Много приятна изненада!

Ринка
Сабинка
за много години и на вас! 
Здраве, щастие, късмет!

Радвам се, че се обадихте.

Гуга
Рали
не си мислете, че не ви забелязах! Много се радвам, че и вие не ни забравяте! 
За много години!

За много години и на постоянните заподозрени - Вичи
Злати
Цвети
Баги
Канти
Надин
!Обичам ви, момичета!

Онур е РТ това
Доколкото си спомням, Даха излиза на екран на 12.01., или греша?

Преведено от турски от Bing
Преди изненада смяна..., че се чувства така добър😂😂😂😂 така #OnurSaylak& #HakanGündayще продължи сътрудничеството🤗🤗 нон стоп yönetecegi серия между другото, предмет на 2018 е на Алцхаймер сериен убиец😨😨😨 изречение heyecanlandırdili 🤗🤗🤗🤗
https://twitter.com/sbaharm17/status/948099164373770240

Направо написах СЦ!

А тук за интервю в списание ли става въпрос?
Жалко, че вече никой не превежда нищо за Онур. 
Приятна вечер!

При мен чудото беше в желанието да се върна към КПА.
Не знам кое ме провокира, но снощи си разпусках с хубавите моменти на Елиф и Йомер от първите четири епизода. Без да се вълнувам от анкетата, която го обяви за сериал на петилетката, ви казвам, че наистина Туба и Енгин грабват още от началото. Продължавам си го тихичко, превръщайки го в сериал от двама актьори 




Като че ли е за първи път!Пускаме стари снимки в нови колажи и чакаме! 
Не може без Туба, нали е звезда