Big Brother - Most Wanted - 2017 - Тема 5 (11.12 - 17.12) - Финал

  • 371 838
  • 4 680
# 3 390
Стойка колко беше ужасна. Постоянно крещеше, пищеше и гледаше лошо.
Виж целия пост
# 3 391
Стойка скоро я гледах някъде. Поочовечила се е. Завършила нещо си, правилен изказ придобила, дали нямаше и дете вече.
Пеньо и Пацо- кул- то- ви!

Гледа ми се брадър с футболисти и плеймейтки- ще е вакханалия / така ли се пише?/.
Виж целия пост
# 3 392
Гледа ми се брадър с футболисти и плеймейтки- ще е вакханалия / така ли се пише?/.

Олеее, тогава ще излъчват предаването след 23.00 ч Joy
Виж целия пост
# 3 393
И на загасени светлини, защото зъбаците им ще светят, особено на Благо Джийзъса...и не само неговите де...
Виж целия пост
# 3 394
И на загасени светлини, защото зъбаците им ще светят, особено на Благо Джийзъса...и не само неговите де...

Те него изобщо няма да го пуснат във формата - ще го ползват за осветител Joy
Виж целия пост
# 3 395
И на загасени светлини, защото зъбаците им ще светят, особено на Благо Джийзъса...и не само неговите де...

Те него изобщо няма да го пуснат във формата - ще го ползват за осветител Joy

Не за осветител. Направо за осветление.
Виж целия пост
# 3 396
Joy
Виж целия пост
# 3 397
Аз ви казвам, гледат ми се някакви такива скумрии, но заедно с футболистите и манекенките да вкарат и Митьо Пищова, както и мис Тигрова, Кулагин и Нора Недкова Grinning
Е така, да се посмеем от сърце.
Виж целия пост
# 3 398
Ако има нов сезон, Кулагин и Нора ще са първи китки, според мен.
Виж целия пост
# 3 399
Само не Пищова!!!
Виж целия пост
# 3 400

Той и без това се повреди в последните години. Нито може да
Скрит текст:
жаса,
нито може да
Скрит текст:
пори.
Виж целия пост
# 3 401
Защо ли ми се струва че ще е яко ако поканят и жената с клизмите от кафе. Все пак е интернет сензация, а това в Бг е достатъчно да си Вип.
Виж целия пост
# 3 402
Предлагайте кои да вкарат,пък може и да има следващ сезон...
Виж целия пост
# 3 403
Пищова го засичах миналата година, като я беше закъсал, при социалните- редеше се за помощи в инвалидната си количка. Сега пак щъка, пооправил се е, но няма да е интересен- все едно и също мели.
Защо ли ми се струва че ще е яко ако поканят и жената с клизмите от кафе. Все пак е интернет сензация, а това в Бг е достатъчно да си Вип.
Иуу, гадост.
Кулагин и Недкова нали писаха на стените си, че няма да влизат, дори да ги поканят.
Искам Петя Бу аз.
Виж целия пост
# 3 404
И онази мишка 🐭 Антон се кълнеше, че няма да влиза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия