ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" И ВСИЧКО ДРУГО ЗА ТЯХ - 19

  • 67 387
  • 740
# 630
Брях! Тефо си е Тефо! Мръсникът в него никога не спи. Съмненията го налегнаха и мирен не може да стои!

Варна, благодаря! bouquet bouquet Hug

Нооооооо....този път изглежда положението не беше на неговата страна.

Тази е Хилял голяма коза.
Виж целия пост
# 631
Тефо мооже наистина да умре от ръката на Дагестанеца.

Не в тази сцена, сега ще извърти нещо и пак ще се измъкне.

Но Дагестанеца ще започне да го подозира вероятно.

Новата двойка...партизани.  Joy Joy


Виж целия пост
# 632
Цитат
Новата двойка...партизани.  35 35

Сехер ще превърти Mr. Green
Виж целия пост
# 633

То ако само превърти добре, но тя със сигурност ще причини някоя гадост на Азизе.
Виж целия пост
# 634
Теф искал да се откаже от заплатата си, да бъдела разпределена сред войниците.
Това измисли като извинение, това дошъл да каже на Даг, но него го нямало.

Мех иска от момчетата да поставят бомби в сандъците.
Джезми му трепери гласа, те не разбира ли от такива неща. Щели да се провалят.
Мех настоява да не казват на Хил.

Алекс казва на Хил, че Леон е повишен заради арестуването на Мехмед.
Леон- върви в ада.

Мех дава писмо на Леон, да го предаде на Хил, ако нещо се случи с него.
Леон- бях принуден, иначе щяха да заловят Хил.
Мех- знам, когато се наложи, първо трябва да мислим за нея.

Дж съобщава на Даг, че Фил готви много голямо настъпление, близо са до чифлика.
Анкара изпраща Али Фуат паша да преговаря с Даг
Даг казва на Дж, че откраднатите пари са при него, ще ги пази за лоши дни.

Исмет бей на Аз за жените героини. Разказва историята на някои от тях.
Ис- Тук ли е семейството ви?
Аз- Някои си отидоха от този свят, с други войната ни раздели. Сега хората в чифлика са ми братя и сестри.
Исмет бей разказва за своето семейство.
Оставихме семействата си, родината стана наше семейство, Айше ханъм.
Смятаме, че нямаме право да се върнем при тях, докато не освободим отечеството си.
Аз- И аз се сбогувах със семейството си, докато извоюваме победата.
Ис- Малко остана. Не се съмнявайте.

Даг припаднал, казва Сехер.
А то било клопка. Ах, мръсницата Сехер.


Хил не знае истинския план на Мех, и прави смели планове как ще го спасят.
Останалите от тайфата се оглеждат притеснено.

Даг зашлеви Сех
Сех- и това ли трябваше да доживея.
Даг заповяда да затворя Сех
Даг- този път няма да ти простя.




Виж целия пост
# 635
Тефо се измъкна, сега съмненията ще останат за Азизе ooooh!
Виж целия пост
# 636
Тази Сехер нещо се обърка...
Виж целия пост
# 637
Помислих, че Джевдет ще гушне бебчето. Grinning
Виж целия пост
# 638
Бабата му се кара на Дж, защо не вземе детето като го чува да плаче.

Съобщават на Фил, че Даг е приел да преговаря с човека на Анкара Али Фуат. Опасяват се, че могат да се договорят.

Теф сложи нещо в лекарството на Даг, но мъничко, каза, че не трябва да го убива.

Даг казва на Аз да отиде с него на срещата с Али Фуат, защото не се чувства добре.
Симптомите не приличали на обичайните.
Аз казва ,че му трябва истински лекар. Той отказва.

Теф казва на ефетата че Даг е смъртно болен, но го крие от тях.
Болен от туберкулоза. И Води всички им към смърт.
Пусна им мухата.

Джезми казва на Йъ, че каса е паднала върху ръката на Як затова е ранен.
Тоест има разминаване с това, което й каза Якуб.

Е, уж трябваше да се срещнат за преговори, то почна стрелба.

Аааа Филипос изпратил гръцки войници, облечени в турски униформи.
Те нападнали хората на Даг.
А Даг очакваше да дойдат хората на Анкара за преговори.
Така Фил щял да ги настрои един срещу друг.
Фил -Гръцко-турската война ще се превърне във война между турците, генерале.

Хам се оплаква, че Дж не му е казал, че Даг е задържал Исмет бей.
Хам- смъртта на Спиро ли ви притеснява?
Дж- има много неща, които ме притесняват, г-н Хамилтън.
Дж се държи по-резервирано с него вече.

Даг е убеден, че хората на Анкара са открили огън по тях.

Али Фуат- Господ, да пази Исмет бей.

Исмет бей на една софра с ефетата. Омайва ги.
Показва, че е чувал за всеки един от тях и подвизите им.
Агитира ги да влязат в общата армия.

Йъ и Хил разбират, че Дж е поръчал униформите за тях.

Як предлага на Дж да обясни на Даг истината, че всичко е било клопка от страна на  гърците.
Дж казва ,че няма да му повярва.

Даг с ново искане.  Не разбрах какво.
Дж разбра,че истинският план на Даг е да атакува Анакара. Каза на хората в Анкара да приемат искането му.

Получиха заповед да измъкнат Исмет бей от чифлика.

Сех обвинява Аз, че е влязла в сърцето на Даг.
Аз й обяснява, че няма никакви чувства към Даг.
Сех- Мислиш ли, че когато Даг се влюби в някого ще се интересува дали този някой е влюбен в него.
Аз- Не ме познаваш

Сехер й обяснява колко се е мъчила да накара Даг да се влюби в нея.
А Аз изстреляла два куршума и го омаяла.
Нямам нужда от теб. Разкарай се






Виж целия пост
# 639








Виж целия пост
# 640
Къде е Джево да види Азизето с голямата пушка. #2gunfire

Кадън кахраман. Joy
Виж целия пост
# 641


Виж целия пост
# 642

Халит получава някаква награда.

Това от тази вечер ли е?

Срещнах го в туитър.

"Звездите на 2017"
Най-харесван актьор- Халит Ергенч.

Виж целия пост
# 643
Ето този текст е към снимката с наградата

2017 Yılının En Beğenilen Erkek Dizi Oyuncusu Halit Ergenç!
Виж целия пост
# 644

Халит получава някаква награда.

Това от тази вечер ли е?

Срещнах го в туитър.

"Звездите на 2017"
Най-харесван актьор- Халит Ергенч.



Браво!!!! smile3501

Дали и Берги е там? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия