Ин Витро център Стефанов - тема 9

  • 90 254
  • 741
# 255
Виж горе долу как се движат номерата и прецени. Около месец, два е добре да взимаш добавките през това време да направите и изследванията, ако има някоя инфекция за лекуване, когато дойде заповедта да може да действате. За тези два месеца може да се наложи после да повторите някое изследване, ако е изтекло до старта, но пък ако излезе проблем ще имате време да го лекувате, вместо после да отлагате процедурата.
Виж целия пост
# 256
Виж горе долу как се движат номерата и прецени. Около месец, два е добре да взимаш добавките през това време да направите и изследванията, ако има някоя инфекция за лекуване, когато дойде заповедта да може да действате. За тези два месеца може да се наложи после да повторите някое изследване, ако е изтекло до старта, но пък ако излезе проблем ще имате време да го лекувате, вместо после да отлагате процедурата.
   този месец очаквам одобрение от фонда и веднага след това ще звънна в клиниката да ми кажат какво следва. Надявам се да ме извикат по рано за изследванията които са нужни и добавките които се пият .за  да успея да  взема заповетта и да стартираме ин витро процедурата, че сме с мъжки фактор и се притеснявам да не се влушат нещата
Виж целия пост
# 257
Е не така със сълзи, аз чаках 11 месеца, а сега се чака по 6 месеца за нула време ще дойде твоя ред.Wink
Виж целия пост
# 258
Здравейте , по принцип на кой ден от цикъла се започва с инвитро процедурата?
И двете ми предишни процедури на 2ри ден от цикала започвах с изследванията и инжекциите! А д-р Стефанов ми каза да спра противозачатъчните на 28.02 последно пих и днес ми дойде а часа за старт на процедурата ми е на 05.03 ! Звъннах в клиниката и им обясних и казаха няма проблем остава си датата няма да идвате по рано, но се притеснявам тогава ще ми е 4-ти ден от цикъла! Имало ли е някой като мен? Моля ви кажете ми Sad
Виж целия пост
# 259
Не се притеснявай, и аз бях така. Както каза доктора по време на цикъл също се прави преглед.
Виж целия пост
# 260
Аз на последния си опит стартирах на 5 ден.
Виж целия пост
# 261
Аз на последния си опит стартирах на 5 ден.
И нямаше проблем така ли?
Виж целия пост
# 262
Не даже това беше успешния ми опит!
Виж целия пост
# 263
Не даже това беше успешния ми опит!
Много се радвам за вас, а и някак ми олекна. Благодаря Ви, за споделеното! Simple Smile
Виж целия пост
# 264
Няма защо Simple Smile Желая Ви успех!  Hug
Виж целия пост
# 265
Няма защо Simple Smile Желая Ви успех!  Hug
Само да те попитам при теб как беше, доктора всеки ден ли те караше да ходиш? Тъй като в предишните ми опите бях през ден, а понякога и всеки ден. А при Стефанов са малко по различни нещата явно!
Виж целия пост
# 266
На първата процедура, ходех през ден в началото, в края и всеки ден. На втората, започнахме да следим хормоните от втори ден, но като се видя, че прогестерона е завишен, ходех всеки ден до петия, за да следим дали пада. Ходенето зависи от това как реагираш на стимулацията, ако тръгнат буйно фоликулите, може и всеки ден да те вика. Зависи от хормоните и растежа на фоликулите.
Виж целия пост
# 267
Питам тъй като съм от далече и не знам как ще се процедира, дали да взимам повече багаж. Да мога да знам ориентировъчно защото все пак се обърках с това започване на 4ти ден от цикъла!
Виж целия пост
# 268
Здравейте, записвам се и аз да следя темата. Предстои ми опит при док. Стефанов април месец, ако всичко е наред дай Боже. С намален резерв съм и  не много добра спермограма. Това ще ми е 4-ти опит , първи при Стефанов. Късмет на всички
Виж целия пост
# 269
Здравейте, записвам се и аз да следя темата. Предстои ми опит при док. Стефанов април месец, ако всичко е наред дай Боже. С намален резерв съм и  не много добра спермограма. Това ще ми е 4-ти опит , първи при Стефанов. Късмет на всички
               
Късмет ти пожелавам, аз от днес започвам 3-ти опит, първи при Стефанов!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия