Усложнения след медикаментозен аборт

  • 3 064
  • 2
Здравейте, поради обстоятелства, се наложи да направя медикаментозен аборт. Имах такъв преди 3 години, който премина без никакви проблеми и забравих. Сега това ми е вторият, но след първото хапче Мифепростон започна да ме боли много таза. Принципно се залежах доста този път и реших, че може би нещо съм прещипала, а и няма логика да ме заболи тазът от това лекарсвто или поне така си мисля. Болката е само при двицени еи като вървя. Изпиг си следващите две хапчета, започна си кървенето, отидох на лекар и отново всичко е наред, но е останало много малко кръв и ми дадоха доизчистващо лекасрвто и след два дни да отида. Проблемът е, че болката в таза се усилва, отново е само при движение, но днес премина и леко отпред. Има ли вариат да са бъбреци? Принципно съм имала две бъбречни кризи преди 10 години, но след това не съм имала прблем. Гинекологът твърди, че няма данни за инфекция,матката е спокойна и тн, но се притснявам, защото не мога да върша ежедневните си задължения и си взех болничен. Утре съм и на масаж. Много ще съм благодарна, ако някой сподели и своя опит. Болката е до опашката от лявата страна и е главно като се движа.
Виж целия пост
# 1
Бъзможно е да е нерв.
Нека видим масажа как ще повлияе  Peace
Виж целия пост
# 2
Виждам, че темата е доста стара, обаче и аз съм с болки в кръста, такива каквито са описани и се чудя от какво са и дали са свързани по някакъв начин с аборта ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия