Предстои ми инсеминация - Тема No 25

  • 77 045
  • 814
# 390
Мисля, че могат да се изследват  в РЗИ, попитай личния си лекар.
Виж целия пост
# 391
Ragga всеки път си казвам, че трябва търпение. Но явно са ми слаби ангелите. И аз съм се замислила къде бих продължила за второ ниво.   Все още не съм си отговорила...
Относно изследванията всичко си плащам. Нищо не ми е минало по каса.
Момичета аз имам следната дилема. Имам цветна снимка от преди 7г. Не съм имала някакви сериоани заболявания през това време. Дали да си правя нова...
Виж целия пост
# 392
Bib4o81, аз си бях правила цветна снимка преди 3 години. И сега лекарката ми каза, че може и да не правя цветна снимка, защото шанса нещо да се е променило през този период е нищожен. Но аз настоях да си направя, за да съм на 100% сигурна, че всичко е ок там. Твоя лекар на какво мнение е?
Виж целия пост
# 393
Здравейте!
Да кажа и при нас как се развиха нещата с тази стимулация - след 3 месеца на Регулон, започнах прием на Фемара от 5 до 9 ден, 2х1. На 19 ден от цикъла имах 18,1 мм доминантен в ляв яйчник. Пуснахме ЛХ и Естрадиол. ЛХ беше малко над 15, но Естрадиола беше под 100 и докторката каза, че това отговаря на "половин яйцеклетка" и отменяме инсеминацията. Каза ни, че няма смисъл да даваме пари сега, да правим контролирани контакти в понеделник и сряда и в петък да отида да видя дали се е пукнал фоликула. За късмет обаче съм с летен вирус и днес няма как да имаме контакт  Confused Да се надяваме на чудо и нещата да се случат.
Каза ми от петък да започна за 14 дни Дуфастон 2х1. Ако се е пукнал фоликула, на 17 ще се чуем, ако не се е, на 2-3 ден от цикъла на преглед.
Стискайте палци всичко да е наред, да успея да се оправя и да имаме спукан фоликул  Praynig
Виж целия пост
# 394
signora_tina  палцииии!!!
Black coffee според доки ако се стигне до инвитро тогава да направя. Но някакси ме гложди... И той смята, че няма какво да се е променило през годините.
Виж целия пост
# 395
 Shocked
след като ти е предписала фемара въпросната докторка би трябвало да знае че няма как да очаква висок естрадиол.
същата ли е, която те докара до хиперстимулация?
Виж целия пост
# 396
Signora, според мен наистина трябва да си смениш лекарката. Аз не бих се върнала при някой, който ме е докарал до хипестимулация. А за фемарата е така- той сваля естрадиола, но не знам дали чак толкова. ЛХ ти е висок наистина. Успех и дано се е спукал!
Виж целия пост
# 397
Момичета, вече нямам никакво търпение... днес ми е 9 ти след инсето... Умирам да разбера резултата. Вие как се сдържахте?
Виж целия пост
# 398
Момичета, вече нямам никакво търпение... днес ми е 9 ти след инсето... Умирам да разбера резултата. Вие как се сдържахте?

Аз след първата инсеминация направих глупостта да направя уринен тест. Беше си отрицателен и се отчаях. На втората обаче си казах ще чакам кръвния и каквото такова. Та те съветвам да не избързваш с тестовете.
Виж целия пост
# 399
И аз това си се съветвам... все пак до кръвния има още 4 дни Simple Smile
Виж целия пост
# 400
Силвия,не че нещо ама и ние ще чакаме😉,изтърпи пък,да незабравиш да ни пишеш,стискам палци 🤗😉
Виж целия пост
# 401
Да, търпението е много силна черта от характера Simple Smile Ами то като се замислиш колко време досега сме чакали.. 4 дни не са чак толкова много Simple Smile
Виж целия пост
# 402
Вчера премина моята втора инсеминация. Странно, но съм доста по-обнадеждена от първия път. Правихме я на спукан фоликул. А в допълнение ми предписаха 3Х2 утрогестан. Въпреки, че ме предупредиха, страничните ефекти са много неприятни. Буквално около 1 час след орален прием съм като на половин бутилка уиски. Едвам стоя права. Някой има ли подобни симптоми? Не си представям утре как ще работя.. препоръчаха ми кръвен тест на 10ден, но ще се помъча да изчакам до 12ти.. твърде рано ми се вижда..
Виж целия пост
# 403
Sia4, успех и дано се похвалиш с две чертички! Simple Smile Нормално ли е да има такъв ефект от това лекарство?
Виж целия пост
# 404
Sia4, успех и от мен! Не съм приемала това лекарство-но всички от този вид имат описани подобни странични ефекти за съжаление.Иначе добре си преценила да почакаш до 12 ти ден,и аз така съм решила,дори се притеснявам дали е достатъчно. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия