Big Brother - Most Wanted - 2017 - Тема 5 (11.12 - 17.12) - Финал

  • 371 838
  • 4 680
# 3 375
Абе, момичета, те самите виповИ четат и списват тука, та ЕнтЕлЕгЕнцията ли....
Виж целия пост
# 3 376
Тарапана!
Виж целия пост
# 3 377
....и цитират, цитират.....грабят с пълни шепи от народното творчество тук....Satisfied
Виж целия пост
# 3 378
Интелектуалците плюят и се възмущават на предаването, ама като ги поканят да участват, обикновено не отказват.
Аз искам обикновен, не ВИП Брадър.

Ще си останем само с желанията. Никой в тия времена не би се наел да прави Брадър с обикновени хора, такива каквито бяха в първите издания. Кой ще им дадье парьииии? Ако не гласуващите за разни боклучаци, които канят напоследък?
Виж целия пост
# 3 379
Интелектуалците плюят и се възмущават на предаването, ама като ги поканят да участват, обикновено не отказват.
Аз искам обикновен, не ВИП Брадър.

Ще си останем само с желанията. Никой в тия времена не би се наел да прави Брадър с обикновени хора, такива каквито бяха в първите издания. Кой ще им дадье парьииии? Ако не гласуващите за разни боклучаци, които канят напоследък?

Честно казано, според мен първите сезони на ББ бяха наистина страхотни, но последните бяха пълна скръб. ББ Фемили ми беше най-противно и тогава спрях да го гледам. От тях помня гробаря и жена му, онзи напомпания с русата жена, които после участваха в Смени жената, една танцьорка или проститутка беше /не помня вече/, която беше женена за някакъв изрусен на кичури таксиметров шофьор /постоянно натякваше, че тя изкарва парите в семейството и издържа мъжа си, търсеше камерите, за да танцува и да се чекне по креватите/ и една млада танцьорка/стриптизьорка от провинцията, която беше женена за някакъв мамин мухльо /тя постоянно го правеше луд, а той тичаше по нея и й се молеше за нещо/. Тези хора бяха пълна утайка за мен и направо ме отвратиха от това предаване. Лично аз предпочитам Вип брадъра - гледам разни известни личности, които с гръм и трясък сриват целия имидж, който са градили в медиите. Това ми е много по-интересно. Макар, че е имало случаи, когато известни хора, които не съм харесвала, успяват да ми променят мнението за тях в положителна посока след участието си във ВБ
Виж целия пост
# 3 380
Показателно е, че си спомняме образите от "Фемилито". От последните Вип-ски сезони, много малко спомени имам.
Искам обикновен Брадър, с необикновени образи!
Да споделя, че вчера се насладих на Благо Георгиев и неговата ослепителна усмивка. Като махнем нея, тяло е мммного добре! И е доста снажен.
Виж целия пост
# 3 381
И аз така след Фемили тотално се бях отвратила. Не ми се вярваше как са събрали толкова противняци на едно място. 🤢 Предния ББ с обикновени хора също беше пълна тъпня, за този със самолета имам предвид. Гледах няколко епизода от него само, защото имах познат сред участниците, но бързо се отказах. Препочитам да гледам как се излагат “ВИП” персоните. 😁
Виж целия пост
# 3 382
О, да. Този със самолета беше много тъп. Може би само него изобщо не го гледах.
Виж целия пост
# 3 383
Аз ли ще се окажа единственият фен и на "онзи със самолета"? Laughing
Но... със сигурност мога да твърдя за себе си, че приемам брадъра (обикновен, ВИП, фемили), темата за него във форума и Бай Брадъра за неразривно свързани. Може би затова няма сезон, който да не харесвам. Защото ако нещо в Брадъра ме подразни, то се компенсира с положителните емоции и смеха, който съм получила от темата и/или от Бай Брадъра. Wink

Ха, а това доколко сме ЕнтЕлигентни, тези които го гледаме? Smiley Smiley Smiley
Да дойде някой от тези, които ни набеждават за не-Ентелигентни да си сравним сертификатите от Менса. Sweat Smile Sweat Smile Sweat Smile


Виж целия пост
# 3 384
Там със самолета, имаше един циганин, дето бързо бързо го изгониха заради сбиване. Та тоя наскоро изчезнал безследно в Дубай... Отишъл да търси баща си - някакъв шейх/принц може би... Информирам Ви само, в случай че сте опуснали клюката Joy
Виж целия пост
# 3 385
Разбира се, че баща му принц. Да не сте си помислили, че е обикновен арабин.

Май съм писала и преди, че от този със самолета познавам Даниела, която се представяше като Манол. Живяли сме в един блок дълги години. Та заради нея погледах няколко епизода, но не помня нищо освен самолета и разни разправии на Даниела и някакъв льохман за една руса Барби. 😒
Виж целия пост
# 3 386
Сезонът със самолета пък изобщо не го помня. Нито участниците Rolling Eyes

Помня сезона със Здравко, сезона с Миро и...... май само тези помня. А да - и онзи с Тризначките. Пацо и Пеньо в кой сезон бяха?
Виж целия пост
# 3 387
ЕнтЕлегенция ли? Къде е, къде.
Излиза Вбрадър и всички викват колко е пошло, грозно, долно и пр. А в един обикновен разговор се оказва, че знаят кои са участниците, и кой какво  е правил.
Същото наблюдавам и за чалгаря С. Трифонов, все едни възвишени лица обясняват как той е баща на чалгата у нас и колко е пошло и никой вече не го гледа и изведнъж - "Ти гледа ли при Трифонов едикой си като гостува?

Та всичко е поза, а истинската интелигенция я няма... Едната част се изнесе, другата се снишила, за да изкара още някоя и друга година на местенцето си.

Някой тук- там се опитва да се обади, но незабавно го заглушават. ОптплесАх се.

Аз си искам ВБ.
Виж целия пост
# 3 388
Сезонът със самолета пък изобщо не го помня. Нито участниците Rolling Eyes

Помня сезона със Здравко, сезона с Миро и...... май само тези помня. А да - и онзи с Тризначките. Пацо и Пеньо в кой сезон бяха?

Пеньо и Пацо - в третия.
Виж целия пост
# 3 389
Сезонът със самолета пък изобщо не го помня. Нито участниците Rolling Eyes

Помня сезона със Здравко, сезона с Миро и...... май само тези помня. А да - и онзи с Тризначките. Пацо и Пеньо в кой сезон бяха?

Пеньо и Пацо - в третия.

Мерси Hug

В интерес на истината, ако някой ме накара да изброя всички участници от всички сезони на ББ, които помня, то те ще са:
Здравко, Мел, Зара, Найден, Гроши, Стойка - пипирудата, Миро, Мъро и Елена, Тризначките, Пацо, Пеньо, Лили, Боби, Тишо, Лео  и онези от фемилито, които така и не им знам имената, тъй като не го гледах цялото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия