Нещо са се объркали нещата май 🙄
Алекс, благодаря за интервюто но Бу.











. Сцените между Тарък и Кемал с признанието му отново ме хванаха за гушата
. Сякаш изпитвам смесица от емоциите и на двамата братя Сойдере. Страшно силни моменти. Играта на Рюзгяр в тези сцени е уникална
. Както и първото признание на Тарък за убийството на Карен. На Кемо хич не му е лесно. И неговата душа както и на Нихан е обхваната от лед и в същото време се разкъсва между вината на брат си и как да погледне любимата си предвид, че жертвата на Тарък е нейния брат
. С каква болка придружи брат си в участъка за да го предадат на полицията. Мъкаа 
. Сцените между Тарък и Кемал с признанието му отново ме хванаха за гушата
. Сякаш изпитвам смесица от емоциите и на двамата братя Сойдере. Страшно силни моменти. Играта на Рюзгяр в тези сцени е уникална
. Както и първото признание на Тарък за убийството на Карен. На Кемо хич не му е лесно. И неговата душа както и на Нихан е обхваната от лед и в същото време се разкъсва между вината на брат си и как да погледне любимата си предвид, че жертвата на Тарък е нейния брат
. С каква болка придружи брат си в участъка за да го предадат на полицията. Мъкаа 
, и аз си поплаках пак, сякаш не съм го гледала n пъти. В тази 65 серия са едни от най-силните моменти в целия сериал. Как го правят тези техни актьори бе, направо нямам думи…
Когато Нихан се разплака в механата, помислих, че дъхът ѝ ще спре. Толкова истинско го направи Неслихан, че забравяш реалността. В същата сцена Кемал колко различни емоции показа за една минута само – надежда, безнадеждност, страх, любов….Кой каквото ще да казва, но Бурак в тези серии е върха. Толкова много и различни емоции предаде и то толкова убедително.
А Тарък... Ей, този Рюзгар, много силна игра! Този епизод мога да кажа, че беше и на Тарък. Чаках отдавна тази негова изповед. Пред баща му, пред Кемал и най-вече пред Нихан. Даже мога да кажа, че надмина моите очаквания. Тарък разголи себе си, видя се отстрани, най-сетне видя Кемал като свой брат и като своя жертва. 




. Сцените между Тарък и Кемал с признанието му отново ме хванаха за гушата
. Сякаш изпитвам смесица от емоциите и на двамата братя Сойдере. Страшно силни моменти. Играта на Рюзгяр в тези сцени е уникална
. Както и първото признание на Тарък за убийството на Карен. На Кемо хич не му е лесно. И неговата душа както и на Нихан е обхваната от лед и в същото време се разкъсва между вината на брат си и как да погледне любимата си предвид, че жертвата на Тарък е нейния брат
. С каква болка придружи брат си в участъка за да го предадат на полицията. Мъкаа 
А Тарък... Ей, този Рюзгар, много силна игра! Този епизод мога да кажа, че беше и на Тарък. Чаках отдавна тази негова изповед. Пред баща му, пред Кемал и най-вече пред Нихан. Даже мога да кажа, че надмина моите очаквания. Тарък разголи себе си, видя се отстрани, най-сетне видя Кемал като свой брат и като своя жертва. 

ех как добре си го написала
. Това определено беше епизода на Рюзгяр, а в комбинация с Несли и Бу ни показаха едни истински емоционални терзания и болки на героите си
. Точно в този епизод Каан наистина бледнееш пред тях, но пък така или иначе през целия сериал тойя също имаше своите си моменти
. На момента веднага се сещам за сцената му с Дениз, когато си разкри душата пред нея
. Емир, да точно злодея Емир да си разголи душата пред едно бебе и то не кое да е
а точно на любимата му жена и най-големия му враг
. 



опитвам по нещо ама 20-30 минути и не продължавам бе 
точно така беше - поредната им жертва
точно така. Одеве след като писах се замислих, че всъщност Търо, Зеза и сие маши Емирови станаха такива баш от суета и меркантилност






определено интрига трябва да има
. Но пък си страшно права, че Емир сам намери Търо, да! С цел да нарани Кемал подкара семейството му по домова книга
, НО когато разбра кой всъщност е Емир Козджуолу и Кемал му каза да се пази от него, той вместо да послуша съвета на брат си отиде при Емко и сам си предложи услугите
, а Емир като един страшно проницателен човек, го беше предвидил това и чакаше Търо с усмивка на лице
. Но той пък какво е виновен че Търо няма ума и проницателността на брат си 
Емир я уцели право в слабото място
- жаждата й за слава
. Купи и един парцал, вкара две чаровни усмивки, няколко мили думи, заведе я на концерт на Мурат Боз с ЧАСТНИЯ си хеликоптер
и тя беше дотам
. Вече дори Кемал аби който винаги й помагаше и я прикриваше от гнева на Хюсеин баба спря да съществува за нея. Целия свят беше в краката й само защото плейбоя богаташ Емир Козджуолу я е качил в колата си и тя дори беше убедена, че той ще се разведе с Нихан заради нея
. По-наивен персонаж май нямаше в цялото дизи
.
, осъзна се! Разбра същността на психопата Емир
, но едва когато той се опита да я убие
. В крайна накрая се оказа, че тя се омъжила за полицая и е бременна, този път явно наистина от него
.
Препоръчани теми