Фермата 3 - ФИНАЛ - (11.12.'17 г. - 21.01.'18 г.)

  • 162 910
  • 2 536
# 345
Според мен за Виолета, Елена и камо ли Алек няма да има особено много гласове. За Алек нуличка най-вече.  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 346
Според мен за Виолета, Елена и камо ли Алек няма да има особено много гласове. За Алек нуличка най-вече.  hahaha hahaha
Дали е възможно следващия дуел да е между участниците с най-малко или никакви гласове?
Виж целия пост
# 347
Бубе, възможно е.
Ще се моля Калоян и Яни да са с най-много гласове довечера и да отиват директно на финал, дано! Praynig
Виж целия пост
# 348
Щастлив съм, че бях участник в това невероятно предаване #фермата и съм горд, че отпаднах от един от най-достойните играчи. Яни Андреев, ОБИЧАМ ТЕ, ПРИЯТЕЛЮ МОЙ❗

Това е написал Станко във фейсбука си.
Абе не беше лошо момче и имаше огромен шанс за финал и победа но избра грешна позиция.
Виж целия пост
# 349
Не мога да разбера защо за достоен победител се визира, този който"изградил" фермата т.е. привържениците на Станислав твърдят, че той най-много допринесъл за това. Не е ли логично дърводелецът да кове и гради, хлебарят да пече хляб, майсторът да зида - това не е изненада за никого. Изненада е , ако си обикновено момче, танцьор, да постигнеш това, което съфермерите му са постигали това с години. Калоян се научи да кове, да строи, да копае, да боядисва, да прави мляко и сирене, да върши и женска работа, да изпълнява всяка задача с усърдие и най-вече ДА СЕ ДЪРЖИ ДОСТОЙНО! Това е новото начало, а не това, че строителят и дърводелецът са изградили фермата! Те не направиха нищо сами, дейно участие взеха всички мъже.
Виж целия пост
# 350
Щастлив съм, че бях участник в това невероятно предаване #фермата и съм горд, че отпаднах от един от най-достойните играчи. Яни Андреев, ОБИЧАМ ТЕ, ПРИЯТЕЛЮ МОЙ❗

Това е написал Станко във фейсбука си.
Абе не беше лошо момче и имаше огромен шанс за финал и победа но избра грешна позиция.

Мен ме впечатли това, че снощи самият Яни съжаляваше за отпадането на Станислав. И не видях след двубоя дали Станко и Алек си казаха нещо. Май не показаха нищо такова. Сигурно приятелството е свършило по подобен начин на това между Елена и Франческа. В промото за днес се вижда, че двете се прегръщат, но Франческа май не ѝ е простила.
Виж целия пост
# 351
Не мога да разбера защо за достоен победител се визира, този който"изградил" фермата т.е. привържениците на Станислав твърдят, че той най-много допринесъл за това. Не е ли логично дърводелецът да кове и гради, хлебарят да пече хляб, майсторът да зида - това не е изненада за никого. Изненада е , ако си обикновено момче, танцьор, да постигнеш това, което съфермерите му са постигали това с години. Калоян се научи да кове, да строи, да копае, да боядисва, да прави мляко и сирене, да върши и женска работа, да изпълнява всяка задача с усърдие и най-вече ДА СЕ ДЪРЖИ ДОСТОЙНО! Това е новото начало, а не това, че строителят и дърводелецът са изградили фермата! Те не направиха нищо сами, дейно участие взеха всички мъже.

+1

А вие повярвахте ли му на историята как невинен е влязъл в затвора за наркотици?
Аз признавам си - не! Мога да приема, че са го набедили и арестували, обаче за да бъде внесен обвинителен акт от прокуратурата, трябва да има някакви доказателства.  Thinking
Виж целия пост
# 352
Нищо не разбирате- всички в затвора и излезли от там са невинни. Особено при нашето правосъдие.
Виж целия пост
# 353
Не мога да разбера защо за достоен победител се визира, този който"изградил" фермата т.е. привържениците на Станислав твърдят, че той най-много допринесъл за това. Не е ли логично дърводелецът да кове и гради, хлебарят да пече хляб, майсторът да зида - това не е изненада за никого. Изненада е , ако си обикновено момче, танцьор, да постигнеш това, което съфермерите му са постигали това с години. Калоян се научи да кове, да строи, да копае, да боядисва, да прави мляко и сирене, да върши и женска работа, да изпълнява всяка задача с усърдие и най-вече ДА СЕ ДЪРЖИ ДОСТОЙНО! Това е новото начало, а не това, че строителят и дърводелецът са изградили фермата! Те не направиха нищо сами, дейно участие взеха всички мъже.

+1

А вие повярвахте ли му на историята как невинен е влязъл в затвора за наркотици?
Аз признавам си - не! Мога да приема, че са го набедили и арестували, обаче за да бъде внесен обвинителен акт от прокуратурата, трябва да има някакви доказателства.  Thinking
И аз не повярвах. В човека Х са намерили наркотици, той казал че ги е взел от Станко, неговия адвокат му казал да се признае за виновен, защото можело да го съдят с години и той влязал в затвора Joy
Виж целия пост
# 354
Мога ли да попитам противничката на Калоян, защо смята, че той се е ПРАВИЛ на добро момче? Какъв всъщност е? Хулиган, който зима пенсиите на баба си и дядо си да си купува трева ли? Не е ли възможно той да Е добро момче? И от кога това, че не влизаш в схеми и интриги те прави мишка? Трябваше да влиза ли? Не разбирам.
Още в началото на предаването Яни обясняваше на Калоян как трябва да се скатаят и вместо да свършат една работа за един ден, да го направят за два, за да не се морят. И влизаха и те в схеми.Ако наистина е толкова добър колкото се показва нямаше да го допусне това.Също правеше и коментари за Владо Николов.После се усети и промени тактиката и стана идеален и безгрешен.
.Резултата е ,че с добре изиграните си карти ще стигне до финал ,харесван от зрители и фермери и  има реален шанс да вземе наградата.
Не си показва истинското лице.
 Нищо не видях от него.Такъв човек определо е прикрит.Не мисля,че съм го оплюла  кой знае колко много.
Няма безгрешни хора и ако някой рязко вземе завой и започне да се прави на такъв значи не е истински.
Това не пречи да смятам Калоян за умно момче ,малко хора могат да направят такава актьорска игра и да си изиграят толкова добре картите .

МегаМег те пита за Калоян, не за Яни. Това първо. Второ - обясняваш ни какво е направил Яни и какъв е, а накрая изводът е за Калоян?  Crazy И трето - да, Яни предложи на Калоян да се скатаят, но Калоян не го направи.
Виж целия пост
# 355
Мен ме впечатли това, че снощи самият Яни съжаляваше за отпадането на Станислав. И не видях след двубоя дали Станко и Алек си казаха нещо. Май не показаха нищо такова.
Да, предполагам и на Яни, както и на мен, му се е искало да се бори с Алек и да го победи, а не със Станко. Маринка е виновна, ако не са ѝ подшушнали от екипа кого да избере, де.  Mr. Green Щото стана една... Алек стана не за смях, ами не знам - направи същото, за което нарече Калоян внучка, при условие, че Калата нищо на никого не е обещавал. Все едно, сринаха тотално юношата или сам се срина.  hahaha
Като се замисля, Яни и Станко сякаш имат много повече допирни точки, отколкото Станко и Алек. Като изключим факта, че Яни е по-образован, сякаш по си подхождат за приятели, знам ли. Но пък режисьорите и сценаристите на предаването са се погрижили, предполагам, да се сформират лагери, та и това е вероятна причина Станко да бъде в отбора на "отворените мъжкари"  Mr. Green
Виж целия пост
# 356
Аз снощи само съжалих, че не пуснаха на всички високопарните заявления и обещания на Алек. Щеше да стане още по-хубаво.  Mr. Green
Виж целия пост
# 357
Според мен Станко е знаел, че в заведението се продава, но си е мълчал срещу наем на смешна цена или нещо такова. Не вярвам той да е снабдявал, той собственикът на заведението си е имал снабдители и при предишните наематели.
Затова и Станко и брат му са признали частично, защото така са получили по-малки присъди и да се свършва. Пък и той определено е човек с енергия и нормално да не издържа в ареста.
Имам познат, който изкара три месеца в арест  ми е разказвал какъв ужас е, без прозорци, бутат ти две чинии на ден, висиш с убийци, които са ги прибрали надрусани и не знаеш какво да очакваш. Моят човек не стигна до присъда, издържа, но той беше невинен, докато Станко и брат му смятам, че имат вина.
Виж целия пост
# 358
Франческа пък какво толкова се сърди на Елена. Да, вярно, сбърка Елена като фермер, ама Франческа пък да не е съвсем невинна? Тя започна тая схема с Иван Гинчев, тя предложи тая врътка, после тя сама по своя вина си отпадна. Да се беше стегнала и да беше била. Елена колко плака и колко съжаляваше за това, тая ѝ се надува, като че ли Елена умишлено я е изгонила от фермата. Голяма деградация в италианската мома, добре, че излезе овреме, че иначе щяха с Ревъла да рият дъното заедно май Simple Smile
Виж целия пост
# 359
  MegaMeg , правилно и точно Hands Thumbsup И Франческа излезе голямо разочарование , като Гечо , като Станко.
Не знам дали е доставял той наркотиците, по скоро е прикрил някого . Може и да не е имал време , напомням статията , ако някой я е пропуснал. Какви са енергични Бг полицаите, бе . С няколко работи се занимават докато са на служба и все незаконни :

https://www.24chasa.bg/Article/3275402
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия