Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Преди инсеминация винаги ли се прави вирусологичен тест?
Какво е Дуфастон и защо се предписва за 21 дни след инсеминация?
Защо преминаването от инсеминация към инвитро може да бъде полезно?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Преди инсеминация винаги ли се прави вирусологичен тест?
-
Какво е Дуфастон и защо се предписва за 21 дни след инсеминация?
-
Защо преминаването от инсеминация към инвитро може да бъде полезно?
-
Какви са разликите между Прегнил и Хориомон?
-
Какви са рисковете, свързани с донорската инсеминация?

.
Тихичко честито и от мен

При първата инсеминация бях стимулирана с клостил (от 3 до 8 ден) и имах 3 доминантни фоликула по 20мм, на 11 ден на преглед и веднага ми биха инжекцията за таймиране. Сега ме стимулира с фемара от 3-ти до 8-ми ден и пак на 11 на преглед с 2 фоликула( единият 22 мм, другият 18мм), пак инжекцията същия ден към 15ч и инсеминация на следвашия към 13ч. След 24 часа реинсеминация.