Нашите second hand находки- Тема 39

  • 121 443
  • 771
# 495
В Хумана сега е скъпо, трябва последните 2 седмици преди зареждане да се ходи-винаги се намират хубави неща.
Виж целия пост
# 496
Това пристигна днес от Remix. Бързо доставиха нещата, този път няма изненади откъм качеството на дрехите, всички неща са без забележки. Номерата отговарят на посочените в сайта. къси панталонки H&M-6,80
-тениска за МП-10
-палтенце stradivarius-12,30
Виж целия пост
# 497
Вчера в нашата Хуманна нещата бяха по 15 лв. Облякох едно яке със счупено цип и се отказах да го вземам
 Чакам ниски цени
Виж целия пост
# 498
Иначе е приятен магазин. Не е като някои ВУ - мръсни и мизерни, но пък много скъпо за дрехи ВУ. Shocked
Виж целия пост
# 499
Да. Аз скоро го открих. Има не лоши неща. Само иска ровене
Виж целия пост
# 500
Здравейте.Имам яке с паднало копче тик-так.Питах на две места за подмяна,но нямат такъв размер.Бг.стандарта бил друг.Вие имате ли идея има ли шанс за спасяване на якето/ много си го харесвам /
Виж целия пост
# 501
Ако дрехата позволява, евентуално да се сменят всички копчета, за да са еднакви? Друго не ми идва на ум, аз съм си спасявала дреха така, макар че не излезе особено евтино. По спомени подмяната ми излезе колкото бях платила и за дрехата, от ВУ, но пък си я харесвам много и не съжалявам.
Виж целия пост
# 502
Някой знае ли какви са цените в Мъпет Маг в първи ден от зареждането? Кога е най-изгодно и някакви други ВУ в Люлин има ли?
Виж целия пост
# 503
В Люлин има ''мания'',но не съм ходила.Някъде по пътя на метрото била.
Виж целия пост
# 504
Видях голям магазин ВУ в Люлин от дясната страна посока към тунела
Виж целия пост
# 505
А случайно да има накъде календар на цените на Хумана Пловдив? Интересувам се,че съм с количка и бебе и ми е трудно разкарването ей така за нищо.И също така фреята на гарата за 1 лев има ли вече пролетно зареждане ?
Виж целия пост
# 506
В Люлин има ''мания'',но не съм ходила.Някъде по пътя на метрото била.
Манията в Люлин се намира в 10 част, в една забутана сграда на 2 етаж. Като площ е малка и аз лично само веднъж съм я посещавала, без някакви специални покупки.
Виж целия пост
# 507
а к
А какъв ще е проекта на манията - новия някои знае ли?
Виж целия пост
# 508
Чух, че щели да пускат находките на нещо като аукцион  newsm78
Виж целия пост
# 509
Чух, че щели да пускат находките на нещо като аукцион  newsm78

Не е лошо като идея. Дано цените не са много високи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия