Kara Sevda - Любовта побеждава тайните в премиерния сериал "Черна любов" по DIEMA FAMILY - тема 8

  • 126 947
  • 725
# 675
Добро утро!

Каан въздух не може да си поеме, но е винаги усмихнат. Направо им завиждам на рускините 😊

Наш Бу и него са го хванали в крачка
Супругов, Бурака Озчивита и Фахрие Эвджен, поймали папсы, когда они выходили из ресторана, в котором ужинали с друзьями.
 
🔸Ж: Как ваши дела?
🔹Б.Ф: Спасибо хорошо, как у вас?
🔸Ж: На ужин вышли?
🔹Б: Да.
🔸Ж: Поздравляем со вторым гражданством. Вышли слухи, что вы получили гражданство Черногории.
🔹Б: Ничего такого нет.
🔸Ж: Ходят ещё слухи, что вы продаете свои две машины из 6-ти из-за проблем в последнее время с соседями, связанными с парковкой.
🔹Б: Нет, ничего такого нет. Проблемы у нас нет, все по своей дороге.

Журналист обращается к Фахрие.
 
🔸Ж: Госпожа Фахрие, вышли новости, что вы сделали себе пластику лица.
🔹Б: Друзья, пожалуйста (смеётся)
💠Ф: Какие новости выходят (тоже смеётся)
🔸Ж: А вы против пластичеких операций?
💠Ф: Ни одной правды нет в этих новостях. Да и я уже сделала заявление об этом (имеет ввиду свою фотку в инсте). И все.
🔹Б.Ф: Спасибо вам, удачи!
https://vk.com/video-130401634_456239520
Значи това с гражданството не е вярно по думите но Бу.
Нас ожидает новая фотосессия Бурака Озчивита для новой коллекции интернет магазина «Altın Yıldız Classics».🔥
А дали ще намали брадата и косата? 🤔
аа със сигурност ще го докарат пак в неустоим вид, както в предшната реклама- надали ще го оставят такъв обрасъл- не мога да го гледам- и пак потъвам в Карата, да се изплакна очите с красотата.
Виж целия пост
# 676
Наде, ако тези снимки са нови брадата е намалена, остава само косата 🤣


А под пърата снимка имаше коментар, че Фахрието е бременна 😲, не ми се вярва да е истина.
Виж целия пост
# 677
Здравейте, момичета! Hug
Преди малко успях да си изгледам поредната серия по Диемата и пак се хванах, че се ядосвам на СЦ на същите неща, както и по време на онлайна. Знам, че повечето от вас вече са го изгледали и може би не го следите по Диема Фемили, но аз ще си откоментирам това, дето не ми е тамам, че да ми олекне. Wink
Значи, разбирам мотива на СЦ да вкарат комисарката Мерджан за да има интрига, но някак си ми дойде като пресилване. Нямах нищо против една млада, привлекателна дама да влезе в играта, пък било то и комисарка, да има и ревност от страна на Нихан, но малко като че ли прекалиха с този образ.
Първо, как можаха да качат коскуджа ми ти комисар на високи токчета, при положение едно, че боледува от дискова херния и второ, че мята цял ден крачоли по разни места да търси улики. Някаква мазохистка ли искаха да изкарат, не разбрах....? А после пък се излегнала на бюрото си....
Второ, накараха Кемал да ходи послушно подире ѝ като кученце, а Нихан да ги следва като 15-годишна ревнива тинейджърка. Говоря най-вече за края на предишната серия и началото на тази, когато Мерджан накара Кемал да я откара с колата си и след като разбра, че Нихан ги следи, поиска да спрат да ядат дюнери. Кемал не само, че не се противи, но и през цялото време не обърна такова внимание на Нихан, каквото съм свикнала да виждам от него. Това е може би единственият момент за мен в който не харесах държанието му. При всички други той винаги е имал причина да се държи по един или друг начин, но в случая просто не намирах оправдание за него. Да не говорим пък за подигравателното отношение на Мерджан към Нихан, сякаш избива комплекси....
Трето, какво беше това посещение на Кемал по късни доби в апартамента на комисарката, само да ѝ каже, че бил изпуснал убиеца на Асу, сякаш не можеше да ѝ го каже на сутринта. Кога и откъде пък научи адреса ѝ? И всичко това при положение, че е заподозрян.... 
Ей това е... Свършвам, че стана дълго, ама аз кратко не мога да се обяснявам, к'во да правя... Yum
Лек ден, момичета! Kissing Heart
Виж целия пост
# 678
Здравейте!
mamsity  Joy  и на мен ми минаваха подобни мисли като гледах тази част от сериала. Решили са , че ще е оригинално с токчетата : ))))  Те това им е чара на комшиите и ние да има какво да чоплим  - във всеки сериал имат подобни глупости и недомислици.
Виж целия пост
# 679
Мамси Hug
Много добре подхвана темата за комисарката Stuck Out Tongue Winking Eye. Чек 'и аз да се изкажа по въпроса, че ме човърка Joy. Значи още в момента когато влезе в апартамента на Кемо и взе да им разнася чай на висок ток меко казано се опулих Flushed. Ама тъй като много ме впечатли ха розовите й обувки викам си - що да не! Хубава е жената, е малко не се връзва визията й на местопрестъплението с професията, ама нейсе, ще го преживея Joy ама после като я видях излегната на бюрото й като препичаща се змия чак ми стана смешно Joy. Викам си добре де мен като ме боли кръста боса не мога да ходя, пък камо ли да се метна на подобни токове Rolling Eyes. Нещо не беше доизкусурена визията на Мерджанката впредвид, че е комисар Thinking. Относно  ревността на Нихи към Кемо ми хареса. Имаше нужда за сценария и тя малко да потича ревниво след него Stuck Out Tongue Winking Eye че Кемо инак заприлича на неуморен и грам неревнив кахраман Joy. Ноооо не мога да не дам червен картон на госпожа Комирката за държанието й с Нихан и още повече, че приличаше на флиртува ща ученичка до Кемал и игнориращо поведение към съперницата тип "гледай как ще ти  отмъкна  севгилитУ под носа" Angry. А и твърде нетипично и нереално хлътна по красавеца, при това заподозрян в предумишлено убийство на жена си Scream. Нетипично поведение на професионалист с нейната професия. За посещението на Кемо в дома й посред нощите вече си беше чооок комик Joy. Мъж бе! Видя една засукана фуста и забрави да мисли с....... правилната глава Stuck Out Tongue Winking Eye.

Аййй Flushed не чаршафа, ами цял килим съм опнала Stuck Out Tongue Closed Eyes
Виж целия пост
# 680
Наде, ако тези снимки са нови брадата е намалена, остава само косата 🤣


А под пърата снимка имаше коментар, че Фахрието е бременна 😲, не ми се вярва да е истина.
Бременна тя... жълтурковците само ти подреждат. То от чепене по реклами няма време. Като гледам сцените на Бу с Памун- така искрено му желая да има момиченце. Красивите мъже имат момичета- моят е с две. Не че аз се смятам за грозна, но той си е красавец- е малко е синеок и не е боята на Бу, но пък си е от плът и кръв и мога да го нацелувам. А тоя нашия лустросан красавец освен да ми наднича от десктопа на компа друго нямааа.... Всъщност направих сравнение между сцените на Каан с Шекер портокалъ и на Бу - е не мога да си кривя душата - на Каан му се получава по-добре. Даже и малкото бонбонче към него има афинитет.
Виж целия пост
# 681
Права си Наде Hug. Сцените на Каанджим с Арвенче Памунче са чок татлъ Heart Eyes. Двамата се обожават просто. Но пък съм виждала как Бу се държи с племенницата си - обожава я Heart Eyes. И на двамата красавици им желая да си имат дъщерички Kissing Heart
Виж целия пост
# 682
Ехаааа, Коте, как точно си ми допълнила мислата относно Мерджан. Hug Hands Thumbsup Евалла!
И понеже изгледах и серията тази вечер, та мога да продължа с дъвченето на комисарката..., или по-скоро на сценаристките.
 
Сцена първа: Познават се комисар Мерджан и заподозряният Кемал от два дена и през нощта на втория ден  Кемал вече ѝ отива на гости, седят си на диванчето, той гали нежно кучето ѝ, сякаш са първи приятели и си споделят тайни... После тя става, съблича ризата му много "професионално" и......... ох, добре че Нихан звънна. (Ама сега ли точно трябваше да звънне Нихан?!) Stuck Out Tongue Winking Eye
Сцена втора: Комисар Мерджан си мисли: "Всички улики сочат към Кемал, трябва да го арестувам, ама хич не ми се иска. Дали да не взема да отида самичка на акция, че да може да избяга, горкия. Много няма да му се опъвам, все ще се избавя от белезниците после. Ще си сложа и високите токчета, за да имам оправдание защо не съм успяла. Нали и кръстът ме боли..... Обаче съм професионалистка, нали...  Sunglasses Innocent Stuck Out Tongue

Следва продължение....

По-нататък вече не ме дразнеше толкова този образ, но май и СЦ разбраха, че леко се бяха отклонили. Wink

Лека ви нощ, момичета! Hug



Виж целия пост
# 683
Ехаааа, Коте, как точно си ми допълнила мислата относно Мерджан. Hug Hands Thumbsup Евалла!
И понеже изгледах и серията тази вечер, та мога да продължа с дъвченето на комисарката..., или по-скоро на сценаристките.
 
Сцена първа: Познават се комисар Мерджан и заподозряният Кемал от два дена и през нощта на втория ден  Кемал вече ѝ отива на гости, седят си на диванчето, той гали нежно кучето ѝ, сякаш са първи приятели и си споделят тайни... После тя става, съблича ризата му много "професионално" и......... ох, добре че Нихан звънна. (Ама сега ли точно трябваше да звънне Нихан?!) Stuck Out Tongue Winking Eye
Сцена втора: Комисар Мерджан си мисли: "Всички улики сочат към Кемал, трябва да го арестувам, ама хич не ми се иска. Дали да не взема да отида самичка на акция, че да може да избяга, горкия. Много няма да му се опъвам, все ще се избавя от белезниците после. Ще си сложа и високите токчета, за да имам оправдание защо не съм успяла. Нали и кръстът ме боли..... Обаче съм професионалистка, нали...  Sunglasses Innocent Stuck Out Tongue

Следва продължение....

По-нататък вече не ме дразнеше толкова този образ, но май и СЦ разбраха, че леко се бяха отклонили. Wink

Лека ви нощ, момичета! Hug




Мамси,
аз пък обратно-, ядосвам се на сценаристките, че не го направиха по-земен тоя Кемал-както комисарката хлътна да беше и той се отклонил малко.Представяте ли си колко сладки сцени на ревност щяхме да гледаме!! Тази сцена в нейната къща беше страхотно започната и после я претупаха- можеше да не звъни Нихан точно в този момент или пък той да не й каже къде е... Ту да ме се невиди- съблякоха ризата, можеше и жилетчицата на Мерджан да падне., ама не Кемалчо е неземен-прави секс веднъж на 5 години, не докосва омъжената Нихи, щото било грях.. Артък я. Тея комшии нещо много морални се пишат или това е само запред СЕМ. Ама все пак 21 век е, пък и нали са светска държава.
Виж целия пост
# 684

Скрит текст:
Сцена първа: Познават се комисар Мерджан и заподозряният Кемал от два дена и през нощта на втория ден  Кемал вече ѝ отива на гости, седят си на диванчето, той гали нежно кучето ѝ, сякаш са първи приятели и си споделят тайни... После тя става, съблича ризата му много "професионално" и......... ох, добре че Нихан звънна. (Ама сега ли точно трябваше да звънне Нихан?!) Stuck Out Tongue Winking Eye
Сцена втора: Комисар Мерджан си мисли: "Всички улики сочат към Кемал, трябва да го арестувам, ама хич не ми се иска. Дали да не взема да отида самичка на акция, че да може да избяга, горкия. Много няма да му се опъвам, все ще се избавя от белезниците после. Ще си сложа и високите токчета, за да имам оправдание защо не съм успяла. Нали и кръстът ме боли..... Обаче съм професионалистка, нали...  Sunglasses Innocent Stuck Out Tongue

Следва продължение....



JoyJoyJoy с такова резюме направо става комедия


а -а-а  Надееее   
Цитат
...... Кемал-както комисарката хлътна да беше и той се отклонил малко
Naughty  олмаз, татлъм! Олмаз! Кемал бей е сериозен. То така и Нихан да беше забърсала нещо : ))))
Виж целия пост
# 685
Гюнайдън къзлар  Hug Hug Hug
Снощи пак по късни доби сте есе вихрили

Ехаааа, Коте, как точно си ми допълнила мислата относно Мерджан. Hug Hands Thumbsup Евалла!

Сцена първа: Познават се комисар Мерджан и заподозряният Кемал от два дена и през нощта на втория ден  Кемал вече ѝ отива на гости, седят си на диванчето, той гали нежно кучето ѝ, сякаш са първи приятели и си споделят тайни... После тя става, съблича ризата му много "професионално" и......... ох, добре че Нихан звънна. (Ама сега ли точно трябваше да звънне Нихан?!) Stuck Out Tongue Winking Eye
Сцена втора: Комисар Мерджан си мисли: "Всички улики сочат към Кемал, трябва да го арестувам, ама хич не ми се иска. Дали да не взема да отида самичка на акция, че да може да избяга, горкия. Много няма да му се опъвам, все ще се избавя от белезниците после. Ще си сложа и високите токчета, за да имам оправдание защо не съм успяла. Нали и кръстът ме боли..... Обаче съм професионалистка, нали...  Sunglasses Innocent Stuck Out Tongue

Следва продължение....

По-нататък вече не ме дразнеше толкова този образ, но май и СЦ разбраха, че леко се бяха отклонили. Wink

Лека ви нощ, момичета! Hug





Мамси  Hug за всичко дет съм болднала просто ме разби от но пък сутринта с полбовин отворено око преди кафето доста добре отворих и другото . Но много си права де  Peace. На Мерджанката помислите към Кемо и бяха точно "Хем ми се иска, ама грам не ми стиска "  Mr. Green Верно на моменти имаше много СЦ недомислеци  Thinking обаче, като се замисля не съм сигурна дали пък не е било с ЦЕЛ, да се внесе малко забавен елемент сред цялата тая драма  Rolling Eyes Rolling Eyes. Така че може и всичко с умисъл да са го направили  Flutter. Но пък все пак можеха да се доизмислят нещата, че това гонене на престъпник да го арестуваш и да притичваш след него на високи токчета си беше пълен смях  Joy Joy Joy Joy. Може пък да не са имали нужното време да се обмислят добре нахвърляните идеи  Peace, все пак е сериал и знаем че в повечето от случаите сценария се пише от серия за серия  Wink.
Хайде лека и доходна, че на мен петък ми е най-работния ден  Whistling от седмицата и сигурно чак довечера ще мога да ви надникна

а -а-а  Надееее   
Цитат
...... Кемал-както комисарката хлътна да беше и той се отклонил малко
Naughty  олмаз, татлъм! Олмаз! Кемал бей е сериозен. То така и Нихан да беше забърсала нещо : ))))

Боби   Hug
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo  е те тогава в друг жанр щехме да преминем - йок артък  Naughty Naughty Naughty
Виж целия пост
# 686
Добра среща! Heart

Тъй, тъй Коте - да се потърколим малко от смях за сутрeшна закуска Wink

Hug
Виж целия пост
# 687
НадеHug, и ти си права да имаш други виждания и очаквания, джанъм. Но аз искрено си признавам, че ако бяха отслабили ангелите на Кемал, напусках моменталически сериала. Hands Point UpТо тогава каква щеше да е разликата между Емир и Кемал? Една обича, с друга си ляга... Щеше да се обезсмисли целият сериал.

Сега се сещам за моята първа любов от турските сериали - "Аси" (в България - "Гордата Аси"). Та там Демир изостави Аси огорчен, отчаян и объркан, но ѝ остана верен цели 5 години, докато беше далеч от нея, макар и в неведение за истинското положение на нещата. Това бе първият турски сериал, номиниран за престижна международна награда - тази в Монте Карло.


JoyJoyJoy с такова резюме направо става комедия
БобиHug, ми аз както го описах, така и го чуствах, да ти кажа. Smile Grinning

Ама пък нямам нищо против от такива сцени, за разтоварване на психиката. КотеHug, права си, че може и да е умишлено. WinkИ аз си го оправдавам сериалчето с липсата на достатъчно време, с дългите два часа и половина серии, дето се снимат за една седмица и бързането на СЦ да влязат в график. Целият сериал е толкова стойностен, а пък че нещо минимално ме е подразнило, е само да си почешем малко клавиатурите... и
....да се потърколим малко от смях за сутрeшна закуска Wink
Hug
Sweat Smile
Hug

Виж целия пост
# 688

Скрит текст:
Сцена първа: Познават се комисар Мерджан и заподозряният Кемал от два дена и през нощта на втория ден  Кемал вече ѝ отива на гости, седят си на диванчето, той гали нежно кучето ѝ, сякаш са първи приятели и си споделят тайни... После тя става, съблича ризата му много "професионално" и......... ох, добре че Нихан звънна. (Ама сега ли точно трябваше да звънне Нихан?!) Stuck Out Tongue Winking Eye
Сцена втора: Комисар Мерджан си мисли: "Всички улики сочат към Кемал, трябва да го арестувам, ама хич не ми се иска. Дали да не взема да отида самичка на акция, че да може да избяга, горкия. Много няма да му се опъвам, все ще се избавя от белезниците после. Ще си сложа и високите токчета, за да имам оправдание защо не съм успяла. Нали и кръстът ме боли..... Обаче съм професионалистка, нали...  Sunglasses Innocent Stuck Out Tongue

Следва продължение....



JoyJoyJoy с такова резюме направо става комедия


а -а-а  Надееее   
Цитат
...... Кемал-както комисарката хлътна да беше и той се отклонил малко
Naughty  олмаз, татлъм! Олмаз! Кемал бей е сериозен. То така и Нихан да беше забърсала нещо : ))))
е, около нея не се върти никой. А около Кемалчо- народ- Асуто, комисарката... Ако сценаристките малко се бяха повлияли от американските филми- кеф щеше да бъде-горещи сцени, изневери
Виж целия пост
# 689
Добър вечер!🤗🤗

Така както сте се размечтали нов сценарий ще напишете!😇
Ще ни се някоя по-гореща сцена да имаше с комисарката, но те за това я дариха с болки в кръста та да не е прекалено голям мерака и за Кемал!🤪
На сън може ! Та даже и позата на бюрото да опитат!😳
Днес Бу и Фефа имат годишнина от сватбата!🎉
Да са живи и здрави и много щастливи!💐
Но понеже Фефа не ми е много на сърце ще постна само снимки на Бу!😉



🤪💕💓
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия