Нека Коледа ни подари Чудеса със две черти! - Бебеправене Тeма 332

  • 42 225
  • 744
# 600
Съмърче,гуш и от нас и специално предколедно наръс с вълшебен и риткащ прашец!Догодина да празнувате трима(или четирима)!Всичко да мине наред януари babydust7 babydust7
Сънче,наръс и за теб babydust7
Наръс и за Ливче с мечтаното синьо babydust7

Етерея,да ви е жива и здрава малката!Кога мина цяла година?Много да Ви радва,да расте засмяна и щастлива! Прегръдки Hug

Късмет и палчета за всички,нека идващата година да сбъдне мечтите ви! Hug
Виж целия пост
# 601
Етолче, искам и аз синичко, даже двечки Grinning
Как си ти, как върви бременеенето? Simple Smile
Виж целия пост
# 602
Кари,наръсс и за теб в големи дози! Hug Hug babydust7 babydust7
Наръс и за всички останали babydust7
babydust7 babydust7

Аз съм добре,благодаря.Стоя си на топло и чета книжки,бебчо е все още седалищно и го чакаме да се завърти Simple Smile
Виж целия пост
# 603
Heart Eyes Heart Eyes  ухх благодаря ти Scream

То в това време най-добре на топличко, а и много сополиви има, къде не си стоят у дома...
Виж целия пост
# 604
Ехх, че кеф, Етоалче Simple Smile Пожелавам ти прекрасни последни месеци бременност и леко раждане. С нетърпение чакам да разбера името, което сте измислили. Напълних синичко и в двата джоба, да ми е на късмет януари Simple Smile
Zaples, аз се интересувам от осиновяване. Иска ми се да имам 1-2 свои деца и поне още едно, което мечтае да има родители. Знам, че процедурата е доста тегава, ще се радвам на повече инфо Simple Smile
Виж целия пост
# 605
Summer, че е тегава, тегава е, но съм сигурна,че си заслужва. Цялата процедура отнема много време и е свързана с безброй много документи, интервюта, срещи. Но, когато човек е решен , ще изтърпи ваичко. Когато решиш съм на среща/лично не съм осиновявала, но бях редом с две приятелки, които го направиха и съм запозната/. Общо взето, основното е, че подаваш документи и чакаш, после пак докумемти, чакане... но накрая всичко се случва бързо. Ако искаш подробности сега ще ти пиша на лл
Виж целия пост
# 606
Заплес, пиши тук, имаше и други момичета, които се интересуват Bowtie
Виж целия пост
# 607
Добро утро, момичета Simple Smile
Стига да  не е проблем за другите членове на групата, че ще се засегне въпрос, който не е относно двете чертички, и аз бих искала да разбера малко повече за процедурата. Силно се надяваш, а й от прочетеното, останах с впечатление, че процедурата е улеснена. Най- вероятно след нова година и аз ще мога да дам повече инфо по тази тема... мисля да отида до един дом за деца лишени от родителски грижи в едно забравено, затънтено селце и евентуално ако директорката ми позволи да ходя събота/ неделя. Правила съм го като ученичка точно в този дом.. прекалях близо цялото си лято с децата, влизайки в ролята на учителка Stuck Out Tongue Winking Eye , но не знам след всички законови промени дали все още е поволено.
Виж целия пост
# 608
Щом повече хора се интересуваме, Заплес може да сподели тук в един коментар, не мисля, че ще утежним темичката.
 Пък хайде някой да ни прекъсне с един + тест и да смени темата, няма да се разсърдим Simple Smile
Виж целия пост
# 609
Добро утро, момичета Simple Smile
Стига да  не е проблем за другите членове на групата, че ще се засегне въпрос, който не е относно двете чертички, и аз бих искала да разбера малко повече за процедурата ...

Точният подфорум е Благотворителност
Моля, не използвайте текущата тема за обсъждане на подобни въпроси.
Весели празници! Christmas Tree
Виж целия пост
# 610
Момичета, осиновяването е много благородно. Прекланям се пред смелостта на всички, които са предприели тази стъпка. Не знам дали сте гледали филмът Лъв, по действителен случай за изгубено момче  в Индия. Осиновителката му след това му каза, че тя не го е осиновила, защото не може да има деца, а защото има достатъчно родени вече деца, които нямат родители. Тя нямаше биологични. Доста ми въздействаха тези думи и съм се чудила дали съм способна на такъв избор. ММ има желание да осиновим трето дете, но аз не съм сигурна на този етап дали бил се справила емоционално. Идеята е прекрасна, но човек трябва да е сигурен, че няма да дели децата си и произходът ще е без значение. Децата в тези институции са много обременени и изискват свръх усилия от страна на осиновителите си. Не че не ги заслужават, напротив, заслужават ги повече от всички други, но човек трябва да вярва, че ще може да се справи. Защото тук място за грешки няма.
П.С. иначе аз си чакам второто чхг днес и ако  е задоволителен резултата смятам да не правя повече тестове и да се обаждам да насрочвам преглед.
Виж целия пост
# 611
Джинджър, много ясно, че резултатът ще е повече от задоволител, но все пак ще чакаме да го споделиш.
Хера и Съмър, ще драсна по едно съобщение дa не сме в разрес с правилата.
Чакаме ли още някой на отчет?
Виж целия пост
# 612
Охх ами аз се чудя дали да не пусна един пиклив... много ми е рано обаче... О по календара ми беше на 14ти, но аз си я усетих по-рано-около 10-11.. от 2-3 дни усещам някви неща, но не ми се ще да се разочаровам пак... едвам ще устискам..
Виж целия пост
# 613
Diyana, изчакай още малко. От собствен опит ти го казвам. Знам, че ще се побъркаш от чудене, но ти сама казваш, че е рано и теста може да не отчете все още. Направи си един коледен подарък след 4 дни. Blush
Стискам палци!
Виж целия пост
# 614
Дияна, още малко устискай...хем след 2-3 дни би било страхотен коледен подарък...

Аз писах и в др тема, ама да си оплача развалянето на настроението и тук... трети ден правя О тест (8-9-10 ден) и днес чертата стана даже по-бледа... Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия