Искам и аз подсказки , какво ще се случва по-натам в сериала. 
Може да се използва функцията Скрит текст и който иска чете, който не -подминава
Искам и аз подсказки , какво ще се случва по-натам в сериала. 
Искам и аз подсказки , какво ще се случва по-натам в сериала. 


Искам и аз подсказки , какво ще се случва по-натам в сериала. 

хайде разказвай де
чок любопитно ми стана
. Оххх тоя Емир като го гледам на моменти ми е жал за него, а в следващия ми иде да го удуша с голи ръце. На Каан така му е паснала ролята, че не е истина просто
. 
и на актьора играещ Тарък. Не си спомням как се казва, гледала съм го и в Аданалъ и там прекрасно си играеше ролята, но нямаше нищо общо с тази му. Адмирации!
. Също така отново блестящо изпълнение на Бурак в момента когато разбра, че Нихан е отвлечена! На моменти има неща от дизито, които ми напомнят на Езел. Един от първите ми турски сериали и го изгледах за норматив в нета. Кенан и Джансу бяха страхотни там и тук Бурак в ролята си на Кемал, когато се завърна от Зонгулдаг ми напомни точно на появяването на Езел и ако не се лъжа пак времето беше 5 години
. Много ме хвана яд на семейство Сойдере. За момент не се поколебаха да кажат, че Кемал нарочно е предал брат си, за момент не се замислиха, че Тарък може наистина да е направил нещо такова, хем знаят че е човека на Козджоулу
. Но нали Кемал започна войната с Емир, естествено той е виновния.
. На моменти ми се струва, че това може наистина да е Галип - баща му, но какво би спечелил от всичко това, да контролира Емир ли
. Или пък е някой друг, поставено лице на Галип. Оффф я нямам търпение да разбера
.

, ние с теб сме с разменени позиции. Сега аз съм в света на ЕлБар, а ти в Кара Севда.
Разбирам нетърпението ти, ама как да издам кой е шантажистът на Емир, като това също е една от изненадите в сериала. Питаш ли ни как сме чакали с нетърпение всяка сряда.
Не усетих как минаха две години в очакване какво ще стане в другата серия, защото края на предишната винаги беше неочакван, или вълнуващ.
Че даже и причината за изнудването ми е интересна . Ще се радвам да я споделиш в скрит текст

Искам и аз подсказки , какво ще се случва по-натам в сериала. 

хайде разказвай де
чок любопитно ми стана
. Оххх тоя Емир като го гледам на моменти ми е жал за него, а в следващия ми иде да го удуша с голи ръце. На Каан така му е паснала ролята, че не е истина просто
. 
и на актьора играещ Тарък. Не си спомням как се казва, гледала съм го и в Аданалъ и там прекрасно си играеше ролята, но нямаше нищо общо с тази му. Адмирации!
. Също така отново блестящо изпълнение на Бурак в момента когато разбра, че Нихан е отвлечена! На моменти има неща от дизито, които ми напомнят на Езел. Един от първите ми турски сериали и го изгледах за норматив в нета. Кенан и Джансу бяха страхотни там и тук Бурак в ролята си на Кемал, когато се завърна от Зонгулдаг ми напомни точно на появяването на Езел и ако не се лъжа пак времето беше 5 години
. Много ме хвана яд на семейство Сойдере. За момент не се поколебаха да кажат, че Кемал нарочно е предал брат си, за момент не се замислиха, че Тарък може наистина да е направил нещо такова, хем знаят че е човека на Козджоулу
. Но нали Кемал започна войната с Емир, естествено той е виновния.
. На моменти ми се струва, че това може наистина да е Галип - баща му, но какво би спечелил от всичко това, да контролира Емир ли
. Или пък е някой друг, поставено лице на Галип. Оффф я нямам търпение да разбера
.

, ние с теб сме с разменени позиции. Сега аз съм в света на ЕлБар, а ти в Кара Севда.
Разбирам нетърпението ти, ама как да издам кой е шантажистът на Емир, като това също е една от изненадите в сериала. Питаш ли ни как сме чакали с нетърпение всяка сряда.
Не усетих как минаха две години в очакване какво ще стане в другата серия, защото края на предишната винаги беше неочакван, или вълнуващ.
аз вече разбрах кой е. Благодаря! Да, я виж ти как сме си размени ли дизитата. И аз така с нетърпение чаках всеки петък за следващия епизод. Луда работа! Сценарият е великолепен и точно това ме впечатли. Тези три сценаристи буквално ми скриха шапката! Ейвала! 
, ау, сакън, нищо не издаваме!!! Който няма търпение, ще му пишем на лични.
Ето Котето вече се е уредила.
, джанъм, Ашка направо го изядох с парцалите, че и го повторих даже за отрицателно време.
Направо ми дойде като мехлем за душата след края на Севдата. Добре че беше той, да ме изкара от депресията. А бе, луда работа не, ами направо побъркана.
В къщи вече ме гледат с подозрение - добре ли съм и дали скоро ще ми мине....

, ау, сакън, нищо не издаваме!!! Който няма търпение, ще му пишем на лични.
Ето Котето вече се е уредила.
, джанъм, Ашка направо го изядох с парцалите, че и го повторих даже за отрицателно време.
Направо ми дойде като мехлем за душата след края на Севдата. Добре че беше той, да ме изкара от депресията. А бе, луда работа не, ами направо побъркана.
В къщи вече ме гледат с подозрение - добре ли съм и дали скоро ще ми мине....

Ашка наистина предотвратява депресиите
. Не си първата от която го чувам! Аз може би и поради тази причина не загледах Севдата в началото, че в едната тема, в която обсъждаме Ашка в началотт се обсъждаше и Севдата, но постепенно отпаднаха момичетата които пишеха в темата за Севадата и така му загубих спатиите. Та от там главно имам спомени кой каквото е писал и споделял. Тогава хич не ми беше до драми, че и без това в живота не са малко, поне от дизитат исках да си го спестя. Обаче сега по празниците реших, че е крайно време да си изгледам първата част на Братко мой и от там вече бях сигурна, че трябва да погледна и Карато и то за да видя играта на Бурак
. И така, стана каквато стана






, много, много се извинявам, но просто не съм видяла поста ти. Аз през деня нямам никакво време да седна на компа и преглеждам набързо през телефона форума, а вечерта късно сядам само да отговоря. Пропуснала съм те, извинявай още веднъж!
Сигурно Котелина ти е отговорила вече, но ако искаш да питаш нещо, аз също съм насреща. А това, че интереса към темата не е много голям според мен идва от факта, че всеки е на различен етап от гледането и някак си е трудно да се коментират различни неща.
, при мен с Кара Севда стана много неочаквано. Аз по принцип не гледам много сериали и ако загледам, то гледам само един. Не обичам да смесвам истории, сюжети и герои, защото така ми се губи тръпката. Та така, една вечер преди две години, чудейки се какво да загледам, една дружка в една група във фейса пусна линк за първи епизод. И аз реших да пробвам. Не бях гледала нито Бурак, нито Неслито преди и не знаех нищо за тях. И....., оле мале, направо не знаех какво се случва.
А бяха минали вече осем серии. Изгледах ги буквално за два дена.... Наистина, трудно се попада на такъв сериал. Сценарий, режисура, актьори - без думи съм.
Ще кажа само, че спечелената награда ЕММИ достатъчно говори.... Дълго време още бях във филма...
Сега пак съм във филма.....


Добро утро 

А бяха минали вече осем серии. Изгледах ги буквално за два дена.... Наистина, трудно се попада на такъв сериал. Сценарий, режисура, актьори - без думи съм.
Ще кажа само, че спечелената награда ЕММИ достатъчно говори.... Дълго време още бях във филма...
Сега пак съм във филма.....
и аз като теб изобщо не обичам да гледам няколко дизита на веднъж. Губи ми се и на мен тръпката и такъв карашък настава със сюжет, герои и т.н. За Карата знаех, че е голяма драма и много се реве! И затова докато бях още на етап Елбар не го загледах изобщо, ама явно сега му дойде времето. Харесва ми. Сценария е страхотен, каста на актьорите - невероятен. Каан - така хубаво си играе ролята, ще реши човек, че и в живота е такъв, не че го знам какъв е де
.Препоръчани теми