Нашите second hand находки- Тема 39

  • 121 443
  • 771
# 480
ей сега ще си направя 100тина профилчета и ще им обера като за последно парцалята от лова
Виж целия пост
# 481
Записче от мен от Манията в Търново, всичко излезе общо 2,70. Предоволна съм.
меко пуловерче http://prikachi.com/images.php?images/209/9281209G.jpg
тениска http://prikachi.com/images.php?images/212/9281212v.jpg
потниче от органичен памук (обикновено е, но за летните жеги е идеално) на H&M http://prikachi.com/images.php?images/213/9281213c.jpg
и едно тюркоазено панталонче на Тейли (но телефонът ми не може да изкара цвета) http://prikachi.com/images.php?images/215/9281215m.jpg
Виж целия пост
# 482
В Мания качеството се понижава за сметка на цените,аз пазарувам основно от Зиг Заг в седмицата на зареждането и съм супер доволна. Един път в месеца зареждат,ама доста добре,на моменти се чудя какво да оставя за да да не преминавам лимита,които съм си наложила за един пазар във втората употреба(100лв)Flushed
Виж целия пост
# 483
Момичета, знаете ли големия магазин на гарата дали съществува все още? Ако да - кога го зареждат и падат ли цените? Благодаря!
Виж целия пост
# 484
Момичета, знаете ли големия магазин на гарата дали съществува все още? Ако да - кога го зареждат и падат ли цените? Благодаря!
Магазинът на гарата е с нов собственик и бая са вдигнали цените. Всичко там е на бройка и почти няма клиенти. Обособили са залата в дъното на магазина само за дрехи големи размери, но и там цените са бая солени. За справка- блузите са над 10 лева бройката, да не говорим, че мъжките ризи бяха 15-20 лв. Неоправдано високи цени, затова и магазинът е почти празен откъм посетители.
Виж целия пост
# 485
Ако  издирвам бяла мъжка риза с дълъг ръкав ХХL  из Варненските ВУ , къде ще ме насочите, моля?

Трябва ни за 1 обличане  newsm78
Виж целия пост
# 486
Аз да се похваля от Лова с нова чанта. Получих я вече.Доволна съм.
Виж целия пост
# 487
Честита, със здраве да си я ползваш! Simple Smile
Виж целия пост
# 488
Честито!
И аз играх за нея 😪
Голяма ли е,нова ли е?
Виж целия пост
# 489
.
Виж целия пост
# 490
Изчетох ви обстойно и да се включа и аз като една маниачка на ВУ. Въпреки, че съм със смесени чувства за Ремикс-а, не се сдържах и поръчах някои неща тези дни, другата седмица като пристигнат ще показвам. Дано да съм улучила този път....
Виж целия пост
# 491
Не е нова, имаше боклучки вътре, но й изпрах хастара, а отвън я минах с една мокра кърпичка. Но е много запазена. Голяма е. Ето снимка, линията е 30 см
Изглежда много готина! Да ти е честита и с кеф да си я носиш! bouquet Дано издържи повечко време, че тази изкуствена кожа и с хим.обработка за ВУ...
Виж целия пост
# 492
Благодаря много. bouquet
Виж целия пост
# 493


Виж целия пост
# 494
Ходих в Хуманата на пазара в Младост. Вярно е, че има много дрехи /нова стока/, обаче цените са УАУ. Мъжка тениска около 20 лв.
Да не съм капо забърсах една рокля на точки за 15 лв., но като цяло доста скъпо ми се видя.  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия