ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" И ВСИЧКО ДРУГО ЗА ТЯХ - 19

  • 67 387
  • 740
# 645
Ох, искам да видя само последната сцена и да се свършва.

Много са зле сценаристите. Никаква тръпка, нищо не се случва, влачат се едни и същи неща, никакви интересни идеи, ситуации, обрати.

Аман от Дагестанеца. Десет серии се занимаваме с него.
Виж целия пост
# 646
Искам Джевдет да отиде в чифлика и да види Азизе Peace

Честито на Халит- заслужена награда Hug
Виж целия пост
# 647
Аз затова очаквам финала на серията.

Да видим дали няма да е свързан с отиването на Джевдет в чифлика и поне нещо да надуши там.

Но не вярвам още да види Азизе.

Има да се изчистят още няколко истории, преди да дойде техният ред.
Първо трябва да приключим с Мехмед, Тефик и Хамилтън.
Виж целия пост
# 648
Цитат
Помислих, че Джевдет ще гушне бебчето. Very Happy
ВГ, и аз. Simple Smile





.....................................

Честита награда на Халит! bouquet




           


Виж целия пост
# 649





Виж целия пост
# 650
Отиват да проверят депото, за което Мех пише в писмото си, че е оставил някои свои неща.

Леон ще води обиска.

Йъ казва на Якуб, че Хава работи в дома на Филипос.
Той веднага отиде да се запознае. Йъ ревнува.  Grinning Grinning


Теф казва на Дж, че никой вече не вярва на Даг. Нямал и пари.
Дж обаче го репликира, че парите са в него. Ще ги използва за нападението срещу гърците.
Теф възмутен.
Теф трябва да помогне за отвличането на Исмет бей. Казва,че никой не знае къде го е затворил Даг.

Ефетата възмутени, че Даг не иска мнението им за нищо.
Разочаровани са от него.

Теф предава телеграма на Пехливан.  Това е план на Дж.
Иска Пех да предаде телеграмата на Исмет.
Пишело за здравето на малкото дете на Исмет бей. Теф се опитва да размекне сърцето на Пех.
Дж щял да проследи Пех, за да научи къде крият Исмет.

Тоя Даг съвсем изтрещя.

От Анакра категорично отказват да изпълнят исканията му.
Ще си вземем обратно Исмет бей.
Нека се опитат, да ги видя.

Гърците ще вземат с тях Мех при претърсването на депото. За всеки случай. Ако е клопка.
Мех разбра, че Леон ще води операцията. Даде си сметка, че така и неговият живот виси на косъм.

Брей той Джевдет колкото за 10 Рамбовци.

Даг подозира, че Пех го е предал, че работи за Анкара.
Пех казва, че Теф му  е поръчал да занесе телеграма на Исмет.

Мех казва на Леон че има още едно депо. Да отиде там. Нарочно го казва, за да спаси Леон.
Леон- Мех, когото аз познавам, не помага на враговете. Какво си намислил Мехмед?

Тайфата разказва на Хил какъв е бил истинският план на Мех.

Теф казва на Даг, че той е спасил Исмет бей  и се гордее с това.
Някой трябваше да сложи край на твоите лудости.

Теф показва сандъка, в който Даг е скрил откраднатите пари.
Разкрива пред всички, че ги е излъгал.


Брех, даже и Сехер се обърна срещу Даг.

Теф- Ние вървим по верния път, Дагестанецо. Но ти стигна до края на своя път
Виж целия пост
# 651
Невероятно но факт- Мехмет спаси живота на Леон Shocked
Виж целия пост
# 652
ВАРНА Hug БЛАГОДАРЯ bouquet

Виж целия пост
# 653
Голяма смешка е всичко.

Този Исмет бей е реална историческа личност.

Човекът се  е борил здраво на фронта, под негово ръководство турците печелят две важни битки.
Тук цяла серия отиде да го спасяват от капризите на неврастеничния Дагестанец.  ooooh!

За едното нищо ще излезе, че съдбата на този на практика национален герой е била в ръцете на някаква откачалка.


=========================


Кратко клипче от награждаването на Халит.


https://www.instagram.com/p/Bd0nYi5BU61/?hl=en&taken-by=berguzarhalitofficial
Виж целия пост
# 654
Варна,  Hug bouquet



Виж целия пост
# 655
Пропуснах финала или трелейлър newsm78 видях само Джевдет с насочен пистолет към Тефик...

ФРАГМАН Peace Grinning


https://www.kanald.com.tr/vatanim-sensin/fragmanlar/vatanim-sens … 41-bolum-fragmani
Виж целия пост
# 656
Много се радвам за наградата на Халит! Да е жив и здрав! Да му е честита!!!

И каква стана накрая с новия фрагман - Тефо се изплаши за живота си и каза на Джевдет за Азизе...Каза му, че Азизе и жива и само той знаел къде е.
Очаквах го още първия път, но тогава Джевдет имаше други планове за него и узун, узун си конущисаха  Joy Joy Joy Та не го гръмна, ама сега, нищо, че ще му каже за Азизе, така или иначе ще го отнесе...Въпросът е от чия ръка ще изчезне завинаги? Мисля, че Джевдет ще му свети маслото все пак. И на Хамилтън трябва да е той. Да няма никакви угризения, никакви!

Варна, благодаря за всички преводи тази вечер! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 657
Очаквах среща в чифлика, но все пак моето предчувствие не ме излъга- Джевдет вече знае- Азизе е жива!!!!!!!!!

Виж целия пост
# 658
Лека нощ от мен и благодаря за приятната компания на всички! Heart Eyes Heart Eyes

Dokunmak /това е текстът към Азизе и Джевдет от линка/

https://twitter.com/twitter/statuses/951308925722177536

И една моя любима тр песен, с почти същото име

Виж целия пост
# 659
Само ще обобщя фрага, че вече съм на телефон.

Дж- Нито една твоя дума не може да ме спре да те убия, Тефик.

Теф- Напротив. Само една дума дори е достатъчна. Азизе! Азизе е жива , Джевдет и единствено аз зная къде се намира.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия