Книгите със списание Журнал - тема 2

  • 192 888
  • 1 076
# 960
Здравейте,

Някой знае ли кои са книгите със списание Браво? Simple Smile

Доколкото разбрах, към момента с 3 книги се среща - "Накрая и двамата умират", "Първият, който умира накрая" и "Семейство лъжци", като последната днес я видях и взех Wink

За "Ледоразбивачка" сигурно ли е? Понеже това е една от последните им книги на Егмонт, а обикновено със списанията пускат малко по-стари. Simple Smile
Виж целия пост
# 961
А от къде купувате списанията? И Журнала и Браво... Аз съм в София и наоколо никъде не виждам да продават списания, има някакви вестници в Била, но това е.
Виж целия пост
# 962
В Кауфланд има imedia там има или др име беше. Вестници списания , кафе безалкохолни ..
Или от бензиностанция.  Има и сайт
https://shop.sbb.bg/
Виж целия пост
# 963
За "Ледоразбивачка" сигурно ли е? Понеже това е една от последните им книги на Егмонт, а обикновено със списанията пускат малко по-стари. Simple Smile

Или стари, или дефектни. Аз си бях взела веднъж. Вътре имаше книга с корична цена 20лв. Оказа се че на 2-3 страници има дефект с печата.
Виж целия пост
# 964

Доколкото разбрах, към момента с 3 книги се среща - "Накрая и двамата умират", "Първият, който умира накрая" и "Семейство лъжци", като последната днес я видях и взех Wink

За "Ледоразбивачка" сигурно ли е? Понеже това е една от последните им книги на Егмонт, а обикновено със списанията пускат малко по-стари. Simple Smile

Аз видях на сайта, че е дадена тази книга със списанието. Не знаех, че е нова.
 Аз проверявах на две места - в Инмедио и пощенския клон. На двете места беше другата книга. В пощата жената беше така добра да попита дали има и Ледоразбивачката в някои издания. Уж получих потвърждение..
Виж целия пост
# 965
А от къде купувате списанията? И Журнала и Браво... Аз съм в София и наоколо никъде не виждам да продават списания, има някакви вестници в Била, но това е.

Аз си ги взимам от едно квартално магазинче, иначе освен в Кауфланд, както обясни nasito8988, във Фантастико също могат да се намерят или по спирките на метрото, където също има IMEDIA. Wink
Виж целия пост
# 966
А от къде купувате списанията? И Журнала и Браво... Аз съм в София и наоколо никъде не виждам да продават списания, има някакви вестници в Била, но това е.

Аз си ги взимам от едно квартално магазинче, иначе освен в Кауфланд, както обясни nasito8988, във Фантастико също могат да се намерят или по спирките на метрото, където също има IMEDIA. Wink

Явно спирките на метрото които ползвам са някакво изключение Joy
Благодаря ви момичета, ще пробвам във Фантастико, че нямам удобен Кауфланд.
Виж целия пост
# 967
Виж целия пост
# 968
Следващата седмица:

Изтънчената Лейди Беатрис Бентли копнее да остане в дивата природа на Корнуол, за да завърши своя етимологичен речник. За беда готическото имение на брат и е в ремонт и в краката и постоянно се мотае досадно арогантен и прекалено красив негодник, въоръжен с инструменти.
Военноморският служител Стамфорд Райт скоро се е уволнил от флота и обновяването на имението е просто преходна работа, докато си стъпи обратно на краката. Не го интересуват префърцунената сестра на херцога, нито нейната ослепително огнена коса. Още по-малко го вълнуват уроците по етимология, които дръзката и примамлива дама настоява да му даде. Проблем са единствено забранените неща, на които би искал да я научи. Времето, прекарано заедно, ще възпламени кръвта им отвъд границите на поносимото!
Виж целия пост
# 969
Ура! Най-после СББ започват нова историческа поредица Wallflowers vs. Rogues Series
Момичета, прочетох "Завръщане в Аляска" на Кристин Хана. Жестока книга! Жестока, буквално и преносно. Много ми харесва и горещо препоръчвам.
Поръчах от Озон и четирите от поредицата на "Хрониките на Деверил" на Санта Монтефиоре. Вълзагам големи очаквания и на тях, но като ги започна ще дам отзив.
Виж целия пост
# 970
Ура! Най-после СББ започват нова историческа поредица Wallflowers vs. Rogues Series
Момичета, прочетох "Завръщане в Аляска" на Кристин Хана. Жестока книга! Жестока, буквално и преносно. Много ми харесва и горещо препоръчвам.
Поръчах от Озон и четирите от поредицата на "Хрониките на Деверил" на Санта Монтефиоре. Вълзагам големи очаквания и на тях, но като ги започна ще дам отзив.
Много се радвам за Аляска, че ви е харесала. Аз си я взех, но я оставих за зимата. От Деверил прочетох само 1-та част. Давам й оценка среден 3, не е лоша, аз очаквах повече сякаш...
А тази новата поредица кога се очаква?
Виж целия пост
# 971

А тази новата поредица кога се очаква?
На 10.08.2023 год.
Виж целия пост
# 972
Тази Ленора Бел все я оставям за по-нататък и аз не знам защо. Не съм прочела и една нейна книга. Явно е време за поправка. Smile
Виж целия пост
# 973
Тази Ленора Бел все я оставям за по-нататък и аз не знам защо. Не съм прочела и една нейна книга. Явно е време за поправка. Smile
Ами хич не е кой зне какво, но това е любимия ми жанр и затова .....
Виж целия пост
# 974
Тази Ленора Бел все я оставям за по-нататък и аз не знам защо. Не съм прочела и една нейна книга. Явно е време за поправка. Smile
Ами хич не е кой зне какво, но това е любимия ми жанр и затова .....
Абе, и аз в последно време клоня към по-леки книги, та ще взема да ѝ отделя време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия