тя си мисли, че сега ще дразни Емир като се докопа до Озан с номерата на Емир, ама е много наивна горката

там го има със субки обаче. Аз не знам Зейнеп как ще й развият образа, ама надали ще се оправи. Освен все повече да деградира, не виждам на къде повече. Ама ще видим по-натам. Аз и без това го гледам в нета, не го следя по фемилито.

Ако все пак има нетърпеливи , можете да ми пишете на лични , ще ви кажа каквото ви интересува без да издаваме за останалите 

благодаря за информацията. Вчера си мислех нещо и се сетих, в епизода когато Кемал и Нихан отидоха в онзи бар, за да търсят Карен, тази блондинка, която се лепна за Кемал, не беше ли същата тази Линда, която уж Озан уби 

Честит Йордановден! 


, сега точно с нейните камъни по нейната глава. Ама на горкия Кемал хич не му е лисно на завалията. От едната страна силната му любов към Нихан, която го сблъсква с все повече проблеми от Емир, а друга страна г-н Хакъ и Асуто. И тя му се е овесила на шията ка то воденичен камък
.
Прави ми впечатление как Нихан , когато е с Кемал или около него, показва абсолютно друга своя страна- весела, забавна , усмихната. Много е сладка. По всяко друго време -с Емир или със семейството си, е затворена , сериозна , навъсена. Съжалям я за избора ѝ. Съжалявам я , че стана изкупителна жертва на Емир. И родителите ѝ не виждат ли как ѝ се отразява семейния живот?
Вярно , че се стараят да си играят ролите, но от километри ѝ личи , колко отровен е този брак за нея. 


. Зейнеп е глупава! Сама не осъзнава срещу кого е тръгнала, ама очаквам Емир да й покаже кой командва парада. Тя си го търси. Не знам ако разбере тайната на брака им какво може да измисли
.
пиши ми на лични ако искаш, че скоро няма да стигна 2-ри сезон
пиши ми на лични ако искаш, че скоро няма да стигна 2-ри сезонПрепоръчани теми