Много мина, мъничко остана, скоро ФЕВРУАРЧЕ ще гушка мама!

  • 48 291
  • 761
# 615
Аз също няма да съм в частна, а държавна. Но пак с избор на екип че нещо се постреснах на дни на отворените врати Grinning а за къде става въпрос че искаш не искаш си ги даваш парите за избор и после другата сума за обгрижване?
Иначе за почерпката, свекървата каза че ще вземе уиски и бонбони. А и за питката не се учудвайте, това е било нормално преди време. Тези дни ме пита дали още се носи питка в болницата, а аз даже не бях и чувала.
Виж целия пост
# 616
Аз ще раждам в Селената в Пловдив,с пакет съм от 2 хиляди за естествено,половината е платен,другата част след раждането.Понеже последните месеци живеем в Кърджали заради работата на мъжа ми,проверих и тукашната държавна и хич не съм очарована,но чак след 15 януари ще се връщаме в Пловдив,дано бебо изчака.За почерпка сме поръчали кошници с вино и мезета и бонбони,доволна съм до сега от израждащия,дано успея при него да родя.За изписването пак си казвам,никой не сикам,всички съм предупредила че искам просто да се прибера в къщи на спокойствие,не искам фотографи и баби,уж всички ще се съобразят но никога не се знае кой ще ме изнерви баш тогава.
Виж целия пост
# 617
На изписването ще са само семействата ни + фотограф, а в къщи ще дойдат приятели и други роднини в рамките на няколко дни.
Вие каква марка козметика взехте за бебоците? Чудя се между Мустела, Чико и Бюбхен.
Виж целия пост
# 618
Да, де. Имах предвид, че като цяло сумата е и без това голяма. А пък 900 са  задължителни, искаш не искаш. Не се изразих правилно. Кога беше твоят термин nestava?
На 5 февруари...


Заедно сме Hug да видим докога ще я откараме. Четох декемврийските, повечето с по две седмици по-рано родили. Аз и за себе си имам такова усещане
Grinning
Надявам се и аз да е по-рано Grinning
Може и да се засечем, Божа работа Heart
И аз съм почти с вас на 03.02, 😊
Виж целия пост
# 619
Аз взех всичко на Мустела + судокрем. Смятам обаче че судокрема е грешка, защото е в кутия, а трябваше да взема нещо в тубичка.... с цел да избегна взимаш-мажеш-после пак бъркаш с ръката...
Виж целия пост
# 620
Аз също няма да съм в частна, а държавна. Но пак с избор на екип че нещо се постреснах на дни на отворените врати Grinning а за къде става въпрос че искаш не искаш си ги даваш парите за избор и после другата сума за обгрижване?
Иначе за почерпката, свекървата каза че ще вземе уиски и бонбони. А и за питката не се учудвайте, това е било нормално преди време. Тези дни ме пита дали още се носи питка в болницата, а аз даже не бях и чувала.
Във всяка една частна болница е това със задължителното плащане за екип. Дори да те приеме дежурен по спешност, а не твоя ....
Виж целия пост
# 621
А какви пари, вие пък...

Аз да си кажа, понеже се разсмях искрено на това, което видях първия път в Токуда. Не казвам, че някоя от нас в тази тема е с такъв манталитет, разбира се. Но ето я случката - отивам с мъжа ми за първата ЖК по здравна каса и още на входа един явно скорошен (за пореден път) баща дърпа две малки дечица около регистратурата и се суети около някаква жена от медицинския персонал. Убеждаваше я много упорито да вземе "тези пари за благодарност", сестрата се дърпа ли дърпа и той накрая "ама тe и двете баби много държат, моля вземете ги, ще ни обидите!" Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 622
Момичета, с какво борите киселините освен газирана вода ? От няколко дни вече не се издържа ! Не мога и да спя дажее ... А до лекарства въобще не ми се прибягва, че и без това съм на антибиотик Sad Close
Виж целия пост
# 623
Онзи ден с две чашки бира бира ги премахнах.От газираното се оригнах два три пъти и това беше краят. Grinning
Виж целия пост
# 624
С бира бих опитала с удоволствие, сига да не бях на антибиотик както споменах Sad
Виж целия пост
# 625
Момичета, с какво борите киселините освен газирана вода ? От няколко дни вече не се издържа ! Не мога и да спя дажее ... А до лекарства въобще не ми се прибягва, че и без това съм на антибиотик Sad Close

Гавискон. И аз от няколко дена имам доста киселини, не се търпи. Даже понякога едно не помага и вземам второ хапче
Виж целия пост
# 626
Момичета, с какво борите киселините освен газирана вода ? От няколко дни вече не се издържа ! Не мога и да спя дажее ... А до лекарства въобще не ми се прибягва, че и без това съм на антибиотик Sad Close
И преди съм го препоръчвала, Нео Бианацид
Виж целия пост
# 627
Момичета , а с какво ще се мажем след раждането?
Виж целия пост
# 628
А и аз това се чудя и по-скоро дали може да се продължава мазането на бюста с мазилата против стрии. Предполагам, че не, в повечето книжки за кърмене казват даже само с топла вода да се измиват, без сапун/душ-гел, та за крем против стрии какво остава...
Виж целия пост
# 629
Може нещо по-натурално за гърдите, например кокосово масло или зехтин според мен. Даже като правя масажа н малката ще си мажа и гърдите, просто не много близо до ареолта...де да знам.  За тялото ще си продължа тоя, с което мжехи досега
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия