Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 240

  • 99 572
  • 738
# 375
Привет, привет! Hug Grinning

 Днес по обяд стартира сингъл сезона на Гришо. С кеф бих си похапвала от десерта дубайски, докато го гледам Wink Иначе Линка, кулинарни чудеса от мен не чакай в темата Mr. Green Беше време, когато колежките ми по цял ден си разменяха рецепти, и...  аз решавах кръстословици Embarassed



Така че, вие сте по изхранването в темата, от мен кино, спорт и музика Wink Joy Joy

Давам информация за нов дневен турски сериал Grinning Сред морето от нови заглавия, смятам да погледна този...морски капитан Laughing Видях, че  вече има превод на първите 2 от 3 епизода. Ще се излъчва всеки делничен ден с времетраене около час.







One of the Best Turkish Couple - Engin Akyürek & Tuba Büyüküstün

Думичката the best много не я долюбвам, ама да уважа творците, пък и Туба е в двойката Grinning

Много красива песен с руски субтитри:



Хубав ден на всички желая! Hug Peace
Виж целия пост
# 376
Добро утро в четвъртия януарски ден! Hug

В първите дни на 2018 година още веднъж да пожелая мирна, здрава и щастлива да е за всички. Grinning newsm10

Вичи, Hug Лина, Hug Злати Hug Надин, Hug Цвети, Hug

Чаша кафе? Wink Simple Smile Hug

Надин, Hug както винаги е готова с филмова програма. bouquet newsm51

Лина Hug е непресъхващ извор на идеи. bouquet newsm51

Темата ще е много интересна, както винаги, а със стари и нови снимки и колажи ще е все така красива. Grinning

Ще очакваме все пак изненада от Туба. Wink

Хубав ден! Grinning Hug


Виж целия пост
# 377
Добър ден! Hug





Линка HugВичи HugНадин HugРали Hug,благодаря за всичко споделено! bouquet bouquet bouquet bouquet

Днес лаптопа отново си даде дълга почивка! Laughing

Надин Hug и аз не съм кулинарка! Laughing Все пак готвя де,но не съм добър специалист,десерти не правя!Знам си един вид баница и тиквеник! Laughing
Успех на Гришо,както в турнира по двойки! Peace





Приятен ден! bouquet
Виж целия пост
# 378
Здравейте момичета!  Hug



Днес реших да изгледам и другия филм, „препоръчан“ от Надин  Hug и се увлякох.  ooooh!


Цитат
#DIAFA Distinctive International Arab Festivals Awards
In Dubai On January 11, 2018.

DIAFA official sites

http://---shoretner923-2lRBXFe   Diafa YouTube Channel

http://---shoretner923-2lRx6mM   Diafa Facebook Page

http://---shoretner923-2lSzoD1   Diafa IG



В очакване сме... На един ден с пускането на Даха по екраните.  Peace
Много красив Къванч, наистина. Особено на този колаж.  Peace


Цитат
Темата ще е много интересна, както винаги, а със стари и нови снимки и колажи ще е все така красива. Very Happy

Ще очакваме все пак изненада от Туба. Wink
Рали  Hug много благодаря за подкрепата! Прекрасните ти картинки освежават темата ни.  Hug И много си права, чакаме изненада от Туба.  Praynig Praynig Praynig


         
https://twitter.com/TIGANFLORICA/status/9487374440857..
L'Orient-Le Jour, Lebanon's daily newspaper:
Ливанская ежедневная газета пишет о Тубе Бюйюкюстюн: "Захватывающая Для лучшего рассмотрения этой актрисы турецкого происхождения, которая до сих пор совершает безупречное путешествие без поддержки Голливуда или других зарубежных стран. Туба Бюйюкюстюн - турецкая модель и актриса, первая турецкая актриса, номинированная на "Эмми" в 2014 году за свою роль в сериале "20 минут". Также она является послом ЮНИСЕФ. будь она с длинными волосами, подстрижена очень коротко, или, как сейчас, с каре с чёлкой на лбу - эта актриса, в имени которой к четырем буквам u идет восемь умлаутов (диакритический знак, указывающий на фонетическое явление умлаута гласных звуков в немецком и некоторых других языках. Обычно изображается в виде двух точек над буквой), не останется незамеченной. Она прокладывает свой путь медленно, но верно".Энгин Акюрек и Туба Бюйюкюстюн (новости)
https://www.lorientlejour.com/article/1092413/les-7-coups-de-2017.html
Вичи  Hug благодаря за инфото. Сложих статията, ако някой иска да я прочете в оригинал.  Peace
Злати  Hug Надин  Hug хич не ми скромничийте! Laughing
Сигурна съм, че имате тетрадки с тайни рецепти  Mr. Green, ама не това ни трябва! По-скоро да споделим нещо екзотично или от филм, това имах предвид. Няма да готвим сега, де... Но ако имате нещо бързо, лесно, вкусно,евтино и тайно, няма да го откажем, нали!  Joy
И Туба, и аз, а мисля, че и повечето от нас, обичаме да си похапваме,,, ooooh!



Да се върна на предложението на Надин High School Lover / Гимназиална тръпка (2017). Не е лошо като за филм на ужасите. Накрая го гледах с мишката. Не си падам по ужаси и ненормалници, но кинаджиите си падат. Смятат, че като е екстремно, ще се разкрият тайните места в характерите на героите. Може и така да е, ама не ме влече.  Crossing Arms
Ето и Онур...
Цитат
Сериал на интернет-платформе Puhu TV, где режиссером будет Онур Сайлак, а главные роли сыграют Джансу Дере и Халюк Бильгинер, получил название Şahsiyet / Личность. В основе сюжета будет история серийного убийцы.

Перевод сделан для группы Большой Клуб Турецких сериалов- turk_dizileri
Забравили са да кажат, че убиеца/цата е болен/а от Алцхаймер и не помни. УжасТ.  Stop
Ще има да се леят кървища и да се разкриват характери, както се досещате... без мен... Mr. Green
Но попаднах на хубав, уж романтичен филм, с хумор, ама плачеш.  Heart Eyes
Table 19 / Маса 19 (2017)
Ако ви се гледа.  Peace



Приятен следобед!  Hug         
Виж целия пост
# 379
Привет ,дами Hug
Рали Hug wavey wavey
Цвети HugЛинка HugЗлати Hug
Надин HugБлагодаря ти за музиката,за филма,но ако можеш линк, търсих по канал D,но нещо не ми излиза.

                             

       
Линка Hugсега след празниците малко на диета,какви сладкиши,то веднага ти се приисква,нещо да си похапнеш. Joy Joy Joy



Приятен след обед,дами bouquet


Виж целия пост
# 380
Докато Линка гледа филм на ужасите, Надин изгледа трисериен /трисетов/ тенис на ужасите Mr. Green ooooh! В главната роля Григорий естествено Wink Но пък краят си беше хеппи енд и ПОБЕДА!!!! Grinning

Не разбрах, Туба и Киво ще ходят ли в Дубай последно?

Вичи, аз гледам само с преводи сериали, затова много не се интересувам по кои канали ги дават. Давам линк в скрити, не съм имала време да го погледна:
Макар, че има позната заставка, клипчето е от преди час:



И този е от часове Grinning

Виж целия пост
# 381


Линка HugВичи Hug

Цитат
Надин изгледа трисериен /трисетов/ тенис на ужасите Mr. Green ooooh! В главната роля Григорий естествено Wink Но пък краят си беше хеппи енд и ПОБЕДА!!!! Very Happy
Надин Hug,ами аз колко нерви изхабих! Laughing Да видим утре как ще е! Peace
За Туба и Къванч не съм срещнала инфо за Дубай! Thinking Благодаря за новите клипчета! bouquet







Виж целия пост
# 382
Привет момичета!  Hug

Спите ли  Wink







Тази сутрин не ми стигна времето да разгледам и да си избера какво да сложа, ама поне сега нещичко ми хвана окото, та... за лека нощ става  Wink
Виж целия пост
# 383
Добро утро!  Hug



Всяка сутрин с любопитство отварям темата, очаквайки пост от Баги  Hug и Канти  Hug, ноо уви - няма и няма... Забравиха ни. Дано се дължи на хубави емоции и много работа.  Praynig



Цвети  Hug радвам се, че се обади, така сме спокойни.  Peace
Вичи  Hug Злати  Hug Надин  Hug благодаря  за интересните  постове.  bouquet  bouquet  bouquet
Сега да отговоря на Надин  Hug за ДИАФА.
Единственото официално излязло съобщение е, че Туба и КТ печелят първа награда за най-добра двойка, на второ място са Фахрие и Бурак за Чучулигата, а на трето (май, не съм сигурна), двойката от Кара севда.
А също, че фестивалът започва на 11  януари.
Да си фен на Туба е интересно, защото си и разследващ.  Joy Joy Joy
Всичко останало са догадки и фенски слухове и разследвания.
Туба и Ясемин са се подписали и следят ИГ на директора на фестивала. От тук се прави извода, че Туба ще ходи на ДИАФА.
Бурак и Фахрие са потвърдили участие (според слуховете), а Киво е отказал.
Дали Туба може сама да вземе наградата за двойка - не е ясно.
По едно време говореха, че ако не отиде първата двойка, автоматично втората става първа и взема наградата.
За сега кой ще ходи, кой няма, кой ще вземе първата награда, са само непотвърдени слухове и фенски догадки. Интересното е, че те излизат от турските форуми и писаници в ТТ,
Но истината ще лъсне на 11. Затова чакаме с нетърпение Деня!  Mr. Green
Ще видим, казал слепецът!  Joy



Желая ви лек и успешен петък!  Hug
Виж целия пост
# 384
Здравейте Hug

Момичета Hug HugБлагодаря ви за всичко споделено.

Добро петъчно утро, приятели!
Това е най-подходящият ден да чертаете планове
защото имате доста почивни дни да ги сбъднете.
Изпълнете го с много радост и хубави мисли за
идващите приятни и красиви събота и неделя.
И не забравяйте, че чудесата се случват на тези, които
много ги искат и се борят постоянно за постигането им.
Успех от мен и много усмивки!

                                        


От лятото ,с децата в едно кафене.

          

                    

Надин HugБлагодаря ти.

Седем основни правила на живота:
-Помири се с миналото си, за да не объркаш бъдещето.
-Какво другите мислят за теб не е твоя работа.
-Времето лекува почти всичко; дай си време.
-Не сравнявай своя живот с този на другите и не ги съди.
Не знаеш каква е тяхната земна мисия.
-Спри да мислиш прекалено.
Нормално е да не знаеш всичко.
Всичко се нарежда, когато най-малко очакваш.
-Никой не е отговорен за твоето щастие, освен самия ти.
-Усмихвай се. Не всички световни проблеми са твои.

Спокоен ден,дами bouquet bouquet
Виж целия пост
# 385



Покрай хубавите нови клипчета, ще взема да я обикна индийската музика ooooh! Mr. Green Ама пък как им отива на Елиф и Йомер, все едно за тях е написана Grinning Peace

Добро утро! Hug
Линка, на мен не ми пречи и Туба сама да получи наградата в Дубай Joy Joy Иначе, винаги съм се чудила какво правят с една награда за двама.  Thinking Първо ми се привижда трион делящ я на две, после хвърляне на монета за ези-тура, а истината май е, че единия отстъпва. Нещо такова ми е останало в главата, ама с Джансел ли, с Енгин ли беше?  newsm78

Нещо за колекционери Wink



Хубав ден на всички желая! Hug

Виж целия пост
# 386
Добро утро!  Hug



Линка, Вичи  Hug

Надин  Hug покрай Пътечките открих, че има много хубави индийски песни, от тогава имам любими, които си слушам, но и добавям още нови, които излизат и с клипове и от сериали ( не са типичните песни, които помним от старите им филми, звучат модерно и с много ярко запомнящи и въздействащи мелодии, някои звучат дълго време в главата ми  Crazy)



А хората гледат сериала и... творят, не са като нас да ни липсва емоцията от нова серия с Туба  Sad



Хубав ден на всички!  Peace
Виж целия пост
# 387
                        Добро утро! Hug

      



Линка HugВичи HugНадин HugЦвети Hug

Днес сме на клипчета с Туба с индийска музика!Ще бързам да свърша всичко,че днес Гришо ще играе  по-рано! Peace





Имайте приятен зимен ден! Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose

Виж целия пост
# 388



Както се казва: "Умиране има, отказване нЕма Naughty"  Mr. Green

Цвети, нямам богат набор за сравнение, но не само музиката се развива в индийското кино. Нали гледам в момента "Порус", по нищо не отстъпва от световните епоси, които съм гледала. С парите, които му отпуснаха за новата година, вече е официално най-скъп индийски сериал. За мен си е просто приказка с елементи от историята на света, плюс митове и легенди около две реални личности - Пор и Александър Македонски.
Скрит текст:

Вижте само колко професионален грим има актьорът, играещ Филип Македонски

Пише, че са 100 красиви туркини в този клип. Не съм ги броила, видях, че не са забравили Туба и ми стига Joy Joy





Чета си днес едно интервю с Яна Димитрова, разглеждам снимки и си мисля:

Блузата и, като на Елиф Wink
Париж, като град на Туба  Wink
Розичките на Хасретчето Joy Joy
Полата, като онази кафявата от снимките с Онур....

Извод: Време ми е за психиатър Embarassed Crazy
Виж целия пост
# 389


Момичета  Hug покрай тези клипове с индийска музика, не моА да се въздържа и да не пусна този клип, който разсмива...



Видях, че има и други опити, но определено не са така успешни.  Mr. Green
А истинския текст - тук
https://www.vbox7.com/play:99702fae8b
Попаднах на клюка за любов, не за раздяла, и не мога да не я споделя! Дали е истина, ще се разбере по-късно...
Цитат
💣⚡🔥Девиз турецких СМИ "ни дня без любви". На этот раз в их цепкие объятия попались Джансу Дере и Энгин Акюрек. Напомним, что оба актера предпочитают не афишировать свою личную жизнь, однако это не остановило пронырливых журналистов, которые утверждают, что пара проживает бурный роман. Чтобы не потерять магию момента, Джансу и Энгин предпочитают не "светится" на публике, встречаясь в районе Анадолу, где проживает актер. Правда это или нет пока неизвестно, турецкие блогеры в отличие от журналистов, отнеслись к информации довольно скептически, однако бывает, что самые безумные новости внезапно подтверждаются, поэтому не будем делать поспешных выводов.


Аз викам - нека! И Енго да е щастлив!  Peace
За нашата няма нищо. Не знам да се радвам, или да страдам... Mr. Green Joy Wink



За другите партньори - КТ май ще играе Ататюрк - няма лошо, добре е за него, успехът е гарантиран. Иначе Башак си го обича и му се обяснява в любов в стихове в социалните мрежи, за радост на феновете му, предполагам, щото може да си ги шепне на ушенцето му, а не в ИГ... Ама всеки си знае... Wink
За Илкер нищо не чувам, както и за този партньор.



Аз много го харесвам, още от КВФ, за мен той играеше по-добре от другите, но всеки си има вкус. Peace Във всеки случай беше най-интересния персонаж и догледах сериала главно заради него.  Sunglasses
И заради още един страхотно готин - бащата на един от изнасилвачите - много го харесвах, вярвах на героя, което не може да се каже за ГГ-и, ама както и да е, минало.  Peace
А МЙ го очакват велики дела през 2018, поне астролозите така казват за него. Не мога да цитирам, не помня къде го четох.  Peace
Иначе, да, Надин  Hug, умиране има - отказване - не. Гледам във ФБ отново зачестяват колажите, бяха се отказали по едно време, ама пак ги ухапа мухата, май!  Joy
Нищо не излиза ново за Джансел. Къде се покри?  newsm78



А ние сме на вълна очакване...




Една забавна картинка - тест. Намерете котката!  Joy
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия