия свят търсачки, промоции, летища, компании…/тема 3/

  • 112 903
  • 769
# 210
Смейство Пулеви и Андреа, тя с носия и погледа на ...пак на ия завършва:)
https://instagram.com/p/BeSb6yyFfXz/
Grinning май е за другата тема...

Хахаха, объркала съм темите😂😂😂😱😱😱🤪🤪🤪
Виж целия пост
# 211
Здравейте, дали има шанс цените за Истанбул може да паднат ?
Благодаря
Виж целия пост
# 212
Винаги има шанс да паднат, въпроса е дали ще уцелите момента, когато са паднали? А че ще се вдигнат е сигурно.
Днес купих едни билети за утре (съвсем друга компания и пр.), от две седмици ги гледам, нагоре-надолу, накрая купих на 70, което е най-ниската цена, която видях досега, но е с прекачване. След няколко часа пак погледнах и имаше директен полет на 90, който бих предпочел, ако не бях купил другото
просто никога не може да си сигурен какво ще стане
Виж целия пост
# 213
Имам един такъв въпрос.Ще пътуваме от София до Занзибар с флайдубай,но как мога да задам с търсачката навръщане да останем 2-3 дни в Дубай и после до София.Като избера полет с връщане ми дава до София.Незнам сали го обясних правилно.
Виж целия пост
# 214
easyJet бърз отговор, че няма време цената се вдига, мога ли да разчитам на тях  при полет с прекачвания, т.е. спазват ли си разписанията, въобще всякакви мнения за тази компания, сравнени с другите уиз и раян как са?
Виж целия пост
# 215
Това не знам кой може да го гарантира. Имало е случаи на закъснения от 4-5 часа заради времето (не говоря конкретно за EasyJet). Тогава ако ще с Аерофлот да сте- изпускате връзката.
Виж целия пост
# 216
Това не знам кой може да го гарантира. Имало е случаи на закъснения от 4-5 часа заради времето (не говоря конкретно за EasyJet). Тогава ако ще с Аерофлот да сте- изпускате връзката.

това е ясно, наричат се форсмажорни обстоятелства, аз говоря за компанията дали е практика при тях без да са налице такива обстоятелства да не изпълняват полетите си навреме, да канселират в последният момент/както направиха раян миналата година и ми объркаха пътуването/, просто исках мнение на пътували с тази компания, от къде си купуват билетите и въобще има ли някакви проблеми при пътуването
Виж целия пост
# 217
http://old.bg-mamma.com/?topic=1007717.msg36137316#msg36137316
Погледнете пост 167 и няколко поста след него!

P.S. Не бях обърнала внимание, че пост 167 е на същия автор  Embarassed ooooh! Thinking
Виж целия пост
# 218
Ами той пост 167 е на същия автор. Wink
Виж целия пост
# 219
Имам един такъв въпрос.Ще пътуваме от София до Занзибар с флайдубай,но как мога да задам с търсачката навръщане да останем 2-3 дни в Дубай и после до София.Като избера полет с връщане ми дава до София.Незнам сали го обясних правилно.

Виж дали търсачката на flydubai има мулти сити опция.
Виж целия пост
# 220
Пита си профилактично в различни теми.

На същото мнение съм на това, което са отговорили - за мен са най-добрите във всяко едно отношение и ползвам винаги Изиджет.
Другите - само по изключение.
Виж целия пост
# 221
Пита си профилактично в различни теми.

На същото мнение съм на това, което са отговорили - за мен са най-добрите във всяко едно отношение и ползвам винаги Изиджет.
Другите - само по изключение.

е нали за това сме тук да си помагаме, в различни теми, различни мнения
БЛАГОДАРЯ, КУПИХ ВЕЧЕ
Виж целия пост
# 222
Момичета,
Някой с оферта полет за Дубай октомври-ноември? 2 възр+дете на 1 год...
Виж целия пост
# 223
Рано е още. Нали знаете кога започва следващия сезон- октомври? Още летния  не е започнал, вие за следващия зимен питате.
Виж целия пост
# 224
Здравейте, имате ли идея на какви интервали Qatar Airways пускат промоции или въобще къде да следя за добри цени до Бали?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия